DAJ CYNK

HTC świętuje 20 lat innowacji

19.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11

Ważne 2

1

Korporacja HTC powstała 15 maja 1997 roku. By uczcić swoje 20-lecie firma opublikowała film o przeszłości i przyszłości.Korporacja HTC powstała 15 maja 1997 roku. By uczcić swoje 20-lecie firma opublikowała film o przeszłości i przyszłości.

Firma HTC już 20 lat trwa w bardzo konkurencyjnej branży urządzeń mobilnych. Przez ten czas produkowała telefony, które potem były sprzedawane nie tylko pod jej marką. Wiele innych urządzeń zostało stworzonych przy znaczącym udziale HTC, choćby pierwszy smartfon z systemem Android, czyli słynny G1. HTC zbudował także między innymi Nexusa One, czyli przedstawiciela serii wyróżniającej się pracą pod kontrolą czystego Androida, który dla wielu miłośników robota jest jedyną dopuszczalną możliwością.

HTC zbudował także telefon Sony Ericsson Xperia X1 oraz następców Nexusów, Google Pixel i Google Pixel XL.

Z zamieszczonego poniżej filmu dowiemy się, że korporacja HTC przyczyniła się do wielu ważnych osiągnięć w świecie komunikacji mobilnej. To HTC jako jeden z pierwszych wypuścił na rynek telefony z obsługą technologii 3G oraz GPS. HTC ThunderBolt był pierwszym na świecie telefonem obsługującym technologię 4G, a HTC One - pierwszym metalowym smartfonem z wewnętrzną anteną.

Wszyscy dobrze wiemy, że firmie HTC nie wiedzie się ostatnio najlepiej. Kolejne flagowce, pomimo innowacyjności, nie zostały zbyt entuzjastycznie przyjęte na rynku, a dochody korporacji były coraz niższe. Czy pokazany w tym tygodniu HTC U11 jest w stanie zmienić tę sytuacje?

Źródło tekstu: HTC, wł

Tagi: htc
Komentarze
Zaloguj się