DAJ CYNK

Heyah: do 20% więcej za doładowania w weekendy

02.12.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3551

Ważne 0

0

Heyah przygotowała nową promocję doładowań. Wybrane doładowania zrealizowane w ciągu trzech kolejnych weekendów premiowane będą dodatkowymi środkami.

Heyah przygotowała nową promocję doładowań. Wybrane doładowania zrealizowane w ciągu trzech kolejnych weekendów premiowane będą dodatkowymi środkami.

Za doładowanie kwotą z przedziału od 30 do 150 zł, użytkownik otrzyma 20% więcej środków do wykorzystania. Doładowanie kwotą powyżej 150 zł oznaczać będzie dodatkowy bonus w wysokości 30 zł.

Promocja ważna jest przez trzy kolejne weekendy, czyli od 3. do 4., od 10. do 11. oraz od 17. do 18. grudnia. Zasilenia należy dokonać na stronie operatora pod tym adresem. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy Heyah oraz Heyah Mix.

Źródło tekstu: Heyah

Komentarze
Zaloguj się
23. ~lemur
0

2011-12-30 21:35:51

@21, myślałem, że jak w Heyah i T wprowadzą roczną ważność za korzystanie z telefonu to już więcej podwojeń nie będzie, więc skoro teraz jest, to będzie się pojawiać. Tak krótko podwojenia jeszcze nie było, ale bywało też tak, że promocje nie były jednocześnie w łapie i TT, np. ze 2 lata temu podwojenie było jesienią w Heyah, a w TT w tym czasie dali potrójne z kasą do wykorzystania tylko do sieci. Heyah daje teraz 120 zł na wszystkie usługi za przeniesienie, więc ja bym się jeszcze na Twoim miejscu zastanowił.

Odpowiedz

22. ~
0

2011-12-28 18:30:26

@21 Przyjrzyj się, ile pozytywnych komentarzy pojawiło się ostatnio na Telepolis dotyczących tej sieci. Pytanie czy pisze to ta sama osoba, czy rzeczywiście klienci tej sieci? :)

Odpowiedz

21. ~xy
0

2011-12-28 17:04:52

@13: W czym lepsze od Ery? W konkursie na jak najbardziej pedalski róż? Co do podwojeń to może to być właśnie już ostatni raz, bo: 1.Po raz pierwszy nie było na święta. 2.Najkrótszy w historii czas trwania promocji. 3.Inne zasady w Heyah, inne w TakTak-u. Różowi specjalnie mogli dać 1-2 podwojenia by właśnie ludzie myśleli, że po rebrandingu nadal one będą. A potem będzie figa z makiem. Miałem przenieść dwa Simplusy (mój i żony) do Heyah, tak bym miał już tylko jeden telefon, ale wolę Playa.

Odpowiedz

20. ~
0

2011-12-27 12:44:27

dopiero co była ta promocja, a teraz heyah ma podwójne doładowanie :) oj sporo bonusów w tym roku, sporo :)

Odpowiedz

19. ~AiCo
0

2011-12-05 12:54:30

~14 o końcu podwojeń sie słyszy za każdym razem kiedy promocja w danej edycji się kończy :D tak samo miało być po rebrandingu: zaprzestanie podwójnych doładowań i co? W sierpniu wystartowała kolejna edycja :))) Także spokojnie, podwójne doładowania były średnio 2-3 razy do roku ;]

Odpowiedz

18. ~
0

2011-12-04 18:16:37

jesli GaduAir padł to i to samo może sie stać z mBank mobile...:(

Odpowiedz

17. ~
0

2011-12-04 17:37:17

19gr w mbank jest od 2,5roku czyli wtedy, kiedy mtr byl duzo wyzszy. Dlatego to wg mnie promocja zdecydowanie pewniejsza niz podwojenia. Chyba ze bre bank nie zechce bawic sie w telefonie z innych powodow.

Odpowiedz

16. ~
0

2011-12-04 17:31:14

do 15: masz rację. W sumie nawet w mbank mobile taryfa 19gr jest pewna tylko do 2 stycznia 2012r. a potem? tego nikt nie wie.

Odpowiedz

15. ~
0

2011-12-04 17:24:42

14 i co oczekujesz,ze ktos tutaj odpowie na to pytanie? Podwojenia sa od kilku lat srednio co kwartal ale to czy beda kolejne nie wiadomo. Podobnie jest z kazda promocja nawet w play np 30za10, kto jest pewny do kiedy bedzie?

Odpowiedz

14. ~
0

2011-12-04 17:10:47

do 13: powtórze Ci pytanie numeru 12. Koniec podwojeń? :(. I z czego tutaj się cieszyć?

Odpowiedz

13. Ocelatha
0

2011-12-04 15:43:27

Widzę, że PTC sporo się wysila, żeby ich abonenci mieli dobrze :) tymbardziej na święta. Dobrze, że interesują się zarówno T-Mobile, które jest o niebo lepsze od dawnej Ery, oraz dużo większe zainteresowanie Heyah.

Odpowiedz

12. ~xy
0

2011-12-04 09:22:30

koniec podwojeń?

Odpowiedz

11. ~
0

2011-12-04 06:47:16

wrodzinie ma calkiem przyzwoita oferte i ceny do nich normalne z wyjatkiem simplusa. zaleta jest zasieg kazdego z w3. teraz doszedl zasieg plusa jak solorz go przejal. oferta prosta 27gr do w3, do p4 49gr, w sieci i stacjonarki 19gr.

Odpowiedz

10. ~
0

2011-12-02 21:43:38

8. Nie podoba sie cos?

Odpowiedz

2

2011-12-02 19:11:39

Polak: chyba nie jesteś teraz na czasie... wRodzinie należy do grupy spółek Polsatu Cyfrowego. Rydzyk 3 grudnia odpala swoją telefonię.

Odpowiedz