DAJ CYNK

HTC Desire HD w przedsprzedaży w Play

29.09.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6442

Ważne 0

0

Lada moment w E-shopie ruszy przedsprzedaż telefonu HTC Desire HD - zapowiedział na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.

Lada moment w E-shopie ruszy przedsprzedaż telefonu HTC Desire HD - zapowiedział na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.

W ramach oferty specjalnej, do każdego zamówienia przedsprzedażowego zostanie dołączona ładowarka samochodowa HTC CC C200.

Ceny w poszczególnych ofertach kształtują się następująco:


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
32. ~kossak
0

2010-09-29 22:33:15

31: Polecam również na tym samym portalu sprawdzić opinię o innych sieciach. Generalnie trzymają ten sam poziom co PLAY.

Odpowiedz

30. ~maksio
0

2010-09-29 20:35:37

No zobaczymy, przedsprzedaż zobaczymy ile tych telefonów będzie. Większość telefonów jest ciągle na życzenie bądź o ograniczonej dostępności. @25 pewnie że to nie sklep z telefonami, ale skoro się reklamuje że się ma te telefony w ofercie to się je mieć powinno a nie tylko na bilbordzie, aby ładnie wyglądały i było się czym pochwalić. W innych sieciach nie ma takiego cyrku z dostępnością telefonów.

Odpowiedz

29. ~Andrzej
0

2010-09-29 17:51:25

Trochę się rozczarowałem, HTC Desire HD, choć jest nowszym modelem, nie jest w tanie konkurować z SAMSUNGIEM GALAXY S. Znacznie mniejsza bateria, Bluteooth 2.1( w Samsungu jest już 3.0), wyświetlacz tylko LCD (pierwotnie przewidywano Super Amoled!) Brak w HTC kamery do rozmów video. Pamięć wbudowana 1,5 GB ( Galaxy ma 8 lub 16 GB). W testach stwierdzono, że procesor HTC, jest znacznie wolniejszy od procesora SAMSUNGA, no i zapis video...co prawda jeszcze nie wiadomo jak wychodzą na nowym Desire zdjęcia i zapis video, ale zawsze HTC było w tej materii gorsze od SAMSUNGA (bez względu na ilość megapixeli). Wynik porównania jest zatem oczywisty.

Odpowiedz

28. ~2x. Damian 2010-09-29 17:xx:xx
0

2010-09-29 17:36:41

24. Rogi: Wiem to... Wiem to... Wiem to z tego no... no tak jakby ze zdjęcia HTC Desire''a HD i Desire''a Z na Telepolis.pl...

Odpowiedz

27. ~bzz
-1

2010-09-29 17:19:30

25 - załóż swoją sieć i zrób to lepiej.

Odpowiedz

26. ~
0

2010-09-29 17:07:08

@25. Panowie, Play to operator a nie sklep z telefonami (zabawkami). Zawsze można zakupić taryfę z rabatem 50% a telefon na allegro lub na raty w sklepie nie dla idiotów :). Ktoś wam broni?

Odpowiedz

25. ~Senninho
0

2010-09-29 17:00:02

No i jak każdy fajny telefon w Play ... pewnie przedsprzedaż 2 miesiące wcześniej............................. a w salonie po pół roku od wielkiego powitania w cenniku play.... powoli drażni mnie ten niby operator

Odpowiedz

24. Rogi
0

2010-09-29 16:34:13

@21 Skąd takie informacje? W każdym nowym HTC jest polski język, nawet w romach nieoficjalnych.

Odpowiedz

23. ~Misyo
0

2010-09-29 16:21:27

Dobry telefon w dobrej cenie. Tylko pewnie jak to w Play... dostępny tylko w cenniku. Galaxy S - niedostępny od 6 tygodni. Desire jakoś od miesiąca. Spica od miesiąca również. PLAY ma najlepszą ofertę... BO WIRTUALNĄ ;-)

Odpowiedz

22. AbrahaM
0

2010-09-29 16:14:33

zdecydowanie fajnie, ale uprzejmie prosimy o Desire __Z__

Odpowiedz

21. ~SER [LUBIE KAKAŁKO] [CN]
0

2010-09-29 16:11:45

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że w smartfonach HTC jest angielskie oprogramowanie/język, a tak byłem napalony na HTC Desire HD i HTC Desire Z, nie żebym nie umiał angielskiego, ale miałem kiedyś Motorolę A925 właśnie z angielskim oprogramowaniem/językiem i jednak wolę telefony z polskim oprogramowaniem/językiem. Jeszcze coś źle nacisnę bo nie zrozumiem co jest napisane i się telefon zepsuje, a ja tego nie chcę.

Odpowiedz

20. ~klient
0

2010-09-29 16:07:05

nie tak drogi jak iphone a mozliwosci nie wiem czy nie wieksze.

Odpowiedz

19. ~aligator
0

2010-09-29 15:38:18

Telefon z górnej półki, a do tego drogi, więc jakiegoś szału na niego nie będzie.

Odpowiedz

18. ~3m
0

2010-09-29 15:17:12

W maju, to nikt o Desire HD nie będzi nawet pamiętał. Baaaardzo szybko straci na wartości.

Odpowiedz

17. ~szalony
0

2010-09-29 15:05:42

Czemu w wersji mobile nie widać powiększonych obrazów ?

Odpowiedz