DAJ CYNK

HTC zaprasza do projektu "Meet up"

08.05.2012

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2413

Ważne 0

0

HTC zaprasza do projektu Meet up, w którym jego uczestnicy będą mogli przeżyć przygodę i udokumentować ją jednym z telefonów z rodziny HTC One.

HTC zaprasza do projektu Meet up, w którym jego uczestnicy będą mogli przeżyć przygodę i udokumentować ją jednym z telefonów z rodziny HTC One.

Aby wziąć udział w projekcie, należy stworzyć swoją kreatywną biografię. Uczestnik przedstawia w niej siebie, to, co go bawi, co kręci oraz to, co chce przeżyć. Pracę wysłać należy na adres email dedykowany akcji.

Osoby, które przedstawią się w najbardziej inspirujący oraz kreatywny sposób, wezmą udział w wybranym przez siebie wydarzeniu oraz otrzymają na ten dzień jeden z telefonów z serii HTC One. Za jego pomocą będą robić zdjęcia oraz rejestrować materiały wideo.

Wśród ponad 20 wydarzeń, do wyboru będą m.in. Orange Warsaw Festival, wystawy w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Festiwal Filmów Dokumentalnych czy koncerty Marcusa Millera, Macy Gray i Foster the People.

Projekt trwać będzie od 7. maja do 30. czerwca. Bliższe szczegóły znaleźć można na stronie projektu np. pod tym adresem.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC One X w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC One S w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC One V w katalogu.

Źródło tekstu: HTC, wł

Komentarze
Zaloguj się