DAJ CYNK

Huawei podpisuje porozumienia o współpracy strategicznej z P4

20.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4679

Ważne 8

4

Huawei, podczas odbywającego się dziś Forum Jedwabnego Szlaku 2016 z okazji wizyty przewodniczącego Chin Xi Jinping w Polsce, podpisał z P4 kluczowe porozumienie o współpracy.

Huawei, podczas odbywającego się dziś Forum Jedwabnego Szlaku 2016 z okazji wizyty przewodniczącego Chin Xi Jinping w Polsce, podpisał z P4 kluczowe porozumienie o współpracy.

Porozumienie strategiczne z P4 zakłada realizację projektów w obszarze infrastruktury sieciowej do 2025 roku. Firmy będą wspólnie pracować nad rozwojem sieci 4.5G, a w przyszłości również i 5G w celu zapewnienia lepszej jakości usług szerokopasmowego Internetu dla abonentów sieci Play. Partnerstwo będzie obejmować budowę sieci bezprzewodowej, sieci transmisyjnej, sieci IP oraz wsparcie operatora Play w zakresie rowiązań IT, jak również dostawę urządzeń mobilnych.

Podpisanie porozumienia, to nie tylko określenie współpracy na najbliższe 10 lat, ale również swego rodzaju zwieńczenie ponad 10-letniej współpracy. P4 było pierwszym partnerem biznesowym Huawei w 2004 roku, kiedy to chińska firma rozpoczynała działalność w Polsce.

Źródło tekstu: Huawei

Tagi: huawei p4 play
Komentarze
Zaloguj się
21. PiotrM
-1

2016-06-21 10:00:15

Łatnie to brzmi "porozumienie strategiczne", ale to w sumie niewiele oznacza. Chińczycy robią po prostu dobry interes gdzie się da.

Odpowiedz

20. Kryniczanin
1

2016-06-21 08:36:19

Huawei...Dekadę zajęło im od wejścia do stania się najpoważniejszym graczem na rynku. Huawei to nie tylko Play a 3/4 N też.

Odpowiedz

19. ~---asf---
2

2016-06-21 07:08:37

nie znam nazwy operatorow i pomylilem sie.

Odpowiedz

18. ~Alvaro
1

2016-06-21 06:29:53

Znając życie to plej wyskoczy od razu z 10G, żeby zostawić konkurencję w tyle :-) hehehe

Odpowiedz

14. ~
-1

2016-06-20 21:38:11

Już wiadomo dlaczego brak zasięgu.....Chiński nadajnik działa na 10 metrach.....Jaki producent taki zasięg...

Odpowiedz

13. ~wow
-2

2016-06-20 21:25:59

no to nowy chinski telecom

Odpowiedz

12. harys
2

2016-06-20 21:15:38

@4 tak intensywnie współpracują ze większość nowej elektroniki to nsn i ericsson

Odpowiedz

11. ~÷=÷=
1

2016-06-20 20:54:07

MUSI KIMŚ BYĆ BO SKĄD BY WIEDXIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

10. ~8
1

2016-06-20 20:50:57

Treść wiadomości @8 A jak dlugo tam pracujesz? A moźe z roboty cie wywalili?

Odpowiedz

9. wlo
1

2016-06-20 20:49:36

4 - a nie wolno im?

Odpowiedz

8. ~
0

2016-06-20 20:47:58

Huawei to firma szpiegowska

Odpowiedz

7. ~hi fi
0

2016-06-20 20:47:21

×) To jest piękna wiadomośc dla wszstkich play/''owców! Orson dzięki za info!!!!

Odpowiedz

6. ~Brinxex
-1

2016-06-20 20:32:42

@1 raczej szukać poniżej trzeba będzie teraz hejtu jak upadająca, na sprzedaż, bez zasięgu, beznadziejna P4.....jednak upadnie :D Są tu tacy spece, którzy to uzasadnią. Czekamy :)

Odpowiedz

5. ~pabloki
-1

2016-06-20 20:19:48

czyli jakosc sieci play zostanie utrzymana.

Odpowiedz

4. ~Rick
-2

2016-06-20 20:15:16

Przecież Huawei cały czas intensywnie współpracuje z Polkomtelem.....Dziwne,grają na dwa fronty?

Odpowiedz