DAJ CYNK

HTC Desire Z w ofercie Play

22.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4282

Ważne 0

0

Do cenników oferty na życzenie sieci Play wszedł HTC Desire Z - biznesowy smartfon z Androidem 2.2.

Do cenników oferty na życzenie sieci Play wszedł HTC Desire Z - biznesowy smartfon z Androidem 2.2.



HTC Desire Z trafił dziś do oferty telefonów na życzenie sieci Play. Ten biznesowy smartfon oferuje 3,7-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 800 pikseli z pojemnościowym panelem dotykowym i pełną, wysuwaną klawiaturę QWERTY. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Google Android w wersji 2.2 Froyo.

Dzięki HTC Desire Z zyskujemy możliwość rejestracji wideo w jakości HD 720p i możemy też wykonywać dobrej jakości zdjęcia dzięki aparatowi 5 Mpix z diodową lampą. Jest to pierwszy telefon wykorzystujący nowy procesor Qualcomm 7230 800 MHz o zwiększonej wydajności i niskim poborze energii, telefon wykorzystuje również nową funkcjonalność HTC Fast Boot.



Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Piotrek
0

2010-12-02 23:03:53

nie wiem czy 19 cm to mały bo z innymi facetami nie porównywałem, ale kocham duże fury i duże rewelacyjne gadżety, a nie chce nic sobie powiększać... :)

Odpowiedz

11. ~
0

2010-11-23 18:16:24

#10 Faceci którzy mają coś innego małego podnoszą swoje "ego" właśnie w większych gadżetach :) :P

Odpowiedz

10. ~
0

2010-11-23 16:57:17

@6: punkt widzenia zmienia się względem punktu siedzenia, też kiedyś myslalem, że telefon o ekranie powyżej 3 cali jest za duży, jak zobaczyłem poraz pierwszy HD2 to o mało co nie pękłem ze śmiechu. Teraz mam Galaxy S i gdy patrzę na nokię 5530 mojej dziewczyny, czy nawet Wave (3,3 cala) to rysuje się na mojej twarzy uśmiech politowania... ;)

Odpowiedz

9. ~s1k0r3k
0

2010-11-23 14:32:37

7@ Desire - 3 dni? Mi trzyma może półtora, jeżeli mało z niego korzystam. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby wytrzymał mi 48 godzin. A kiedy się bawię, to gdy rano odłączam od ładowarki, to wieczorem trzeba podłączać.

Odpowiedz

8. albek
0

2010-11-23 12:49:13

Ogólnie ceny jakoś zbytnio nie przyciągają ani wrażenia zbytniego też nie robią. Zobaczymy jeszcze jak będzie z dostępnością ale coś mi się wydaje że będzie źle. Już napisali że na życzenie...

Odpowiedz

7. ~pol189
0

2010-11-23 09:03:49

do krisboss - to nie jest dobry winik. Bo jak czytamy "procesor Qualcomm 7230 800 MHz o zwiększonej wydajności i niskim poborze energii" a Desire trzyma bez problemu 3 dni (czasem do 4 dociągnie). Więc po nowym procku oczekiwałbym więcej ;) Niemniej jednak po paru ładowaniach powinien Ci DezireZ trzymać dłużej - choć akumulatory to chyba bolączka HTC.

Odpowiedz

2010-11-23 09:02:56

za duzy, wszystko powyzej 3" jest za duze do noszenia a za male do wygodnej pracy, taki sobie bzdet dla ludzi, ktorzy wmawiaja sobie i wszystkim, ze musza byc on-line 24h/dobe (maile,internet,komunikatory,portale spolecznosciowe)

Odpowiedz

5. ~krisboss
0

2010-11-23 08:20:01

ja już go mam piątku jest *** wymiata a bateria to trzyma od 1 1.5 do 2 maximum więcej nie wyciągnie ale to dobry wynik jak się oczywiście dobrze poustawia pozdrawiam

Odpowiedz

4. ~zawi
0

2010-11-23 07:51:09

do 2... Drogi? Na allegro od 2200 zł kosztuje więc tragedii nie ma. A cena w Swobodny Int. 69 całkiem zachęcająca.

Odpowiedz

3. ~K
0

2010-11-23 07:36:23

Ten telefon jest już dostepny od ponad 2 tygodni w Play :)

Odpowiedz

2. ~!@#
0

2010-11-22 23:14:19

DROGIII ...

Odpowiedz

1. ~
0

2010-11-22 21:49:20

wszystko fajnie tylko czemu taka słaba bateria ?

Odpowiedz