DAJ CYNK

HTC Desire C - pierwsze zdjęcia dobrej jakości

09.05.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3946

Ważne 0

0

W sieci pojawiły się pierwsze dobrej jakości zdjęcia najnowszego smartfonu HTC z niższej półki, modelu Desire C.

W sieci pojawiły się pierwsze dobrej jakości zdjęcia najnowszego smartfonu HTC z niższej półki, modelu Desire C.

HTC Desire C, znany wcześniej jako Golf, zaoferuje ekran o przekątnej 3,2 lub 3,5 cali i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Wbudowany aparat wykona zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix, drugi posłuży do wideorozmów.

W jego wnętrzu ma również nie zabraknąć modułów Wi-Fi i Bluetooth 3.0, a także wejścia na karty pamięci microSD. Wszystko to działać będzie w oparciu o system Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką graficzną Sense UI 4.0.

Sercem urządzenia może być procesor działający z częstotliwością 800 MHz do 1 GHz, wspierany przez 512 MB pamięci operacyjnej oraz 4 GB pamięci wewnętrznej.

Telefon ma zostać zaprezentowany już wkrótce, a jego dostępność planowana jest na koniec czerwca lub początek lipca.

Źródło tekstu: IT Pro Portal, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Jasio
0

2012-05-10 21:25:40

Ciekawe ile będzie w nim bateria trzymała ? Pewnie jeden dzień jak w starym desire

Odpowiedz

18. ~
0

2012-05-10 20:15:18

there is no such app in AppStore

Odpowiedz

17. Adv.Diavoli
0

2012-05-10 20:09:31

@16. czytanie ze zrozumieniem nie jest taka trudna sztuka,proponuje sie nauczyc

Odpowiedz

16. ~applefan
0

2012-05-10 19:49:07

to Android nie jest otwarty???!!!??? Ale przynajmniej mozecie wlozyc sobie na pocieszenie karte SD i skonfigurowac sobie pulpit w tygodniowym telefonie bez nowych aktualizacji... blahahahah blahahahahaha hahahahaha

Odpowiedz

15. MarekAG
0

2012-05-10 19:38:34

@piter21: no to jeśli nie chce im się tego robić to niech chociaż udostępnią źródła sterowników. Gdyby sterowniki były otwarte już dawno mielibyśmy port ICS na Desire. Niestety magicy z xda muszą robić patche, a niektóre sterowniki wręcz pisać od zera, dlatego wszystko się tak przeciąga.

Odpowiedz

14. ~applefan
0

2012-05-10 09:30:47

I znowu Apple górą...

Odpowiedz

13. ~piter71
0

2012-05-10 01:52:03

@9 Tak jest - chociaz w szufladzie, ale ciagle tez go mam :> @10,11 - no nie czarujmy sie - 100 razy juz zostalo udowodnione, ze nowe wersje systemu spokojnie by zadzialaly na starszych sprzetach, ale ich nie ma. Bo sie nie oplaca. I juz. tak musi byc i trzeba sie z tym pogodzic. Za duzo jest modeli by moc na kazdy poswiecac tyle czasu ile trwa wypuszczenie nowszego softu (= jeden model - jeden team pracujacy nad nim non stop).

Odpowiedz

12. MADMAX
0

2012-05-09 21:07:04

No, wygląd innowacyjny ;)

Odpowiedz

11. thonka
1

2012-05-09 21:01:44

@10 to samo pomyslalem o zwyklym desire - HTC tlumaczy to wyzsza rozdzielczoscia ekranu, a przez to wiekszym zapotrzebowaniem na zasoby... kazda bajka jest dobra, by zmusic ludzi do zmiany sprzetu...

Odpowiedz

10. ~PanKtoś
0

2012-05-09 20:44:48

czegoś tu nie rozumiem "Wszystko to działać będzie w oparciu o system Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką graficzną Sense UI 4.0." i "ercem urządzenia może być procesor działający z prędkością 800 MHz do 1 GHz, wspierany przez 512 MB pamięci operacyjnej" to dlaczego nie można wprowadzić instalację system Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką graficzną Sense UI 4.0 dla HTC Desire Z

Odpowiedz

9. ~BOLESŁAW
1

2012-05-09 20:36:23

Perwsze Desire miał w początkowej fazie produkcji amoleda a dopiero później z powodów problemów z dostawami od samsunga wprowadzono slcd od Sony do następnych serii.

Odpowiedz

8. thonka
0

2012-05-09 19:56:35

@5 pierwszy desire tez mial SLCD - pisze to posiadacz takowego modelu :) raczej bedzie to wildfire - desire juz w pierwszej wersji mial rozdzielczosc 480x800 na 3,7", procesor 1GHz oraz 576MB ramu.

Odpowiedz

7. ~Applefan
-3

2012-05-09 19:56:27

Move on, nothing to see here...

Odpowiedz

-2

2012-05-09 19:38:23

@4 nie narzekaj bo jeszcze zaczną produkować plastikowy shit jak samsung.

Odpowiedz

5. ~franco baresi
0

2012-05-09 19:27:09

mam nadzieję że będzie miał wyświetlacz 3,5 cala. To raczej Widfire C a nie Desire C. Przecież wszystkie Desire to zawsze były smarty z minimum średniej półki z wyświetlaczami 3.7 super lcd albo jak w przypadku pierwszej wersji Desire z amoledem.

Odpowiedz