DAJ CYNK

HTC Polska zakończyło współpracę z dotychczasową dyrektor marketingu

27.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8370

Ważne 5

1

HTC zakończyło współpracę z Agatą Cichowicz, pełniącą do tej pory funkcję dyrektora marketingu.

HTC zakończyło współpracę z Agatą Cichowicz, pełniącą do tej pory funkcję dyrektora marketingu.

Cichowicz była odpowiedzialna za prowadzenie działań marketingowych oraz public relations firmy. Do momentu zatrudnienia nowej osoby obowiązki przejęła Dyrektor Sprzedaży, Sylwia Kochan.

Agata Cichowicz związana była z HTC od stycznia 2011 roku, stanowisko dyrektora marketingu pełniła od 17. lipca 2013 roku. Cichowicz jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przed pracą w HTC Polska przez 7 lat zajmowała się marketingiem Siemensa jako Regional Marketing Manager Eastern Europe.

Źródło tekstu: HTC

Komentarze
Zaloguj się
55. ~
0

2014-03-28 09:42:51

@ 45. ~lool: od 4 lat jestem użytkownikiem IP4 od 3 lat. Moge w 100% potwierdzić że iOS 7.0 na IP4 działał lipnie - poprostu słaba wydajność, lecz iOS 7.1 zmienił wyjajność w IP4 jako najwiekszą zalete. Działa az miło.

Odpowiedz

54. mi80
-1

2014-03-28 08:59:14

Komentarz @1 jest rzeczowy i na temat. A że kończy się pochwałą konkretnej firmy - no cóż Apple ma swoich wyznawców. Ja miałem dotąd 6 Androidów i do mojego profilu użytkowania uważam iPhone/''a za najlepszy wybór, ale wyznawcą tej firmy nie jestem.

Odpowiedz

53. LuiN
0

2014-03-27 23:02:16

Dzięki Mondi - mam wrażenie, że HTC przygotowało komunikat w pośpiechu pomimo, że zmiana weszła w życie 25 marca.

Odpowiedz

52. ~Mondi
1

2014-03-27 20:01:46

Poprawnie mogłoby to brzmieć następująco: "HTC zakończyło współpracę z Agatą Cichowicz, piastującą do tej pory stanowisko dyrektora marketingu.

Odpowiedz

51. ~Mondi
0

2014-03-27 19:58:24

LuiN, że co proszę?! "HTC zakończyło współpracę z Agatą Cichowicz, obejmującą stanowisko dyrektora marketingu." ??Przecież to zdanie jest bez sensu! Wyrażenie "obejmować stanowisko dyrektora marketingu" to inaczej mówiąc "rozpoczynać sprawowanie funkcji dyrektora marketingu". W jednej części zdania napisałeś, że HTC zakończyło współpracę z panią Agatą Cichowicz, a w drugiej części przeczysz temu stwierdzeniem, że właśnie obejmuje stanowisko dyrektora marketingu. :-) Pasuje to poprawić.

Odpowiedz

50. ~pixel
-1

2014-03-27 18:34:57

Myślę, że wymian jednej pani brylującej na salonach na drugą nie wiele da. Klienci i tak patrzą na cenę, a potem na jakość. Cena jest dużą barierą przy telefonach HTC, a jakość HTC jest już od dawna przeganiana przez konkurencję. Kiedyś HTC wyznaczało trendy, dziś za nimi podąża.

Odpowiedz

49. ~lool
0

2014-03-27 17:47:52

48 - wolniejszy od g2 ? Chyba mówisz o One z 2013 roku to bym się zgodził. W sumie nie dziwota, między SD600 a SD800 jest różnica...

Odpowiedz

0

2014-03-27 16:42:40

@ 36 applefan - topowa w iphonach jest właściwie cena. Choć muszę przyznać, że częste aktualizacje też robią na mnie wrażenie - tyle, że pozytywne (taki iPhone 4S dostał przecież niedawno aktualizację do iOS7 przy czym Androidy niestety szybko umierają pod tym kątem). Ja mam LG G2 i jestem bardzo zadowolony. Nie zamieniłbym go na żadnego iPhone. Raz, że mam więcej aplikacji, a dwa, że ekran jest znacznie większy i przy tym wygodniejszy. Pomijam fakt, że na iPhonie pisze się tragicznie... Kolejna rzecz, która mnie bawi w iPhonie to taka, że nawet przy wyładowanym do końca telefonie i podłączeniu go do gniazdka musisz czekać aż się uruchomi. Andki tak na szczęście nie mają. A HTC? HTC miał swój czas, miał swoje podrygi w późniejszych czasach. HTC One jest niezły choć za podobną cenę co G2 to wolniejszy. Wiem bo mam dostęp do każdego z tutaj wymienianych telefonów - i nie, nie pracuję w salonie czy w ogóle u jakiegokolwiek opa... :)

Odpowiedz

47. ~lool
0

2014-03-27 16:22:22

46 - właśnie słyszałem o ios 7, że były problemy i tym się sugerowałem. Jeżeli ruszyło to + dla nich, w sumie się nie dziwie, jak wznowili produkcje IP4, jakoś musieli wybrnąć.

Odpowiedz

46. LuiN
0

2014-03-27 15:51:59

45, lool - coś ponoć z 4s ruszyło, gdy wiele miesięcy później użytkownicy doczekali się aktualizacji z iOS 7 do 7.1 (świeża sprawa).

Odpowiedz

45. ~lool
1

2014-03-27 15:48:20

42 - gdzie ty te testy widziałeś ? 5s wydajnościowo jest porównywalny z Nexus 5, a HTC One w tym samym programie (Basemark OS II) zdobył 1 miejsce, więc o czym ty mówisz ?Co do IP4 to chyba pomyliły ci się modele, bo z tego co wiem, ludzie narzekają na tą wydajność. Chyba że 4s chociaż wątpię. Poza tym, patrząc na starsze modele (dysponowałem iPod 3g) aktualizacje skończyły się na chyba 4 i dalej już nic nie szło na tym... po 2 latach mniej więcej skończyły się aktualizacje.Jeszcze jedna kwestia, kup iPhone i postaraj się wszystko co na nim miałeś przenieść na tel z androidem. Jesteś uwiązany z produktami Apple tylko i wyłącznie. A wyobraź sobie że w HTC mogę przenieść zawartość na dowolny system operacyjny, WP, BB, IOS...

Odpowiedz

44. LuiN
1

2014-03-27 15:24:53

43, racja.

Odpowiedz

43. ~
0

2014-03-27 15:20:56

Tytuł powinien brzmieć: ?HTC Polska zakończyło współpracę z dotychczasową dyrektor marketingu".

Odpowiedz

42. applefan_
-1

2014-03-27 15:07:51

@41 jak to nie dostosowane??? IP4 chula na iOS 7.1 aż miło. HTC nie aktualizuje w ogóle i dlatego się nie sprzedaje. Poza tym mimo, że jest to najnowszy model jest wolniejszy od IP5S co pokazują testy.

Odpowiedz