DAJ CYNK

HTC Pyramid - kolejne zdjęcia

31.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3538

Ważne 0

0

W Internecie pojawiły się kolejne zdjęcia smartfonu HTC Pyramid - prawdopodobnego następcy modelu HTC Desire HD.

W Internecie pojawiły się kolejne zdjęcia smartfonu HTC Pyramid - prawdopodobnego następcy modelu HTC Desire HD.

Potwierdzono większość znanych wcześniej danych na temat specyfikacji tego modelu. Pyramid posiadać będzie dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz i 768 MB RAM. Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala wyświetlać będzie obraz o rozdzielczości qHD 960 x 540 pikseli. Urządzenie będzie wyposażone w dwie kamery - główną, 8-megapikselową i przednią do rozmów wideo (VGA).



Pod względem technicznym urządzenie przypomina model HTC Evo 3D bez trójwymiarowego ekranu. Więcej o HTC Evo 3D można przeczytać w tej wiadomości.

Systemem operacyjnym w smartfonie miał być, znany z tabletów, Android Honeycomb, jednak na zdjęciach widać informację o wersji Gingerbread 2.3.2.

O HTC Pyramid pisaliśmy wcześniej w tej wiadomości.

Źródło tekstu: XDA-Developers

Komentarze
Zaloguj się
8. ~pawelos
0

2011-05-18 10:22:31

w tej chwili chyba najlepszy telefon jaki można dostać. Używam już od tygodnia, HTC Sence w wersji 3.0 też jest bajeczny. Galaxy II to przy nim plastikowa tandeta.

Odpowiedz

7. ~sloneczko
0

2011-03-31 17:29:56

o kto teraz zajmuje najwyższe pozycje? HTC, Apple,Nokia? Czy jakaś inna kolejność Waszym zdaneim? A może warto zasugerować dostępnością poszczególnych modeli u operatorów? Ciekawe czy operatorzy udostępnią takie statystyki? A może warto posługiwać się danymi jakie modele najbardziej cieszą się popularnością u bandytów? Albo, jakie modele najczęściej ubezpieczają od kradzieży?

Odpowiedz

6. Pavan
0

2011-03-31 11:04:08

kilka lat temu (nie dużo) był taki news że Apple zamierza wprowadzić iPhone który będzie większy, jakieś 10 cali miał mieć, wtedy ktoś zabawnie skomentował że cały świat idzie w minimalizację, a apple będzie niedługo 40 calowe telefony sprzedawać, jak widzę te najnowsze dziecko HTC widzę że wszystko idzie w tym kierunku...

Odpowiedz

5. Ringu
1

2011-03-31 10:21:56

@4 - racja:) poprawione:) Dzięki

Odpowiedz

4. ~Czujny
0

2011-03-31 10:07:00

Na zdjęciach widać wersję systemu 2.3.2 ;) pozdrawiam

Odpowiedz

3. ~
0

2011-03-31 10:01:18

Andrea ty tez klapki nie masz.

Odpowiedz

0

2011-03-31 09:21:27

Mi się podoba, szkoda tylko że zmienili design kamery w stosunku do concept-artu. Fakt dziwnie się otwiera, bo cały telefon się wyjmuje. Jedynie czego żałuję, że tak to określę, że pogardzili mu tego 1GB ramu w stosunku do EVO 3D.

Odpowiedz