DAJ CYNK

HTC Windows Phone 8X w ofercie T-Mobile

13.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6552

Ważne 0

0

14. listopada w ofercie T-Mobile pojawi się HTC Windows Phone 8X. Telefon dostępny będzie w ofercie Smartfonowa Okazja na święta.

14. listopada w ofercie T-Mobile pojawi się HTC Windows Phone 8X. Telefon dostępny będzie w ofercie Smartfonowa Okazja na święta.

Windows Phone 8X dostępny będzie w sieci T-Mobile od 14 listopada już od 1 zł w ofercie "Smartfonowa okazja na święta" - napisano w komunikacie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~xxx
0

2012-11-20 21:20:01

do kris 1988- Beat Audio jest najlepszym rozwiazaniem, jesli slychasz muzki z tel, ale sluchawki musza byc dobre , bo jakis philips, czy sony spier... dzwiek, ja mam beats audio i sa naprawde swietne niestety swoje kosztuja, ale htc one x tez tani nie byl

Odpowiedz

27. PanSmartfonik
0

2012-11-14 14:51:16

14.11 i dostępny wkrótce...

Odpowiedz

26. ~
0

2012-11-14 13:21:01

Alez oczywiscie ze kazdy ma prawo sluchac na czym chce i czego chce. Moja wypowiedz dotyczyla tylko tego ze wlasnie sporej grupie ludzi to prawo skutecznie odebrano przestajac produkowac odpowiedniej jakosci sprzet szermujac przy tym obficie i na wyrost frazesami o audiofilskosci tego czy owego. No i troche tez pisalem ze o audiofiskosci nie decyduja rozne snobistyczne stereotypy czyli wlasnie o niezaleznosci myslenia. Natomiast to oczywiscie nie oznacza ze gdybysmy wspolnie sobie posluchali muzyki nie bylbym w stanie OBIEKTYWNIE stwierdzic w ktorym aspekcie dzwiek danego urzadzenia jest nieprawidlowy i w jakim rodzaju muzyki sie kompletnie wysypie. Ty natomiast oczywiscie moglbys powiedziec ze akurat ta wada podoba Ci sie najbardziej albo ze nie slyszysz roznicy. Twoje prawo :-)

Odpowiedz

25. wlo
0

2012-11-14 10:07:46

23. - dlatego każdy kto nie ma analogowego nośnika, analogowego "odtwarzacza", analogowego wzmacniacza i analogowego nie słuchawkowego systemu odtwarzania, nie jest godzien słuchać muzyki? Każdy może słuchać jak chce, jednak nie rozumiem, dlaczego miałby każdy być audiofilem od razu? Ja słucham najczęsciej muzyki z radia, przez cąły dzień. A jeśłi z nośnika, to też nie siedząc pomiędzy idealnie ustawionymi głośnikami super marki i super jakości a i czasem w słuchawkach, bo moja żona nie toleruje tak głośnego odtwarzania muzyki jakiej słucham, a która po prostu musi być głośno odtwarzana ;-)

Odpowiedz

24. ~
0

2012-11-14 10:03:36

@23 juz sie poprawiam bo zapomnialem o moderacji. Gwiazdki zastepuja d...

Odpowiedz

23. ~
0

2012-11-14 09:56:55

@vonsky slowo beats sugeruje jakies preferencje przeciez :-) @wlo stereo(nomen omen)typy. Najlepsze subsoniczne drzenie w moim zyciu to Erykah Badu na sluchawkach starego dobrego Sonego wpietych bezposrednio w odtwarzacz, nawet nie amplituner :-) Bardzo dziwne wrazenie. Sluchasz, wcale nie glosno no i jedynie dousznie kulturalnego basu a czujesz to calym cialem i zoladek Ci skacze do gardla. Z drugiej strony np na klubowym koncercie Apollo 44 czulem jak glosne basy doslownie wgniataja mi bebenki do granicy bolu ale nic pozatym :-) Co do audiofilstwa w dzisiejszych czasach to smetne marketingowe pitolenie. Dobre audio zostalo zabite tak gdzies z 10lat temu przez przesadne konturowanie dzwieku w przetwornikach CA/filtrach cyfrowych ktore zastapilo rzeczywista dynamike (sytuacja analogiczna do foto/video). Na rynku jest pozorny wybor. W ostatni weekend bylem na dorocznym Audioshow no i coz mozna robic rozne fiku miku z kablami, kolumnami, wzmacniaczami czy sluchawkami ale ten grzech pierworodny zawsze wprawne ucho uslyszy. I tu znow paradoks wbrew stereotypom najlatwiej zamaskowac ten efekt w jazzie, klasyce czy muzyce typu umc umc. Najbardziej po *** czyli uszach dostaja rockfani. Gitary elektryczne czy perkusja dla wyrobionego ucha... niesluchalne :-(

Odpowiedz

22. ~kokos
0

2012-11-13 23:05:22

na oficjalnej stornie kosztuje 2299 zł u operatorów tanio nie bedzie :/

Odpowiedz

21. ~
0

2012-11-13 17:24:48

Dlaczego tylko 2500zl?! .ajfon każe płacić 3990zl!i głupaki kupują!.powinno kosztować 5200! a cretina creatura -,,mlaskać,,i w kolejke! i htc odrobi straty!

Odpowiedz

20. ~MlecznaKanapka
1

2012-11-13 17:02:42

Lumia 820 ładniejsza, a do tego Nokia da więcej stuffu do swojej słuchawki niż HTC. Cena ma być podobna, więc sam wolałbym poczekać aż wyjdzie, by porównać i wtedy kupić lepszy.

Odpowiedz

19. ~
0

2012-11-13 16:14:00

Nic ciekawego, wolę Lumie.

Odpowiedz

17. pacman
1

2012-11-13 15:34:59

@adam98 A co dorzucają do tego Ferrari ?!

Odpowiedz

16. ~adam98
0

2012-11-13 14:45:48

Ten telefon w sklepach bez promocji będzie sprzedawany za ponad 2500 zł.

Odpowiedz

15. wlo
1

2012-11-13 14:39:40

Mam kolegę... Audiofil - ale chyba wg jeszcze innej wysublimowanej definicji... Ma w domu specjalny pokój do słuchania muzyki i ogolnie do odbioru na "wyższym" poziomie treści audiowizualnych ;-)

Odpowiedz

14. wlo
-1

2012-11-13 14:36:16

13. - a to jakieś prawo audiofilskie (kodeks) albo definicja audiofila jest? Ja zawsze myślałę, ze te bzdety, o których mówisz to się właśnie słucha bez słuchawek, żeby wszyscy poczuli wibracje niskich tonów?

Odpowiedz