DAJ CYNK

Happy – nowa taryfa w Era Tak Tak

26.07.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3932

Ważne 0

0

Era Tak Tak od 28 lipca br. wprowadza nową taryfę "Happy" z naliczaniem sekundowym od początku rozmowy i ceną 77 gr. brutto za minutę do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.

Era Tak Tak od 28 lipca br. wprowadza nową taryfę "Happy" z naliczaniem sekundowym od początku rozmowy i ceną 77 gr. brutto za minutę do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. "Happy" będzie działać automatycznie w telefonach nowych użytkowników, którzy zakupią nowy Starter Happy. Dla dotychczasowych klientów oraz tych, którzy zakupią inny starter Era Tak Tak, pierwsza zmiana taryfy jest bezpłatna. Użytkownicy, którzy zakupią jeden z dotychczasowych Starterów Era Tak Tak (np. Starter XXL, Play Starter) i zmienią taryfę na "Happy", zachowują wszystkie przywileje związane z dodatkowymi doładowaniami.

Era Tak Tak umożliwia swoim użytkownikom korzystanie ze wszystkich nowoczesnych usług: przesyłanie fotografii i krótkich filmów, MMS-ów, dostęp do Interentu dzięki szybkiej transmisji danych GPRS, korzystanie z serwisów informacyjnych i rozrywkowych Era Omnix. Era Tak Tak to również najłatwiejsze korzystanie z telefonu pre-paid za granicą.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
2. ~DJ
0

2007-01-15 23:45:25

Już wcześniej z Heyah wyjechali taniej, musieli jakoś wypośrodkować żeby mieć po połowie

Odpowiedz

1. ~użytkownik
0

2004-08-17 22:28:00

wszystko dobrze tylko "TAK TAK" troche za późno wszedł na rynek z ofertą Happy

Odpowiedz