DAJ CYNK

HTC Incredible S w Polsce

23.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4920

Ważne 0

0

Firma HTC poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży na rynku polskim HTC Incredible S - smartfonu z systemem Android. Telefon wykorzystuje też mechanizmy HTC Sense, umożliwiające obsługę telefonu w prosty i intuicyjny sposób.

Firma HTC poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży na rynku polskim HTC Incredible S - smartfonu z systemem Android. Telefon wykorzystuje też mechanizmy HTC Sense, umożliwiające obsługę telefonu w prosty i intuicyjny sposób.

Dzięki jasnemu ekranowi SuperLCD WVGA, o przekątnej 4 cale, smartfon sprawdza się podczas nagrywania i odtwarzania filmów HD, a wbudowana technologia dźwięku stereo surround SRS WOW HD pozwala doświadczyć kinowej jakości odbioru w mobilnym urządzeniu. Wykorzystana technologia DLNA umożliwia wyświetlanie cyfrowych treści na kompatybilnych telewizorach. Aparat o rozdzielczości 8 megapikseli ma podwójną lampą błyskową, a przednią kamera umożliwia prowadzenie wideorozmów twarzą w twarz.

HTC Incredible S pozwala przechowywać w pamięci mapy wybranych obszarów, więc nie trzeba płacić za pobieranie danych podczas pobytu za granicą, a dzięki wbudowanemu kompasowi mapa zawsze wskazuje faktyczny kierunek. Jeśli zaś zdarzy się najgorsze i telefon zaginie, wystarczy wejść na stronę HTCSense.com i zdalnie uruchomić dzwonek lub wyświetlić położenie urządzenia na mapie internetowej. Jeżeli przepadł na dobre, można go też zdalnie zablokować i usunąć z niego wszystkie dane.

HTC Incredible S będzie dostępny w salonach sieci detalicznych: Komputronik, Vobis, Alsen, RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Saturn i Mix Electronics, a dla partnerów handlowych przez dystrybutora - firmę AB S.A. Sugerowana cena telefonu to 2299 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: HTC

Komentarze
Zaloguj się
22. froyo
0

2011-07-10 14:27:36

Jeśli wideopołączenia nie działają to przez operatora a nie telefon czy system!! Każdy model HTC rzezcywiscie jest podobny, dając moim zdaniem możliwość wyboru, dla jednego najważniejszy system, dla innego rozmiar wyietlacza, a dla jeszcze kogoś innego klawiatura qwerty czy rozmiar.. Dla mnie incredible to ideał.. matowa obudowa, już klika razy sąsiadujaca z pilnikiem i kluczami w torbie bez zadrapań, ekran 4", i sense 2,1.. i choć niby ten sam aparat co w Desire HD to robi 1000x lepsze zdjecia. Ma ustawiony super kontrast i dzieki temu foty są mega kolorowe. A bateria - 1 dziń to norma dla smartphona! chyba, że ktoś połowe funkcji ma wyłączone, ale to się chyba wtedy mija z celem posiadanie takiego telefonu..

Odpowiedz

21. ~marek
0

2011-03-30 18:46:05

Dzięki za informację. Po rozczarowaniu Nokią E7 zastanawiam się nad Androidem w wydaniu Desire HD lub Incredible S. Trochę przeraża mnie wielkość DHD, więc raczej skończy się na incredeblu. Wygląda na to, że to optimum. Pozdrawiam.

Odpowiedz

20. ~bary
0

2011-03-29 09:45:11

Bateria przy ciągłej zabawie wieloma aplikacjami, multimediami, włączonym gpsem, wifi wytrzyma nie dłużej niż 10 godzin. Nie ma cudów. Może kiedy wejdą ogniwa paliwowe to będzie można ładować te maleństwa co kilka dni. Ponadto telefon jest bardzo dobry i wygodny w użyciu. Obudowa nie skrzypi pod większym naciskiem. Szczególnie wart polecenia jest tzw. HTC Sense co sprawia, że ergonomia obsługi jest praktycznie wzorcowa.

