DAJ CYNK

HTC Desire S i Samsung Galaxy Ace - prezentacja wideo

12.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7123

Ważne 0

0

Samsung Galaxy Ace i HTC Desire S w prezentacji wideo przygotowanej przez biuro prasowe sieci Play.

Samsung Galaxy Ace i HTC Desire S w prezentacji wideo przygotowanej przez biuro prasowe sieci Play.

Samsung S5830 Galaxy Ace jest już od pewnego czasu na rynku i mimo dość potężnego konkurenta jakim jest Galaxy S (ceny wolnorynkowe są mocno zbliżone), dobrze sobie na nim radzi. Z kolei HTC Desire S to zupełna nowość, którą rzecznik Play, Marcin Gruszka komentuje krótko: Ten model będzie hitem.





Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
0

2011-10-11 17:29:31

galaxy ace lepszy i najlepszy samsung monte mam i jestem zadowolony po co te androidy po co sie pytam

Odpowiedz

15. ~tuta
0

2011-05-28 17:34:14

przedewszytkim telefon wybiera sie wg funkcjonalnosci i upodoban - ja zakochałam sie w iphonach chociaz akurat samsung ace bardzo mi sie podoba)

Odpowiedz

14. bogie
0

2011-04-13 09:58:30

@13 Nie wiesz co mówisz. To naprawdę przydatny gadżet - Ja też kupiłem i5700, zachwyciłem się. Naprawdę korzystam z jego funkcji (poza aparatem). Moja żona ma Galaxy S - i mój następny telefon będzie przynajmniej tej klasy. Ale jak ktoś nie używa tych funkcji, to wybiera telefon po wyglądzie, baterii, wytrzymałości itp. I taki telefon może być naprawdę tani.

Odpowiedz

13. ~
0

2011-04-12 23:26:12

12@ Twoja choroba się nazywa "muszę to mieć bo inaczej nie przeżyje" długotrwałe leczenie cię czeka. powodzenia

Odpowiedz

12. Gramz
0

2011-04-12 23:06:42

@11 strasznie mnie rozbawil Twój komentarz, ponieważ myślisz jak każdy na początku po co mi taki drogi telefon?! No ale w końcu jeśli już taki telefon masz, odkrywasz, po trochę jego funkcję, czujesz ta wolność jaka Ci daje, dostęp do internetu w każdym momencie, nawigacje, odtwarzacz muzyczny, aparat, kamerę i najważniejsze to ze masz to urządzenie zawsze w kieszeni to uwierz mi przestajesz żałować każdej złotówki wydanej na niego!:) i za kilka tygodni jesteś gotowy wydać na telefon zamiast 1000 to 2000 albo i więcej i to jest wspaniałe!

Odpowiedz

11. ~Przesada
0

2011-04-12 19:23:54

Czy nie uważacie ze 1400 zl za telefon to lekka przesada.Pewnie trzeba go pozniej nosic w skarpetce co by sie nie porysowal,a o wyjsciu z tak droga sluchawka na impreze to juz trzeba zapomniec odrazu by sie rano wytrzezwialo po stwierdzeniu znikniecia cacka za 1400 zł

Odpowiedz

10. ~
0

2011-04-12 18:53:01

sorry - ten nowy Galaxy Neo nie jest na europejski rynek, nie obsluguje GSM. rcicho

Odpowiedz

9. ~
0

2011-04-12 18:23:05

Samsung Galaxy Ace jest srednio udany i co ciekawe ma juz nastepce czyli Galaxy Neo. Tez ekran 3,5'' ale za to rozdzielczosc 480-800. No i mocniejsza bateria 1500mAh. rcicho

Odpowiedz

8. m2marek
2

2011-04-12 16:51:06

Ace ma niższą gęstość ekranu, dzięki czemu mapy w postaci rastrów mogą zajmować dużo mniej miejsca.

Odpowiedz

7. dusk
0

2011-04-12 16:51:04

w normalnym sklepie albo na allegro zapomnialem dodac sorry za spam :P

Odpowiedz

6. ~skalarek
2

2011-04-12 16:50:59

Chciałbym poznać ten sklep w którym jest niewielka różnica cenowa. Bo w euro Ace jest tańszy od S o 610 złotych...

Odpowiedz

0

2011-04-12 16:50:14

Ace przynajmniej ma diode LED do latarki :P

Odpowiedz

4. dusk
0

2011-04-12 16:49:59

#1 na allegro ceny sa podobne u operatorow juz nie bo sgs w all inclusive max 45 kosztuje 1400zł a sga kosztuje w tym samym abonamencie 450zł ogolnie to taki telefon jak sgs za 1400 kupisz bez zadnej umowy na 2lata...

Odpowiedz

3. mila
0

2011-04-12 16:38:31

a nie pomyślałeś że u operatorów S jest (może być) kilka ładnych stówek droższy? od razu do mózgu kogoś się odnosić... pomyśl nad swoim...

Odpowiedz

2. ~United
2

2011-04-12 16:38:21

@1 - to proste - nie kazdy chce taki wielki telefon, jak SGS.

Odpowiedz