DAJ CYNK

Gry z PlayStation na Androidzie

26.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6345

Ważne 0

0

Masz telefon z systemem Google Android i stale narzekasz na brak porządnych gier? Aplikacja psx4droid może rozwiązać ten problem, dając dostęp do tysięcy tytułów na konsolę Sony PlayStation.

Masz telefon z systemem Google Android i stale narzekasz na brak porządnych gier? Aplikacja psx4droid może rozwiązać ten problem, dając dostęp do tysięcy tytułów na konsolę Sony PlayStation.

Aby zainstalować aplikację, trzeba się trochę napracować, bo program nie jest bezpłatny (kosztuje ok. 6 dolarów), a tym samym nie znajdzie go wyszukiwarka w polskiej wersji Android Market. Gdy jednak wreszcie przebrniemy przez proces zakupu i instalacji, otrzymamy szybki i dopracowany emulator, który do tej pory dostępny był jedynie na iPhone'y i HTC HD2.





Źródło tekstu: swedroid, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Wojtek
0

2010-07-26 21:19:54

U mnie na 1ghz chodzi dobrze

Odpowiedz

17. ~michalkielce
0

2010-07-26 19:19:11

Na milestone muli,może po overlockingu będzie lepiej :(

Odpowiedz

16. thonka
0

2010-07-26 19:00:01

symbian? wolne zarty ;) za slaba konfiguracja, za duze obciazenie hardware''u systemem (nie wiem jak jest w v5, ale v3.2 na e71 zabiera ponad 58-60mb ramu z 128mb dostepnych, sluchanie jednoczesnie radia internetowego i przewijanie strony internetowej prowadzi do przerywania muzyki). symbian nie nadaje sie do multimediow jako takich. nie bez powodu zamkneli ngage.

Odpowiedz

15. ~bzz
0

2010-07-26 14:45:25

Na Galaxy S to spokojnie, wystarczy zerknąć ja ten terminal radzi sobie z Quake III. Choć chciałbym widzieć to w praktyce. Czy da radę emulować wszystkie gry i czy po włączeniu dźwięku nie będzie problemu z jego trzeszczeniem, spowolnieniami w grafice.

Odpowiedz

14. ~rozsądnie
0

2010-07-26 14:27:09

A może będzie śmigała na Galaxy S?

Odpowiedz

13. ~bzz
0

2010-07-26 13:50:43

na takim HTC Hero nie ma nawet co próbować, tnie się jak cholera.

Odpowiedz

2010-07-26 13:28:21

SE Vivas i OMNIA HD nie mają najgorszych konfiguracji. Symbian to przecież nie tylko nokia ... @LuiN, w przypadku SE Vivas Pro fizyczna klawka qwerty byłaby milej widziana do gierek, niż obsługa multitouch. Tak mi się wydaje :)

Odpowiedz

11. ~pisul
0

2010-07-26 13:28:20

I zapomnialem o kolejnej wersji emulatora super nintendo na s60v5 o nazwie ANTSNES - przykladowo jak wygladaja gierki - http://www.youtube.com/watch?v=_G5-nEIN6iA

Odpowiedz

10. ~pisul
0

2010-07-26 13:16:40

Jest jeszcze na symbiana emulator i to w pelni grywalny OpenBor.Przyklad jakosci gier - http://www.youtube.com/results?search_query=openbor&aq=f Gry z muza mp3 po 50/100mb.Amigi nazywa sie - UAE4ALL i w pelni emuluje zarowno dzwiek jak i obraz,jest jeszcze napisany przez pana Pelca emulator atari 8 bitowego ale tylko obraz bez dzwieku.Ostatnio zagrywam sie na emu GBA - gpSP4Symbian v0.5.0 Przyklad - http://www.youtube.com/watch?v=gkt5mJIx-QQ Setki gier i wszystko za darmo.Wiec symbian zyje i ma sie dobrze.

Odpowiedz

9. ~
0

2010-07-26 13:01:24

Na symbianie jest emulator amigi 500 i Game Boy Advanced

Odpowiedz

8. tolez
0

2010-07-26 12:56:42

@4: może nie napisał wprost, ale generalnie s60v5 jest używany w słabych konfiguracjach sprzętowych i nie ma co liczyć na takie wodotryski. @6: myślę że motorola by sobie nawet lepiej poradziła że względu na GPU

Odpowiedz

7. tolez
0

2010-07-26 12:43:18

@4: może nie napisał wprost, ale generalnie s60v5 jest używany w słabych konfiguracjach sprzętowych i nie ma co liczyć na takie wodotryski.

Odpowiedz

6. ~Jeremy
0

2010-07-26 12:31:08

@5: No cóż, jest on kierowany raczej wyłącznie do mocnych modeli. Ja bym poniżej Motoroli Milestone nie schodził, a najlepiej to jednak Desire/Nexus One itp.

Odpowiedz