DAJ CYNK

Huawei E5372 - najmniejszy na świecie mobilny router Wi-Fi LTE Cat4

01.08.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 28

Ważne 7

2

Huawei zaprezentował swój najnowszy przenośny router WiFi. Huawei E5372 obsługuje sieci LTE kategorii 4, WiFi 2x2 i pracuje w częstotliwości 5 GHz.

Huawei zaprezentował swój najnowszy przenośny router WiFi. Huawei E5372 obsługuje sieci LTE kategorii 4, WiFi 2x2 i pracuje w częstotliwości 5 GHz.

Przy wymiarach 99 mm x 62,2 mm x 14,4 mm, to najmniejszy i najbardziej poręczny mobilny router Wi-Fi LTE kategorii 4 - zapewnia producent. E5372 oferuje szybkość transferu danych w sieci LTE dochodzącą nawet do 150 Mb/s, sześciogodzinny czas pracy na baterii oraz możliwość jednoczesnego podłączenia 10 urządzeń do sieci LTE przez Wi-Fi.

Niewielkie rozmiary, zaokrąglone krawędzie i waga wynosząca zaledwie 130g, sprawiają, że Huawei E5372 jest bardzo poręcznym urządzeniem, które z łatwością zmieści się w kieszeni. Urządzenie pozwala cieszyć się szybszym streamingiem wideo, obsługą nawet 10 urządzeń jednocześnie i zasięgiem sięgającym nawet do 100m. E5372, dzięki funkcji odciążania łącza, umożliwia ograniczenie kosztów transferu danych - router automatycznie łączy się z bezpieczną siecią Wi-Fi, jeśli znajdzie się w jej zasięgu. Do urządzenie można podłączyć podwójną antenę zewnętrzną podnoszącą jakość połączenia nawet na obszarach ze słabym zasięgiem.

Dzięki Mobile Control 2.0, nowy Huawei pozwala na zdalne monitorowanie i zmianę ustawień sieci przy pomocy telefonu lub tabletu. Router posiada też wbudowaną funkcję SMS i bezpiecznego udostępniania obrazów, plików tekstowych, muzyki i filmów z kart SD za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Czas rozruchu poniżej 5 sekund i wydajna bateria 1780 mAh zapewniają mobilność, nieprzerwaną pracę i łączność nawet wtedy, gdy nie ma dostępu do źródła zasilania. E5372 wyposażono w zapasową baterię oraz funkcję ładowania telefonu i tabletu.

Źródło tekstu: Huawei

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy