DAJ CYNK

Heyah tłumaczy się z Lenina [wideo]

04.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19674

Ważne 0

0

Ostatnia kampania reklamowa Heyah z Leninem wzbudziła dość ostrą reakcję Internautów, szczególnie tych komentujących na oficjalnym profilu operatora na Facebooku. Opertor oficjalnie odniósł się do tych głosów, otrzymując… jeszcze więcej negatywnych komentarzy.

Ostatnia kampania reklamowa Heyah z Leninem wzbudziła dość ostrą reakcję Internautów, szczególnie tych komentujących na oficjalnym profilu operatora na Facebooku. Opertor oficjalnie odniósł się do tych głosów, otrzymując… jeszcze więcej negatywnych komentarzy.

W odpowiedzi na komentarze, które pojawiają się w nawiązaniu do naszej ostatniej kampanii chcieliśmy powiedzieć, że jedynym celem reklamy jest poinformowanie Konsumentów o najnowszej ofercie sieci Heyah, dzięki której użytkownicy mogą otrzymać 60 minut do wszystkich za 1 złoty. Kampania została przygotowana w wyraźnie żartobliwy sposób i próby rozważania spotu inaczej niż jako nawiązanie do słowa rewolucja, nie są kierunkiem, w którym chcieliśmy iść - napisał operator na swojej stronie na Facebooku.

Przypomnijmy, że reklama dotyczy oferty 60 minut do wszystkich sieci za 1 zł.



Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
347. ~olenka
0

2013-01-12 14:15:14

@346 zawracanie głowy. Zużywasz pakiet, a jak już go nie chcesz - wykonujesz z numeru w Heyah połączenie, wysyłasz SMS-a i znowu masz 365 dni. Żeby być pewnym możesz skorzystać ze skrótu -info jest na ich oficjalnej stronie. A reklama jest ok. Zawsze się znajdzie jakieś grono baletnic...

Odpowiedz

346. ~radek77
0

2013-01-11 22:52:43

reklama może i dobra byłaby, gdyby ją Heyah emitowała w USA, a nie w Polsce, gdzie 50 lat byliśmy pod okupacją radziecką.. a co do oferty to czemu nie napisali redaktorzy Telepolis.pl, że aktywacja jej likwiduje nieodwracalnie ,,rok ważności konta'''' ? to istotne, jeśli chce się zachować numer i mieć konto ważne 365 dni, nie sądzicie ?

Odpowiedz

345. ~
0

2013-01-11 08:46:30

Fakt faktem, reklama leci dalej.. Pewnie "wycofanie reklamy" oznacza dla Heyah: wycofamy, tak, gdy kontrakt na emisję wygaśnie. Hehe

Odpowiedz

344. wlo
0

2013-01-11 08:28:11

Reasumując... Już po Heyah. WSZYSCY wyjdą do konkurencji ;-)

Odpowiedz

343. ~
0

2013-01-10 18:52:29

reklama leci w tv w najlepsze, a mieli ją wycofać, piep..ona komuna!

Odpowiedz

342. ~Dorosły
0

2013-01-09 02:26:45

Taka reklama może podobać się tylko osobom z umyłem dziecka.

Odpowiedz

341. ~pabloki
0

2013-01-08 22:56:35

pare minut po 22:00 reklama leciała na puls2 w dniu 8.01.2013 więc jak h*jah ją wycofuje?

Odpowiedz

340. ~BEA
0

2013-01-08 20:58:52

Reklama jest obrzydliwa! Kojarzy mi się z tropikalnymi robalami - filariami, które drążą kanaliki pod skórą albo pod nabłonkiem. Czasami pojawiają się pod spojówką, całkiem jak ten niewydarzony ludzik z reklamy... Ohyda!

Odpowiedz

339. ~xy
0

2013-01-08 20:18:11

Ale idioci...Reklama jest do bani, ale nie dlatego, że w ogóle jest Lenin, tylko dlatego, że został "wykorzystany" jako żart.

Odpowiedz

338. wlo
0

2013-01-08 17:26:58

337. - miliony ludzi w miliardach sztuk?

Odpowiedz

337. ~
0

2013-01-08 17:23:41

#334: To chyba ty jesteś tymi 90%. Człowieku ogarnij się. Kto jeszcze w dzisiejszych czasach kupuje aspirynę? Jeśli ty to gratuluję. Wrzody żołądka i głuchotę masz murowaną.

Odpowiedz

336. ~Lekko
0

2013-01-08 10:15:48

Nie wiem, czy jestem inny, czy po prostu mam dystans, ale ta parodia jakoś nie obrażała mnie... ciekawe, że społeczność internetowa która tak chętnie bojkotowała reklamę, nie robi tego samego z kwejkami, sadistic gdzie pełno jest memów, filmików z hitlerem, leninem, brevikiem :)

Odpowiedz

335. wlo
0

2013-01-08 08:47:09

BMW jakie popularne w Polsce są... Szczególnie wśród tych wszystkich "pałkarzy" narodowych ;-)

Odpowiedz

334. ~wziuuuuu
1

2013-01-08 04:13:05

90% z was kupuje leki firmy Bayer ( np Aspirin C ) , która prowadziła eksperymenty na ludziach w Niemieckich obozach koncentracyjnych w Polsce ( przykładowo zarażanie śmiertelnymi chorobami ), a gdy Heyah reklamuje się przez Lenina to nagle wielkie oburzenie. Nie popieram ich działań, ale jeśli już robicie z siebie takich patriotów to róbcie to na każdym kroku :) ...

Odpowiedz

333. ~Johny11
0

2013-01-08 02:34:20

@323, ja bym prędzej palił te z półnagimi modelkami niż z Leninem. Chociaż tego drugiego też jakbym mógł bym nie oszczędził.

Odpowiedz