DAJ CYNK

Huawei Honor oficjalnie zaprezentowany

26.09.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6383

Ważne 0

0

Huawei zaprezentował oficjalnie swój najnowszy telefon, model Honor. Pracując pod kontrolą systemu Android 2.3.5 Gingerbread zaoferuje on m.in. zdjęcia w trybie HDR.

Huawei zaprezentował oficjalnie swój najnowszy telefon, model Honor. Pracując pod kontrolą systemu Android 2.3.5 Gingerbread zaoferuje on m.in. zdjęcia w trybie HDR.

Huawei Honor pochwalić się może 4-calowym ekranem o rozdzielczości FWVGA (480 x 854 pikseli). Główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 Mpix wykona zdjęcia w trybie HDR, a dodatkowy, 2 Mpix, służyć będzie do obsługi wideorozmów. Transmisja danych ma być możliwa w technologii HSPA+ (do 14,4 Mb/s) oraz WiFi (z funkcją DLNA).

Moduły GPS, Bluetooth, radio FM oraz gniazdo microSD to pozostałe jego multimedialne możliwości. Do tego należy dodać jednordzeniowy 1,4 GHz procesor, 512 MB pamięci operacyjnej oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Za zasilanie odpowiadać będzie ogniwo o pojemności 1900 mAh.

Huawei Honor ma się pojawić w Chinach, Rosji oraz na Bliskim Wschodzie jeszcze przed końcem 2011 roku. W pierwszej kolejności dostępny ma być w kolorze czarnym, w późniejszym okresie - w większej palecie barw.

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~daniel
0

2011-10-02 14:40:09

drodzy Państwo, co to za pieprz.e.nie o podobieństwie do Iphone''a? (i nie chodzi mi już tylko o ten model) Co innego można wymyślić mając taką taflę ekranu i chcąc przy tym aby jak najmniejszy był obrys poza ekranem? Przez te patenty Apple świat popada w paranoje. Już się boję o mój skobel w piwnicy na którego patent (slide to unlock) ma Apple...

Odpowiedz

19. ~PolskiBOKs
0

2011-09-30 17:33:44

Nazwa tej słuchawki jest tak żenująca, że szkoda czasu na komentowanie parametrów.

Odpowiedz

18. ~Marcin
0

2011-09-27 18:01:14

Następny wizualny klon Iphona

Odpowiedz

17. ~
0

2011-09-27 09:49:03

zapisy są na 3 miechy do przodu ; )

Odpowiedz

16. ~janusz z tytanu
0

2011-09-27 09:11:37

Eeech, nie ma to tamto. Obudowa skopiowana od LG Blacka. Tak samo jak Nokię 5530 XM skopiowano z LG Arena. Akurat design u LG to jedna z najmocniejszych stron. Gdyby to był Apple, to już by składali pozew do sądu o naruszenie wzoru przemysłowego.

Odpowiedz

15. ~ads
0

2011-09-27 08:46:44

@14 nie ma przekładania, nie ma takiej możliwości.

Odpowiedz

14. ~reckittowiec
0

2011-09-26 22:44:10

lepszy jest niż ten z programu testujsmartfona.pl ? a odnośnie tego programu to jest taka możliwość wyboru terminu odbioru go do testów czy Play narzuca ,,29 września prosimy się złosić o odbiór smartfona,, ? ja chciałbym za 2 tygodnie, bo wtedy mam urlop

Odpowiedz

13. moldovva
1

2011-09-26 22:35:55

a promieniowanie jak w mikrofalówce :D

Odpowiedz

12. ~
0

2011-09-26 22:16:59

Taaa, HDR to jest coś, czego wymagam od telefonu.

Odpowiedz

11. Angemona
0

2011-09-26 21:39:26

Jeśli jeszcze cena będzie honorowa to czemu nie. W U8500, a przynajmniej w tym, który dostałam na test bateria trzymała nieźle jak na jej pojemność. Wykonanie było też jako takie, a sam wygląd powiedziałabym, że nawet ciekawy. Tylko wiadomo RAM i procek słaby więc o aplikacjach można było pomarzyć. Ja jestem akurat użytkownikiem, który nie musi mieć jakiegoś okreslonego loga na sprzęcie, więc jeśli telefon działałby sprawnie to nie miałabym oporów żeby go nabyć:) Poza tym firma Huawei ma jak na razie zacny zwyczaj wymiany sprzętu w razie poważnej awarii, a nie naprawiania do momentu jak klientowi się nie znudzi oddawać na serwis.

Odpowiedz

10. ~
0

2011-09-26 21:08:31

taki ulepszoy Iphone (stosunek wielkości ekranu do całości, i rozmiar screena w ogóle)

Odpowiedz

9. iskra21
1

2011-09-26 20:54:56

LG Swift Black a nie żaden iphone czy galaxy s...

Odpowiedz

8. rcicho
-1

2011-09-26 20:18:03

U8500 to zwykły szajs ale ten Honor to już coś.

Odpowiedz

0

2011-09-26 20:02:09

@6 Już same parametry mówią, że nie powinien. W U8500 wystarczy rzut oka na procesor i już się można zacząć bać.

Odpowiedz