DAJ CYNK

HTC Desire HD wkrótce w ofercie sieci Play

16.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7079

Ważne 0

0

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy P4, zapowiedział na swoim blogu premierę smartfonu HTC Desire HD w ofercie sieci Play.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy P4, zapowiedział na swoim blogu premierę smartfonu HTC Desire HD w ofercie sieci Play.

Urządzenie w pierwszej kolejności trafi do sklepu internetowego sieci i oferty na życzenie. Wkrótce rozpocznie się przedsprzedaż Desire HD, wtedy też poznamy jego ceny w ofercie Play. W Wielkiej Brytanii przedsprzedaż już ruszyła, telefon kosztuje tam od 470 do 500 funtów.

Szerzej o HTC Desire HD pisaliśmy w tej wiadomości.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~obs.
0

2010-09-20 01:54:39

Ten HTC jest ok ale w Play (sieć jaka jest taka jest + bardzo mizerny internet) przyda się raczej jako ''iPod'' niż jako ''iPhone'':)

Odpowiedz

30. ~
1

2010-09-18 07:27:06

Ja rowniez zastanawialem sie nad migracja Omnia2 na z GalaxyS ale stwierdzilem ze nie oddam mozliwosci,ilosci oprogramowania oraz przedewszystkim wydajnosci baterii (patrz testy telepolis) za superamo o szybszy cpu w sgs. Przy poczcie gmail push,godzinach na necie po wifi, i okolo 50-70 min rozmow dziennie Omnia2 daje rade lekko ponad 2,5 doby.Gdy dziala troche mniej obciazona to 3-4ech ale oczywiscie nie na jakims brandowanym sofcie orange tylko na modzie barra :-). Jak czasem zdarzy mi sie obejrzec film w divixie bez konwersji na O2 to jestem w szoku, ze batteria po 2h filmie spadla z full na okolo 70% :-o.Ciagle mnie meczy ten andrut ale bateria to akceptowalna jest chyba tylko w SGGie na dzien dzisoejszy.

Odpowiedz

29. ~rappy
0

2010-09-17 14:48:42

@28 działają na 2.2, które w polskim języku działa np. na Desire, więc czemu nie?

Odpowiedz

28. ~Pytanie?
0

2010-09-17 14:32:30

A czy w HTC Desire HD jest polskie oprogramowanie/soft(ware)/polski język?

Odpowiedz

27. AbrahaM
0

2010-09-17 12:15:39

no cóż.. pozostaje mieć nadzieję że Desire Z także pojawi się w ofercie.

Odpowiedz

26. ~rappy
0

2010-09-17 10:22:02

Jak miałem nieprzyjemność posiadania ipoda i zainstalowałem itunes na kompie, to tak mulił, że pierwszej osobie, która na owego ipoda zaświeciła oczami, w formie podarunku pozbyłem się cholerstwa, mam nadzieję, na zawsze. Kiedy Apple wynajdzie rewolucyjny sposób kopiowania muzyki na odtwarzacz w formie ctrl+c, ctrl+v?

Odpowiedz

25. issa
0

2010-09-17 07:27:52

Tak , slimak - http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=333&str=7 , jak widac nie tylko ja mam takie spostrzezenia dotyczace dzialania iTunes na systemie Windows.

Odpowiedz

24. radko93
0

2010-09-17 01:32:19

@16 iTunes to ślimak? na moim macu wraz z iP 3GS śmiga jak głupi ;)

Odpowiedz

23. issa
0

2010-09-16 20:50:35

Slavo - przyznam się , że mnie zaskoczyłeś , 6-7 to naprawdę mało , mi tak "umierał w oczach" mój pierwszy android z Play , kupiony rok temu Galaxy i7500. Teraz jest odczuwalnie lepiej , szczególnie , że naprawdę go nie oszczędzam. Spojrzałem przed chwilą w bazę Telepolis i rzeczywiście 1400 mAh w Desire vs 1200 w Desire HD może być niezbyt udanym eksperymentem. Trzeba sobie powiedzieć jasno , że to nie jest telefon dla biznesmana , no chyba , że jako drugi do dajmy na to stricte biznesowych e72 , e52 itp. , jako tablet internetowy , czytnik dokumentów , telefon "pocztowy" , pogody - do tego Androidy nadają się znakomicie. Mi się z E71 Desire nie gryzie , z iP4 w kieszonce też by się na pewno nie pokłóciły , coć podstawowym telefonem jest Desire , na HD raczej nie zmienię , prędzej (jednak) na Samsunga Q , może na Desire Z ale ta waga... :(Sumując w lidze supersmartfonów Desire HD jeśli nie zdetronizował już SGS to przynajmniej moim zdaniem , Samsung może mieć spore problemy z takim rywalem w ringu by sprzedać zakładane 10mln sztuk o ile się nie mylę , tym bardziej , że HTC wstrzelił się z HD idealnie w okres przedświąteczny.

