DAJ CYNK

Hawe w coraz większych tarapatach

26.06.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5446

Ważne 5

0

Z kolejnych listów intencyjnych i negocjacji z potencjalnymi inwestorami nic nie wychodzi, a długi spłacać trzeba. Do dziś Hawe, światłowodowa spółka, w której karty rozdaje Marek Falenta, ma czas na spłatę wartych nominalnie 1,71 mln zł obligacji - pisze Puls Biznesu.

Z kolejnych listów intencyjnych i negocjacji z potencjalnymi inwestorami nic nie wychodzi, a długi spłacać trzeba. Do dziś Hawe, światłowodowa spółka, w której karty rozdaje Marek Falenta, ma czas na spłatę wartych nominalnie 1,71 mln zł obligacji - pisze Puls Biznesu.

W sierpniu zapadają też ubiegłoroczne emisje obligacji ? łącznie na 25,8 mln zł, a spółka musi w tym roku spłacić jeszcze 40 mln zł kredytu od Agencji Rozwoju Przemysłu. Hawe miesiąc temu tłumaczyło inwestorom, że opóźnienia w spłacie obligacji wynikają z opóźnień w rozliczeniach przy realizacji współfinansowanego przez UE kontraktu na budowę sieci szkieletowych w województwach warmińsko-mazurskim i podkarpackim.

Zobacz: Rosyjski inwestor w Hawe?

Źródło tekstu: Puls Biznesu

Tagi: hawe
Komentarze
Zaloguj się
13. ~real
0

2015-06-29 18:03:45

A gdzie ten prezes Hawe Krzysztof Witoń, a miało być superrrr......,, hiperrrr......, i w ogóle, tak po amerykańsku !!!Bajko opowiadacz i bajkopisarz jeden z wielu którzy w Orange ściemniali, jego koledzy Prezesi i byli pracownicy dalej pustosłowie uprawiają w Orange

Odpowiedz

12. ~xs
0

2015-06-27 10:01:48

Pytanie kto rozsądny zechce finansować biznesy pana Marka Falenty, w niedalekiej przyszłości pana "Marka F.".

Odpowiedz

11. ~pabloki
0

2015-06-26 16:25:05

to nie a firma co świadczy usługi transmisji dla play?

Odpowiedz

10. ~?
0

2015-06-26 16:19:34

"Falenta ? To ten pacjent od podsłuchów i dilów z ruskim węglem" MAMY WOLNY RYNEK? Szkoda Hawe... i ludzi.

Odpowiedz

9. ~Adam M.
0

2015-06-26 15:38:16

Staje się to co od dawna było do przewidzenia. Tego trupa nie ma już szans reanimować. Hawe R.I.P.

Odpowiedz

8. ~Sroka
0

2015-06-26 13:47:18

ale 8Cieszy mnie twoj nick. Cudzoziemiec cie nie skasowal he.he.he

Odpowiedz

3

2015-06-26 13:09:29

@4 - nie całe tylko trzecią dodatkową nośną 10787, która z reguły była używana na jednym z sektorów, bardzo rzadko na na wszystkich 3-4 sektorach. Nie ma żadnego wpływu na działanie telefonu bez LTE2100 co najwyżej prędkości będą minimalnie gorsze jeśli odpalą LTE-A 70 Mbps zamiast ok. 105 Mbps.

Odpowiedz

5. ~ssi
1

2015-06-26 13:01:00

I jak widać chłopcy mają pusto w kasie ciekawie ciekawe jak długo taka sytuacja będzie się utrzymywać jak nie spłacą zadłużenia to wiadomo jak się tacy delikwenci nazywają podpowiem (BANKRUCI) --- kurs spółki HAWE wciąż nurkuję rozwiązań brak a zegar tyka ,..... powodzenia życzę

Odpowiedz

4. ~krz
3

2015-06-26 12:16:12

Witku, podobno play robi refarming 2100 MHz z 3G na LTE. Czy moglbys zglebic temat i napisac artykul? Czy cale pasmo na danym obszarze jest zamieniane? jaki jest wplyw na dzialanie telefonu bez LTE 2100? itp, itd

Odpowiedz

3. ~
2

2015-06-26 11:49:21

Falenta ? To ten pacjent od podsłuchów i dilów z ruskim węglem, widać nic nie pomogła współpraca z abw i cba, a tak się starał.

Odpowiedz

2. ~
4

2015-06-26 11:41:03

don/''t Hawe money?

Odpowiedz

1. ~
0

2015-06-26 11:32:44

Ciekawe, kto ich w końcu za grosze przejmie. Obstawiam Jakubasa.

Odpowiedz