DAJ CYNK

Huawei chce zatrudnić w Polsce 100 specjalistów sprzedaży

28.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6175

Ważne 3

5

1 grudnia w 11 miastach w Polsce rozpocznie się rekrutacja nowych pracowników dla Huaweia. Firma potrzebuje 100 specjalistów sprzedaży.



1 grudnia w 11 miastach w Polsce rozpocznie się rekrutacja nowych pracowników dla Huaweia. Firma potrzebuje 100 specjalistów sprzedaży.

Huawei rośnie w siłę w Polsce. Cieszymy się z coraz większego udziału w rynku i mamy apetyt na więcej, w związku z czym potrzebujemy nowych ludzi na pokładzie. Czekamy na kandydatów podzielających nasze ambicje, którzy poczują się dumni z bycia w naszej drużynie i wesprą nas w drodze po palmę pierwszeństwa na polskim rynku - powiedział Jefferson Zhang, dyrektor generalny w Huawei Consumer Business Group Polska.

Cieszymy się, że możemy zaoferować nowe miejsca pracy i inwestujemy w lokalny rynek pracy. Zapraszamy ambitnych, przebojowych kandydatów, którzy chcą rosnąć razem z nami w branży nowych technologii i być częścią innowacyjnego biznesu - powiedziała Dorota Natalia Haller, dyrektor marketingu i komunikacji w Huawei CBG Polska.



Rekrutacja odbędzie się w następujących miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz i Białystok. Nowych pracowników dla Huaweia zatrudni firma Adecco. Szczegóły co do oczekiwań wobec kandydatów, a także miejsca i pory rekrutacji dostępne są w poniższych dokumentach:

Zgłoszenia należy kierować na adres huawei@adecco.pl.

Źródło tekstu: Huawei

Tagi: huawei praca
Komentarze
Zaloguj się
16. Morvius
0

2017-12-01 12:59:06

Czy w tym kraju opróch hejterów sa jeszcze jacyś fani?

Odpowiedz

15. ~frasag
0

2017-11-29 16:51:12

@14: Panie Przedstawicielu... czegoś tam: a emerytów przyjmujecie? i takich tuż przed 70- tką? jeśli tak to wpisz mnie na listę oczekujących.

Odpowiedz

14. ~Przedstawiciel Samsunga
-1

2017-11-29 15:26:58

Wracaj do książek dzieciaku :) będziesz wiedział jak wygląda proces rekrutacji w naszym kraju i nie będziesz się tak irytowal fajną ofertą pracy. Więcej luzu :) pozdrawiam przedstawicieli naszej branży :)

Odpowiedz

13. ~frasag
0

2017-11-29 14:28:24

@12: Panie Przedstawicielu itd.... Ty tu nie mieszaj Boga do interesów. Ludzie chcą wiedzieć co mają robić i za ile na rękę...O!!! Takie czasy mamy... O!!!

Odpowiedz

12. ~Przedstawiciel Samsunga
0

2017-11-29 14:14:47

Boże ale tu wszyscy są ekspertami :) Prawda jest taka że praca przedstawiciela w naszej branży jest super, pieniądze bardzo dobre, rotacja praktycznie zerowa. Huawei powiększa sprzedaż i zespół, zatrudnia ludzi. Powodzenia szczęśliwcom, reszta niech dalej ujada sobie tutaj, bo i tak nie ma szansy na taką pracę z takim nastawieniem :)

Odpowiedz

11. ~Edward Chetny
0

2017-11-28 22:27:36

Takie sa realia. Posrednictwo pracy znajdzie kilki gostkow za sowite pieniadze. Najgorsze jewty w tym to ze ci wybrancy szczegolnie duzych pieniedzy nie beda zarabiac. Najnizsza krajowa plus procent ze sprzedazy...

Odpowiedz

10. ~Xxxsww
1

2017-11-28 21:18:18

Umowa przez adecco nie warto....

Odpowiedz

9. ~pabloki
0

2017-11-28 21:17:59

śmieszne że tak duża firma przez agencję zatrudnia . rozumiem że chodzi o to że jak sie nie sprawdzi to wypad. to moze jakieś umowy o dzieło by dali . a nie to tez koszty i uwiązanie . problem w tym że ci ludzie nie będa na pokładzie huawei tylko agencji pracy . ci ci przejdą wysoką selekcję mogą sobie pogratulować głupoty bo skoro sa ambitni , przebojowi itd to dlaczego wdepnęli w agencję pracy.

Odpowiedz

8. ~RazorX
0

2017-11-28 21:07:31

Czy tylko mi nie wyswietlil sie zakres obowiazkow?

Odpowiedz

7. ~gość
1

2017-11-28 20:06:28

Tzw. Agencje pracy tymczasowej ich działalność i warunki jakie proponuja powinny być prawnie zabronione. To jest zalegalizowane cwaniactwo i wyzysk, po co firmy dają zarabiać takim pośrednikom? Teraz przyzwoita firma zatrudnia bezpośrednio. Przez agencje wyzysku tymczasowego zatrudniają takież same szmaciarskie firemki.

Odpowiedz

6. artem66
4

2017-11-28 20:00:30

A telepolis może zamiast robić reklamę agencji pracy, napisze coś więcej o warunkach zatrudnienia?"Atrakcyjne wynagrodzenie" to znaczy jakie wynagrodzenie? 10 zł na godzinę z ekstra dodatkiem w postaci braku prawa do płatnego urlopu? Jak w ogóle wspomniana sprzedaż miałaby wyglądać? Jak w contact center? Czy może niczym Świadek Jehowy miałbym pukać od drzwi do drzwi i prosić o wstąpienie do huaweiego kościoła? Tego typu śmieszne bieda-oferty pracy mogę (o ile chcę się pośmiać z głupich rekruterów) poczytać na portalach do tego przeznaczonych. Od tego portalu wymagam rzetelności dziennikarskiej. Mogliście przycisnąć przedstawicieli Huawei Polska pytając, dlaczego podpisują się pod tą bieda-ofertą pracy.Ale po co.

Odpowiedz

-2

2017-11-28 19:41:52

Huawei będzie walczył o ludzi i słusznie, bo ma czym zawojować na rynku jeszcze bardziej niż do tej pory.

Odpowiedz

3. ~Marek
2

2017-11-28 19:31:42

Agencja wyzysku tymczasowego wybierze tylko, a umowa z Huawei, czy umowa za najniższą krajową z tym shitem adecco?

Odpowiedz

2017-11-28 18:46:06

A rekrutacja w hotelach. Czy oni żadnych biur w PL nie mają?Rekrutacja w holu hotelowym kojarzy mi się ze zwykłą akwizycją. Czytając zakres obowiązków tak to wygląda. Plany sprzedażowe i raporty:)

Odpowiedz