DAJ CYNK

HTC Connect - sprawna łączność audio/wideo

26.06.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5119

Ważne 0

0

HTC poinformował o wprowadzeniu usługi HTC Connect. Jest to system certyfikacji oferujący producentom elektroniki ulepszony standard łączenia urządzeń HTC z urządzeniami audio i wideo. Pierwszym partnerem został Pioneer.

HTC poinformował o wprowadzeniu usługi HTC Connect. Jest to system certyfikacji oferujący producentom elektroniki ulepszony standard łączenia urządzeń HTC z urządzeniami audio i wideo. Pierwszym partnerem został Pioneer.

Dzięki HTC Connect użytkownik może bezprzewodowo przesyłać wysokiej jakości dźwięk i obraz ze smartfonów HTC do kompatybilnych urządzeń elektronicznych w domu i samochodzie. System wprowadza wyższe standardy łączności, a użytkownik korzystający z urządzenia z tym certyfikatem zyskuje nowy poziom wygody i bezproblemowej integracji z innymi kompatybilnymi urządzeniami audio i wideo.

Seria smartfonów HTC One w nadchodzących miesiącach otrzyma certyfikację HTC Connect poprzez uaktualnienie oprogramowania.

Pioneer Electronics jest pierwszym wiodącym partnerem, który wprowadzi na rynek urządzenia z certyfikatem HTC Connect. Certyfikat znajdzie się w katalogu na rok 2012 w odbiornikach audio/wideo z DLNA oraz w bezprzewodowych głośnikach marki Pioneer.

Źródło tekstu: HTC

Komentarze
Zaloguj się
8. ~
0

2012-06-27 07:08:40

Sa tez apki do sterowania BD playerem albo amplitunerem przez wifi na androida. Tylko player albo amp musi miec lan.

Odpowiedz

7. ~piotrM
0

2012-06-26 23:40:43

Świetna wiadomość. Widocznie bez HTC i Pioneera już nie da się żyć:)

Odpowiedz

6. Hose
0

2012-06-26 22:40:17

Bezprzewodowo? świetnie, tylko po jakim standardzie będzie się to łączyć, BT, Wi-Fi ? czy może jakiś nowy sposób?

Odpowiedz

0

2012-06-26 22:19:21

telefony maja za malo mocy (w wiekszosci) zeby obsluzyc lepsze sluchawki.

Odpowiedz

4. Paranoia
0

2012-06-26 19:03:07

@1 :D dobre... w jakich "przenośnych odtwarzaczach jest lepsza"? w iPodzie? xD w 80% o jakości decydują słuchawki. Jednak telefony wcale tak nie odbiegają jakością od takich perełek jak sony nwz-a829 czy cowon x7(choć sam używałem tylko sony, który ze słuchawkami Maestro GMP-435s wbijał w podłogę) do dziś uznaje się, że najlepszymi telefonami muzycznymi są SE W995, Nokia 5800 i iPhone 3GS, tak jak sprawdziłem opinie na kilku stronach. Faktem jest, że seria walkman od SE miała to "coś" nikt mi nie wmówi, że jakość ich odtwarzaczy nie była dobra. iPhone jest dobry, ale strasznie sztywny, jakość jest wręcz zbyt "zimna" ale ogólna a wymóg używania iTunes w 4 na 7 opinii zrzuca go zazwyczaj na dalszy plan, co do nokii to sam nie używałem 5800, ale opinie są dosyć pozytywne ;) przy dobrym zestawieniu słuchawki+jakość utworu nie jeden telefon bije odtwarzacze mp3, no chyba że walniesz jakiś utwór 128kbps i fabryczne słuchawki to wtedy możesz mówić, że "nie dotrą do poziomu jakości dźwięku" :D

Odpowiedz

3. ~
0

2012-06-26 18:28:37

A ja dodam że są takie które już dotarły...

Odpowiedz

2. ~pepe
0

2012-06-26 16:53:33

Chciałbym wyjaśnić że jakość nie ma tu nic do rzeczy. Dźwięk będzie przesyłany cyfrowo do urządzeń i to ich komponenty będą odpowiedzialne za jakość.

Odpowiedz

1. ~BartekGi
-3

2012-06-26 16:40:38

Nic specjalnego szczerze mówiąc ... Smartphone''y nigdy nie dotrą do poziomu jakości dźwięku ze zwykłych przenośnych odtwarzaczy MP3.

Odpowiedz