DAJ CYNK

HTC zaktualizuje smartfony do Gingerbreada

09.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3215

Ważne 0

0

Tajwański producent smartfonów, HTC, zapowiedział, że wkrótce wyda aktualizacje systemu operacyjnego do części swoich urządzeń opartych o system Android.

Tajwański producent smartfonów, HTC, zapowiedział, że wkrótce wyda aktualizacje systemu operacyjnego do części swoich urządzeń opartych o system Android.

Najbardziej oczekiwana jest aktualizacja oprogramowania modelu HTC Desire HD - jednego z najbardziej zaawansowanych modeli z portfolio produktów firmy.

Producent jeszcze nie ustalił konkretnych terminów, kiedy będzie można zaktualizować urządzenia do wersji 2.3 Gingerbread, nieznana jest także lista telefonów, które taką aktualizację otrzymają. HTC poinformował, że wyda wkrótce oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Nowy Android oprócz szybszego i stabilniejszego działania oferuje kilka dodatkowych funkcji. Więcej na temat systemu AndroidOS 2.3 Gingerbread pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Electronista

Komentarze
Zaloguj się
15. ~marecki
0

2010-12-09 12:16:26

2.2 Froyo jest dostępny dla WF, ale w wersji chińskiej... Jak widać niestety decyduje potencjał rynku, rysa na wizerunku firmy i tyle.

Odpowiedz

14. AbrahaM
0

2010-12-09 12:07:34

w zasadzie nie mam zwyczaju pisać w sposób niemerytoryczny, ale tym razem zrobię wyjątek i napiszę: Yes, Yes, YES!

Odpowiedz

13. ~franco baresi
0

2010-12-09 11:57:08

tak się składa kolego Ktoś) że Wildfire od samego początku był zapowiadany jako model który dostanie aktualizację do 2.2 Froyo i nie ma w tym nic dziwnego że wielu jego użytkowników słusznie dopomina się o tą aktualizację. Swoją drogą dziw bierze że Telepolis jak dotąd nie pokusiło się o test tego chyba najpopularniejszego obecnie modelu HTC.

Odpowiedz

12. ~CzarowniC
0

2010-12-09 11:54:56

@11 HTC zapowiedziało, oficjalnie wypuszczenie 2.2 na wszystkie ich modele z roku 2010: http://www.androidguys.com/2010/06/29/htc-desire-legend-wildfire -froyo/ Miało być pod koniec tego roku a tu nadal cisza :(

Odpowiedz

11. ~ktos
0

2010-12-09 11:05:48

HTC zapowiedzial aktualizacje tylko dla Desire HD o Legend, Hero, WIldfire narazie przemilczał. Niczy czemu Wildfire ma spotkac lepszy los niz Tattoo ktory ma ten sam procesor ? Poltyka upgradow kuleje u wszystkich producentow i zaloze sie iz Swift,Spica, i reszta guzik dostanie a nie 2.3

Odpowiedz

10. ~roba66
0

2010-12-09 10:32:38

A wiadomo coś o Froyo dla Wildfire?

Odpowiedz

9. ~maxjax
0

2010-12-09 10:29:16

Tak mam wujka w HTC

Odpowiedz

8. ~@_HTC_@
0

2010-12-09 10:12:19

maxjax - a skąd ta pewność??? coś wiesz na ten temat więcej?? masz jakieś potwierdzone informacje?

Odpowiedz

7. ~maxjax
0

2010-12-09 10:06:08

Na pewno nie pominą Desire przy aktualizacji do 2.3.Swoją drogą jestem ciekawy jak i czy wzrośnie wydajność systemu na Ginger

Odpowiedz

6. ~Wloo
0

2010-12-09 09:35:44

Oby nie pominęli Desire (bez HD) przy aktualizacji do 2.3.

Odpowiedz

5. ~@_HTC_@
-1

2010-12-09 09:23:12

Ale wiochą zaleciało... HTC jest z Tajwanu :):):) Poprawcie szybko

Odpowiedz

4. Ringu
1

2010-12-09 09:22:08

@1 - oczywiście, że tajwański, dzięki:)

Odpowiedz

3. ~mk13
0

2010-12-09 09:21:58

zapowiedzi tylko im nakrecaja sprzedaz.Liczy sie co zrobia. Co tu mowic o 2.3 jak ludzie juz czekaja od dawna na 2.2 w WF i ciagle brak konkretow.

Odpowiedz

2. ewqaewqa
0

2010-12-09 09:14:09

I dobrze, że przynajmniej oficjalnie zapowiadają, ciekawe tylko,ile to będzie trwać i czy znów będą takie ogromne opóźnienia przy niektórych modelach? Pewnie tak, normalka;)

Odpowiedz