Odpowiedz

19. ~marek
0

2011-03-26 19:13:31

wp67, masz ten telefon. Czy możesz napisać coś o baterii? Rozumiem, że pewnie bawisz się nim od rana do nocy ;-) ale potrzebuję informacji. Słyszałem, że desire HD wytrzymuje jeden dzień przy intensywnej pracy, a ma mniejszą baterię i większy wyświetlacz... Czy po specyfikacji incredible s można spodziewać się czegoś więcej???

Odpowiedz

18. ~MK
0

2011-03-25 03:10:50

Żeby jeszcze miał klawiaturę querty i dual SIM. A propos querty - czekałam na Galaxy S Pro, czekałam... i w końcu kupiłam notebook, więc telefonu już w tym roku pewnie nie kupię.

Odpowiedz

2011-03-24 09:55:47

kod jest też dostępny na stronie euroagd

Odpowiedz

2011-03-24 09:53:32

w euroagd jest do końca marca w promocji za 1999, trzeba tylko podac kod rabatowy na 300 zeta, chętnych zapraszam na priv

Odpowiedz

15. ~Rybak
0

2011-03-23 21:49:58

Przypomnę, że Desire HD paczątkowo kosztował 2500 zł a Desire Z 2300 albo 2200 zł. Więc nie wydaje mi się, że cena jest przesadzona, miejmy nadzieje, że szybko spadnie do poziomu konkurencyjnych, troszkę starszych urządzeń.

Odpowiedz

14. AbrahaM
1

2011-03-23 16:28:15

@13: "tak, ale", Samsung Galaxy S jest optymalizowany nieco bardziej pod kątem multimediów, zaś HTC jest nieco bardziej optymalizowane pod kątem produktywności, biznesu. Miałem możliwość przetestować SGS oraz HTC Desire i.. wybrałem HTC Desire.. Skłamałbym pisząc że to są jakieś drastyczne różnice, ale mnie bardziej odpowiada koncepcja dostosowywania Androida w wykonaniu HTC.

Odpowiedz

13. ~
0

2011-03-23 16:01:35

Kolejny konkurent dla Galaxy S bo ma zblizona specyfikacje tylko, ze SGS mozna wyrwac na Allegro za ok 1100zl-1200zl (nowka) czyli polowe ceny tego HTC. rcicho

Odpowiedz

12. ~
0

2011-03-23 15:40:18

@8 po hd2 mniejsze ekrany już nie wchodzą w grę i to jest dopiero wygoda przy przeglądaniu neta czy pdf.

Odpowiedz

11. Darkeners
0

2011-03-23 14:45:36

@6 Low-Endowy z oferty tej firmy i na androidzie... Galaxy Spica czy Ace sa tansze niz HTC... no ale ja tam wolalbym milion razy bardziej Legenda niż Samsunga.

Odpowiedz

10. ~3m
0

2011-03-23 14:24:34

Kłopot w tym,że htc w Polsce są droźsze niź w E.zachodniej. Pozostałe marki mają podobne ceny.Na szczęście inne marki doganiają htc w androidowym portfolio i jest z czego wybierać.

Odpowiedz

9. ~know how
0

2011-03-23 14:13:31

S-ka ma zupełnie inny wyświetlacz (patrz różnica w cenie)- różnica jakości , głębi kolorów jest olbrzymia, do tego dochodzi 30% do ceny z nowość, po 6 miesiącach jak się rynek nasyci to zmniejsza cenę. a przez 1wszy miesiąc telefonów będzie jak na lekarstwo i to będzie zagranie czysto marketingowe .

Odpowiedz

8. ~wp67
0

2011-03-23 14:03:43

Mam ten telefon i uwazama ze jest bardzo dobry poza jednym niedociagnieciem mianowicie nie dzialaja rozmowy video, prawdobopodobnie to wina systemu Froyo. Ale do cholery jezeli firma wypuszcza telefon z taka funkcja to ma ona dzialac...spory minus dla HTC za to, pozatym smartfon jest dla mnie idealny. Jesli chodzi o wielkosc ekranu to jest w sam raz, 4,3 cala jest juz za duzy i nie wygodny w obsludze jedna reka.

Odpowiedz