DAJ CYNK

Huawei otworzył Centrum Innowacji w Warszawie

24.06.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3046

Ważne 5

2

W warszawskiej siedzibie Huawei otwarto pierwsze w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii Centrum Innowacji: Customer Solution Innovation & Integration Experience Center. Na miejscu będzie można zobaczyć i wypróbować najnowsze technologie i urządzenia Huawei.

W warszawskiej siedzibie Huawei otwarto pierwsze w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii Centrum Innowacji: Customer Solution Innovation & Integration Experience Center. Na miejscu będzie można zobaczyć i wypróbować najnowsze technologie i urządzenia Huawei.Warszawskie Centrum Innowacji Huawei jest trzecim tego typu miejscem na świecie. Przeznaczone jest dla partnerów biznesowych, operatorów sieci telekomunikacyjnych oraz sektora edukacji i administracji publicznej. Firma prezentuje w nim rozwiązania dla przedsiębiorców, takie jak macierze dyskowe i rozwiązania sieciowe, jak również urządzenia dla klientów indywidualnych, m.in. smartfony i tablety.

Cenimy sobie ogromny potencjał tkwiący na polskim rynku, dlatego właśnie w Polsce znajduje się siedziba całego regionu i tutaj realizujemy wiele inwestycji. Dzięki Centrum Innowacji możemy nie tylko spotkać się z naszymi partnerami biznesowymi i klientami, ale także pokazać nasze najnowsze rozwiązania przedstawicielom sektora edukacji oraz młodym ludziom zainteresowanym nowymi technologiami. - powiedział Deng Taihua, wiceprezes Huawei Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

Podczas otwarcia eksperci poruszyli kwestie dotyczące zarządzania centrami danych i inteligentnych sieci, która upraszcza administrowanie systemami IT. Pokazali m.in. rozwiązanie eMBMS - Multimedia Broadcast Multicast Services, które umożliwia wydzielenie specjalnego pasma przesyłu video w sieci LTE, dzięki czemu wzrasta jakość połączenia i transfer dla użytkownika końcowego.

Źródło tekstu: Huawei

Tagi: huawei
Komentarze
Zaloguj się
4. ~
0

2015-06-25 11:04:21

@2 Alcatel Lucent został przejęty przez Nokię, fińską firmę, europejską firmę. To nie kwestia innowacji, tylko taniej siły roboczej. Kiedyś samochody i komórki produkowano w Japonii, teraz w Chinach, za chwilę w Birmie, Bangladeszu i Indiach. Bo Chiny robią się już drogie.

Odpowiedz

3. ripe10
0

2015-06-25 10:16:00

Chińczyk to chińczyk, zawsze będzie kopiował. Huawei ma o tyle komfortową sytuację że jest pod "opieką" rządu więc nieograniczony budżet marketingowy robi swoje.

Odpowiedz

2. ~medyk Suisse
-1

2015-06-25 10:10:12

Smiej sie smiej ale niedlugo Huawei, ZTE, Xiaomi, Jiayu i inni beda mieli wiekszosc rynku.W latach 80tych spece z General Motors smiali sie z japonskiej motoryzacji. dzis pomnikiem jest Detroit.Najpierw kopiowali a potem... a potem jestesmy dzis...A jak popatrzymy na ilosc sprzedawanej infrastruktury przez powyzszych - jak to bylo - Nokia Siemens Networks miala roszady wlascicielskie, nie wiem jak jest obecnie, Alcatel Lucent przejety, Ericsson jeszcze nie zniszczony podatkami...Hegemonia czy Panstw czy ekonomiczna konczy sie kiedys. Jestesmy swiadkami schylku USA, Europy...

Odpowiedz

1. Red_PL
1

2015-06-25 10:01:39

Innowacja wg. Huawei ctr-c, ctr-v :)

Odpowiedz