DAJ CYNK

HTC zaprezentował nowe smartfony

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5025

HTC zaprezentował nowe urządzenia z systemem Windows Mobile 6 - Touch Dual, S730, P6500 oraz Shift.

HTC zaprezentował nowe urządzenia z systemem Windows Mobile 6 - Touch Dual, S730, P6500 oraz Shift.

HTC Touch Dual to slider z klawiaturą QWERTY, działający pod kontrolą systemu Windows Mobile 6 i wyposażony w interfejs TouchFLO. Jest to następca modelu HTC Touch. Działa w trzech systemach GSM/GPRS/EDGE oraz WCDMA i HSDPA (do 3,6 Mbps). Model wyposażono w 2,6 calowy, dotykowy wyświetlacz, 2 Mpix aparat cyfrowy oraz Bluetooth. Sercem jest procesor Qualcomm MSM 7200, 400 MHz. Ma on do dyspozycji 128 MB pamięci RAM, 256 MB ROM oraz złącze kart pamięci microSD. Smartfon ma być dostępny w Europie w październiku, początkowo w sieci Orange w UK, Francji, Szwajcarii i Polsce.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC Touch Dual w katalogu.

HTC P6500 urządzenia działające w czterech systemach GSM/GPRS/EDGE oraz w trzech systemach WCDMA/HSDPA. Wyposażony jest w 3,5 calowy, dotykowy wyświetlacz, czytnik linii papilarnych, 3 Mpix aparat cyfrowy z autofocusem oraz wbudowany odbiornik GPS. Całość działa pod kontrolą systemu Windows Mobile 6. Urządzenie dostępne ma być w listopadzie br.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC P6500 w katalogu.

HTC S730 to smartfon z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Działa w czterech systemach GSM/GPRS/EDGE oraz WCDMA/HSDPA. Wyposażony jest w 2,4 calowy, dotykowy wyświetlacz, 2 Mpix aparat cyfrowy, Bluetooth oraz złącze kart pamięci microSD. Tak jak pozostałe modele, także i ten działa pod kontrolą systemu Windows Mobile 6 oraz tym samym interfejsem co HTC Touch.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC S730 w katalogu.

HTC Shift to już przenośny komputer działający pod kontrolą pełnej wersji Windows Vista w czterech systemach GSM/GPRS/EDGE i WCDM/HSDPA. Wyposażony jest w 7 calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x480pix, wysuwaną klawiaturę QWERTY, złącze miniSD oraz 1 GB pamięci RAM. Całość waży niestety aż 800g. Urządzenie dostępne ma być pod koniec października w orientacyjnej cenie 1199 euro.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC Shift w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu