DAJ CYNK

HNS 9250 - Internet satelitarny w samochodzie

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4490

TS2 Technologie Satelitarne wprowadza do oferty nowy modem satelitarny HNS 9250, który pozwala na dostęp do szerokopasmowej sieci satelitarnej z samochodu, ciężarówki lub VANa. Ciągłą transmisję podczas jazdy zapewnia globalny system Inmarsat BGAN.

TS2 Technologie Satelitarne wprowadza do oferty nowy modem satelitarny HNS 9250, który pozwala na dostęp do szerokopasmowej sieci satelitarnej z samochodu, ciężarówki lub VANa. Ciągłą transmisję podczas jazdy zapewnia globalny system Inmarsat BGAN.Terminal Hughes 9250 pozwala na równoczesne wykonywanie połączeń głosowych, wysyłanie i odbieranie pakietów IP, transfer danych z wykorzystaniem wbudowanych interfejsów ISDN i WLAN, gdziekolwiek na świecie.

Za każdym razem kiedy ruszasz w teren, jedziesz skalistą drogą czy autostradą, terminal HNS 9250 zapewnia stały dostęp do szerokopasmowego internetu i telefonii satelitarnej z wykorzystaniem mobilnej anteny samochodowej. Jest ona montowana na dachu auta i śledzi satelitę podczas całej wyprawy. Urządzenie jest przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

HNS 9250 jak i pozostałe modemy w sieci BGAN jest odporny na ekstremalne temperatury (od -40°C do +85°C) oraz sprawdza się w warunkach, w których zawodzą tradycyjne urządzenia. Dzięki niewielkim rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca w pojeździe i może stanowić stały element wyposażenia samochodu. Dodatkowo posiada interfejs WLAN i zapewnia szybki dostęp do globalnych zasobów telekomunikacyjnych dla dowolnych grup użytkowników we współdzielonej sieci bezprzewodowej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TS2

Przewiń w dół do następnego wpisu