DAJ CYNK

Heyah przedłuży ważność konta również za 5 zł

30.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11132

Ważne 0

0

1. sierpnia w Heyah zostanie obniżona minimalna kwota doładowania przedłużająca czas na wykonywanie połączeń - od tego dnia zasilenie konta kwotą już od 5 zł przedłuży jego ważność na rozmowy wychodzące.

1. sierpnia w Heyah zostanie obniżona minimalna kwota doładowania przedłużająca czas na wykonywanie połączeń - od tego dnia zasilenie konta kwotą już od 5 zł przedłuży jego ważność na rozmowy wychodzące.

Najniższe doładowanie przedłuży ważność konta o 5 dni. Przy kolejnych zasileniach konta jego ważność ulega kumulacji - ważność konta na połączenia wychodzące sumuje się aż do 12 miesięcy. Konto Heyah można zasilić elektronicznie dowolną kwotą od 5 do 500 zł.

Do dyspozycji klienta są również kupony zdrapki i kupony w formie wydruku z terminala płatniczego o nominałach 5, 20, 30 i 50zł, dostępne w kioskach, sklepach spożywczych, hipermarketach i wielu innych punktach na terenie całej Polski.

Źródło tekstu: Heyah, wł

Komentarze
Zaloguj się
148. ~
0

2011-04-27 10:11:49

Jestem wojtek prowadze pley salon mam 42lata jak wam się coś nie podoba to do niemiec na wyjazd na warzywka potem przyjdziecie do mnie i kupicie doładowanie wam się coś zawsze nie podoba.!!!!!!!!

Odpowiedz

147. ~dortmund-jawol!!
0

2011-02-13 22:51:44

@146 - buehehehehe :-D hahahahahahahha ROTFL!!!!

Odpowiedz

146. ~kahonez
0

2010-08-29 12:16:47

żal mi tych ludzi którzy kupią sobie starter za 9 zł z playfresh i po zasileniu za 5zł.......walą sobie konia odsłuchując komunikat.....że mają ważne 365 dni konto......a już pewnie mają totalny orgazm mając po zasileniu te 1000smsów ,na 48 godzin ........żal ,żal i jeszcze raz żal.........

Odpowiedz

145. Lorrine
0

2010-08-09 15:46:01

Rozmowy darmowe w Heyah zostały przedłużone do odwołania :) ja prorokuję, ze zostaną już na stałe, a moje proroctwa mają tendencję do sprawdzania się. Mimo wszystko jednak do neta bardziej nadaje się oferta tak taka.

Odpowiedz

144. ~Mac90
0

2010-08-09 12:18:48

W Heya oferta darmowych minut i SMSów sprawdza się świetnie. Nawet jeśli nie wydzwonię tej kasy do sieci matki, to kwotę spokojnie wydam na rozmowy do innych sieci. Poza tym jest jeszcze kwestia taniego neta w kom;) W play kosztuje 12gr/100kb, w Heya 2gr. I stan darmowy zgodnie z info ze strony operatora jest włączany również jak w Heya na 30 dni;)

Odpowiedz

143. jojo
0

2010-08-05 23:31:01

PLAY (142) - Po pierwsze, to owszem wolałbym, żeby to ONA (nie on) się wypowiedziałA. ;-) Po drugie. Argumenty jakie zapodałeś nie są nowe. Nielimitowane SMS są od jakiegoś (dłuższego) czasu, ale za to np. Play Fresh stosunkowo niedawno (jako uzupełnienie Stanu Darmowego) pojawiła się promocja Nieograniczone Rozmowy w Play Fresh. Co mi po darmowych SMS-ach w Heyah (nie neguje samego faktu domowości SMS-ów w sieci jako takiego, jestem jak najbardziej ZA), skoro i tak aby z nich skorzystać konto musi być ważne na połączenia wychodzące, a więc minimum 20 zł (lub 16,66 zł) na miesiąc, nawet jeśli tego nie potrzebuję.

Odpowiedz

142. PLAY
0

2010-08-05 23:12:06

jojo@ Chodzi mu oto że w Heyah są smsy bez limitu i darmowe rozmowy ze wszystkimi tak samo jak w Play Fresh. A w P4 już sms-ów bez limitu nie ma. No chyba że ma inną teorię, to niech się wypowie chłopina.

Odpowiedz

141. jojo
0

2010-08-05 23:00:02

Semnom (139) - "Z tego, co widzę to właśnie Play zwolnił teraz i Heyah wyprzedza go znacznie swoją ofertą." (?) Możesz jaśniej.

Odpowiedz

140. PLAY
0

2010-08-05 22:44:56

Heyah jest jak 36i6 czyli do d*** dodatkowa oferta Prepaid w sieci zamiast jednej a dobrej jak w Play Fresh.

Odpowiedz

139. Semnom
0

2010-08-05 22:22:52

Jak to spadła? Tylko dlatego, że 5zł przedłuża ważność konta o 5dni? Z tego, co widzę to właśnie Play zwolnił teraz i Heyah wyprzedza go znacznie swoją ofertą.

Odpowiedz

138. ~pLaY
0

2010-08-05 22:08:57

HIT Extra nowosc w Play fresh 5zł przedluza waznosc konta o 365dni a nie o 5 dni. Heyah spadla w dol

Odpowiedz

137. PLAY
0

2010-08-04 22:59:04

http://www.telepolis.pl/news.php?id=18468

Odpowiedz

135. ~Poll
0

2010-08-04 22:49:03

Przepraszam ale ciemny jestem. Mam w domku letniskowym w puszczy tylko Plusa i nie mogę miec internetu w telefonie jak mam umowę LP69+SI???

Odpowiedz

134. PLAY
0

2010-08-04 22:42:51

Poll@ Tam gdzie jest sam roaming Plus lub 2G Playa. Rozmowy będą ale nie Internet.

Odpowiedz

133. ~Poll
0

2010-08-04 22:31:58

@132 Nie rozumiem jak to na abonament nie można ?

Odpowiedz