DAJ CYNK

I już wiemy jaki hit ma dla nas Motorola Polska [wideo]

18.10.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6599

Ważne 0

0

Oto cztery powody aby się nim zainteresować: Szybszy, Cieńszy, Inteligentniejszy, Mocniejszy - tak Motorola Polska zapowiadała dzisiejszą premierę. Już wiemy o jaki smartfon chodziło: Motorola Droid Razr.

Oto cztery powody aby się nim zainteresować: Szybszy, Cieńszy, Inteligentniejszy, Mocniejszy - tak Motorola Polska zapowiadała dzisiejszą premierę. Już wiemy o jaki smartfon chodziło: Motorola Droid Razr.

Do sieci wyciekły przedpremierowe zdjęcia Motoroli Droid Razr. W wersji z logo amerykańskiej sieci Verizon telefon ma nadruk "4G LTE", a na obudowie aparatu fotograficznego pojawił się napis HD 1080p.

Tylna klapka urządzenia prawdopodobnie ma karbonowe wzmocnienia (oby nie była to tylko stylizacja). Obudowa przypomina swą linią tę znaną z Samsunga Galaxy S II, z tą jednak różnicą, że zgrubienie znajduje się nie na dole obudowy, w okolicach mikrofonu, lecz na górze - dając więcej miejsca na optykę aparatu fotograficznego.

Dokładna specyfikacja urządzenia i większa ilość zdjęć zaprezentowane mają być oficjalnie jeszcze dzisiaj.



Źródło tekstu: droid-life, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. Colin Barbazync
0

2011-10-19 09:09:33

No i narazie bedzie zablokowany dla verizona... Pewno dla reszty swiata przypadkiem tez sie zablokuje ;)

Odpowiedz

16. ~im
0

2011-10-18 19:16:54

http://www.motorola.com/Consumers/GB-EN/Consumer-Products-and-Se rvices/Mobile-Phones/MOTOROLA-RAZR-GB-EN#anchor

Odpowiedz

15. ~ysy
0

2011-10-18 17:03:19

Szkoda ,że reszta droidów od verizona nie dotarła do Polski. Droid Razr może odnieść sukces ale jak cena będzie na poziomie SGS2 i nie zablokują bootloadera. I fajnie by było ,żeby był matowy, gumowany , a nie błyszczał jak gejowski bubel za 200zł.

Odpowiedz

14. ~abc
0

2011-10-18 16:13:55

z wygladu fajna ;)

Odpowiedz

13. ~
0

2011-10-18 15:01:04

była już ta prezentacja oficjalna czy nie? Chyba powinna być jakaś informacja prasowa od motoroli.

Odpowiedz

12. ~leoslav
0

2011-10-18 14:24:43

to ten telefon jest w ksztalcie pocisku rozumiem? film straszny, nie tak sie robi teasery panowie.

Odpowiedz

0

2011-10-18 13:17:05

Bardzo przyjemnie prezentuje się na ww filmiku..

Odpowiedz

10. ~nocuje.net
-1

2011-10-18 12:07:37

pomijając sam telefon trzeba przyznać że jakoś reklamy jest MEGA!

Odpowiedz

9. ~
0

2011-10-18 11:29:09

Filmik ma zerową wartość merytoryczną.

Odpowiedz

8. ~Artur
0

2011-10-18 10:55:03

1: Dobre ;) 6: Jeśli jest tak jak mówisz to pewnie sytuacja się poprawi po przejęciu spółki przez Google. Android ICS może zmienić tę sytuację.

Odpowiedz

7. cbool
0

2011-10-18 10:47:30

szkoda ze brak lampy blyskowej, tylko led...

Odpowiedz

6. Colin Barbazync
0

2011-10-18 10:34:06

A jak tam z odpalaniem niepodpisanych kerneli? Bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze soft bedzie dopracowany w tym telefonie :) Sprzetowo Motorola chyba lobi najlepsze telefony z androidem - Milestone po poltora roku wyglada lepiej niz DZ po 3 miesiacach uzytkowania, ale bugi w sofcie zabijaja...

Odpowiedz

2011-10-18 10:29:36

to się nazywa design!

Odpowiedz

4. ~
2

2011-10-18 10:15:14

juz czekam testu! wyglada wybornie...

Odpowiedz

3. LuiN
1

2011-10-18 10:10:26

1, Colin Barbazync - znaczy się, że będzie u nas europejska wersja tego cuda, prawdopodobnie z HSPA+.

Odpowiedz