DAJ CYNK

HAPPY DAYS - do 60 GB w specjalnej promocji w e-sklepie Plusa

28.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5388

Ważne 5

7

Tylko do 1 czerwca w sklepie internetowym www.plus.pl można za 35 zł miesięcznie mieć w Plusie Internet LTE z pakietem 60 GB i routerem mobilnym lub stacjonarnym.

Tylko do 1 czerwca w sklepie internetowym www.plus.pl można za 35 zł miesięcznie mieć w Plusie Internet LTE z pakietem 60 GB i routerem mobilnym lub stacjonarnym.

Przez pięć dni dostępna jest specjalna promocja, w której za 59,99 zł miesięcznie, a w ramach programu smartDOM za 35 zł, mieć 60 GB, czyli dwa razy więcej Internetu LTE niż dotychczas.

Dodatkowo, za 0 zł, dostępny jest Pakiet Nocny, czyli możliwość darmowego transferu aż 200 GB danych w godzinach między 1.00 a 8.00.

Promocja dotyczy tylko oferty z modemem lub routerem (stacjonarnym lub mobilnym) i umów na 24 miesiące zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa.

Zobacz: Regulamin oferty

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
35. ~
2

2015-05-29 06:33:30

fup znaczy fuck you people?

Odpowiedz

34. ~K
-3

2015-05-28 17:29:52

W Orange przynajmniej jest napisane że lte ma limit 100 GB ponad limit a po tym wykorzystaniu spada do 1M

Odpowiedz

33. ~Tata
-2

2015-05-28 16:51:59

@32 potwierdzam

Odpowiedz

32. ~Norman
-2

2015-05-28 16:46:02

No to konkretne uderzenie. Plus ostatnio niesamowicie rozbrykał się z internetem. Nie dość że zasięg bez porównania najlepszy, to jeszcze cenowo dają czadu.

Odpowiedz

31. ~kuba
1

2015-05-28 16:40:02

@Jakub - a co to za oferta w orange za 215zł?

Odpowiedz

30. adik
0

2015-05-28 15:44:08

A po 60 GB internet stanie dzięki "cudownemu" FUP. W sumie to jednak minimalny postęp w regulaminie, bo w innych ofertach gdzie dodatkowo jest dostępna usługa LTE bez końca najpierw piszą że damy ci jakiś sensowny lejek po wykorzystaniu pakietu, po czym kilka zdań dalej piszą że owszem damy ale jak będziemy chcieli i ochotę mieli i zadziała ponownie FUP.

Odpowiedz

29. toms
2

2015-05-28 15:06:36

I znowu buble prawne w regulaminie. Raz piszą o braku limitu danych w LTE, by za moment przypomnieć o polityce FUP. Czy nie ma w Polsce nikogo, kto by się tym na serio zajął?

Odpowiedz

28. ~
0

2015-05-28 14:57:58

Ojej ja mam 100 GB za 16 PLN ktore to 16 PLN moge wydac na cokolwiek innego niz dane ; ) a router mam, owszem, tanio kupilem od sasiadki ; )

Odpowiedz

27. mikkel
0

2015-05-28 14:31:46

Ojej, ja w TM mam 50GB za 30zł (10 zł zniżki bo mam 2 abonamenty) + router wifi lte i to była zwyczajna promocja przez 2 albo 3 miesiące więc kto chciał to się załapał. Plus to dno. Jak mi się pokończą umowy to pewnie porezygnuję jak się nic nie zmieni.

Odpowiedz

26. ~
-1

2015-05-28 14:30:55

oferta niegłupia ale wole swój polsatowski lte bez limitu ;)

Odpowiedz

-1

2015-05-28 13:54:20

Jakub się chwali ,że siedzi cały dzień na necie i ogląda filmy xxx ze swoim pilotem w ręku ,normalny człowiek to woli swojego pilota oddać w dobre ręce żony/laski

Odpowiedz

24. ~Jakub
-5

2015-05-28 13:36:01

a nie chwale się tylko kolega pytał tutaj jaki internet nie zwalnia po dużym limicie, więc mogę zdecydowanie polecić tą oferte ;)

Odpowiedz

23. ~Jakub
-2

2015-05-28 13:34:01

Czemu złodziejskim Orange? Rozumiem że tutaj jest tylko playpolis? byłem w play od początku i podziękuje ;)A mnie jeszcze nie okradli :) 215 zł co miesiąc i nic więcej

Odpowiedz

22. ~hmm
2

2015-05-28 13:32:50

i czym tu sie chwalisz ?? To nie temat o złodziejskim Orange. A nawet linka nie potrafisz wrzucic... ?

Odpowiedz

21. ~Jakub
-3

2015-05-28 13:14:33

nalicza od 29 kwietnia więc by sie zgadzało ;)

Odpowiedz