Odpowiedz

22. ~slavo
0

2010-09-16 20:19:18

@issa: mi nawet już nie chodzi o to że codziennie wieczorem muszę włożyć telefon do ładowarki, ale oczekiwałbym ciągłej pracy rzędu 6-7 godzin. No ale mam też świadomość że w małe pudełko nie da się wpakować nie wiadomo jakiej baterii.

Odpowiedz

21. issa
0

2010-09-16 20:16:21

Slavo - o to prawda w pewnym sensie, ale to jest pięta achillesowa każdego androida. Ile Ci trzyma bateria? Mi przy dość intensywnym użytkowaniu , kilkadziesiąt wiadmości sms/mms , duuużo internetu , sprawdzanie kont pocztowyc co 2h , w(y)łączonej synchronizacji , ręcznym sprawdzaniu pogody i czasem RSS wytrzymuje około 12h. Traktować jednak należy te telefony jako urządzenia które stworzone zostały do internetu , bez tego pozostają miłym i eleganckim , ale jednak klasycznym telefonem i normalny użytkownik nie będzie raczej nimi zawiedziony. Legendy z mchu i TVN mówią , że iP tytanem w tej kwestii też zdecydowanie nie jest , a moja e71 z Nokia Mail non stop od 8 - 20 , duża liczba wiadomości i internetu , też się rozładowywała w jakieś półtorej doby. Trzeba się zdecydować czego się oczekuje od telefonu , bo cudów z bateriami teraz raczej nigdzie nie ma.

Odpowiedz

20. issa
0

2010-09-16 20:08:50

Piotrek , jeśli to prawda to bardzo drogo , ale mówisz o LP69 czy LP69 Internet? Ja uściślając miałem na myśli ten drugi wariant. Mam nadzieję , że nie jesteś z tych jasnowidzów - pewniaków podających cenę iP4 w Orange;)

Odpowiedz

19. ~slavo
0

2010-09-16 20:06:56

Wszystko fajnie. Ale jak będzie taka bateria jak w desire, to dziękuje ;-) będzie falstart ;]

Odpowiedz

18. issa
0

2010-09-16 20:06:20

Pozostaje jeszcze kwestia obudowy , diody doświetleniowej i nakładki Sense vs TouchWiz. Oczywiście Desire też jest plastikowa , ale każdy poważny użytkownik forów wie , że dym jaki wokół obudowy SGS uczynili "obrońcy metalu" to najzwyklejsza hucpa i pseudo zastępczy temat. Przywolam tu jeszcze raz przykład mojej e90 , to był naprawdę drogi telefon , wystarczy tylko szanować to co się ma. Brak doświetlenia to zdecydowanie powazny mankament SGS, jest to rzecz użyteczna tak przy robieniu zdjęć jak i w widgecie latarki do tego też chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Sam Touch Wiz jest bardzo schludny , Android to oczywista oczywistość w takim czy innym wariancie system do bólu konfigurowalny wszelkimi możliwymi skrótami , widgetami , wspomnianymi wcześniej listami , kalendarzami , dodatkami , ale to otrzymuje się w telefonach HTC od razu po włączeniu i to w najbardziej wysublimowanej , użytecznej i przyjemnej dla oka oprawie to ideał, jeśli będzie jeszcze lepiej to znaczy , że jednak można poprawić ideał. To co nie spodobało mi się w Desire to brak możliwości wzbudzania telefonu przez przycisk Menu słabo wyczuwalnym i zbyt płaskim pstryczkiem na górze telefonu , nie jest to logiczne i wygodne umiejscowienie , brak dotykowych klawiszy , te w SGS są świetne , po przesiadce człowiek się dziwi , że muska a tu nie chodzi;) i to w zasadzie tyle , słabych stron naprawdę chyba nie ma. Jeśli będzie tak dalej to konkluzja jest prosta - Desire HD można brać w ciemno.

Odpowiedz