DAJ CYNK

HTC rusza ze światową kampanią promocyjną [wideo]

15.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2711

Ważne 5

1

HTC rusza z globalną kampanią reklamową, której twarzą jest aktor Robert Downey Jr. Pierwszy, 2-minutowy film to zabawna historia pokazująca, w jaki sposób można rozwinąć skrót HTC.

HTC rusza z globalną kampanią reklamową, której twarzą jest aktor Robert Downey Jr. Pierwszy, 2-minutowy film to zabawna historia pokazująca, w jaki sposób można rozwinąć skrót HTC.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~loool
0

2013-08-16 11:12:43

Jak chcecie mieć smartfon z dobrą anteną to kupcie motorole razr itp. Jeśli chodzi o antene to w tym przypadku HTC wcale tak źle nie wygląda. Mam telefony tej marki od 7 lat i nigdy nie miałem problemów z zasięgiem nawet w miejscach gdzie ten zasięg ogólnie był kiepski. A jeżeli ktoś miał Wildfire S to wcale się nie dziwie bo to nie był udany tel ale i najtańszy więc trudno się dziwić.

Odpowiedz

7. ~
0

2013-08-15 23:06:31

@5 miałem bardzo podobną sytuację ale ja miałem (i mam do dzis) N8 a kolega HTC HD2, lecz problem rozwiązał mu się sam gdy padła mu w nim płyta główna dwa miesiące po gwarancji :D lol Nokia jak każda firma ma wypadki, ale dzwonienie to ich duży plus. A wyobraźcie aucie że od możliwości zadzwonienia zależy wezwanie pomocy w sytuacji krytycznej :/ To samo dotyczy baterii w nowoczesnych plastikowych zabawkach.

Odpowiedz

6. ~
0

2013-08-15 19:56:34

5, dzisiejsze smartfony bardziej są robione jako urządzenia do zabaw, gier, przeglądania netu a o podstawowej funkcji jak rozmowy zapomina się. Jeżeli chodzi o zasięg, to wlasnie starsze modele są niezawodne no i Blackberry

Odpowiedz

5. ~Quercus
0

2013-08-15 19:40:28

Czym HTC szpanuje.?Tymi telefonami o byle jakim zasięgu. Szliśmy z kolegą górskim szlakiem i postanowiliśmy sprawdzić zasięg naszych telefonów. Byliśmy w tej samej sieci TMobile. Na moim Wildfire S był zasięg zero. Kolega wyjął starą Nokię 2700 Classic, zasięg 3 kreski i zadzwonił do córki. Ze złości aż zagotowałem się. Podobnie miałem z Samsungiem. Nigdy więcej tych marek.

Odpowiedz

4. ~Jacek
0

2013-08-15 18:38:45

@1 Lepsza kiepska reklama niz jej brak.

Odpowiedz

3. ~borsuk235356w26
0

2013-08-15 14:07:27

HTC One i One mini to na ten czas czołówka bez dwóch zadań

Odpowiedz

2. ~
0

2013-08-15 14:06:30

Nie trawię typa.

Odpowiedz

0

2013-08-15 13:25:29

No w końcu. Szczerze to reklama jak dla mnie słaba, ale Hold This Cat mnie rozwaliło :P Macie jakieś pomysły na polskie rozwinięcie tego skrótu? Mi na myśl przychodzi tylko jeden - "Hu*owa Ta Cena" ;)

Odpowiedz