DAJ CYNK

Gry Bluetooth w serwisie Plus GSM

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 828

Dzięki współpracy Plus GSM oraz Platformy Rozrywki Mobilnej NITRO pasjonaci rozrywki mobilnej uzyskali dostęp do nieobecnych do tej pory na polskim rynku gier opartych na technologii Bluetooth.

Dzięki współpracy Plus GSM oraz Platformy Rozrywki Mobilnej NITRO pasjonaci rozrywki mobilnej uzyskali dostęp do nieobecnych do tej pory na polskim rynku gier opartych na technologii Bluetooth.

Gry Bluetooth różnią się od tradycyjnych gier na telefony komórkowe tym, iż umożliwiają współzawodnictwo w czasie rzeczywistym. Konkurować ze sobą może nawet do 8 graczy jednocześnie, a co ważniejsze, nie pociąga to za sobą żadnych dodatkowych opłat. Obecnie w serwisie oferowane są trzy tytuły: Beach Wars, Bluetooth Biplanes i Microgolf, a w niedługim czasie do portfolio zostanie włączona kolejna gra pod tytułem Explode Arena.

Zdecydowaliśmy się na włączenie do oferty gier opartych na technologii Bluetooth ze względu na ich innowacyjność. Dodatkowo z naszych analiz wynika, że wysoka jakość gier jest czynnikiem decydującym o ponowieniu zakupów przez użytkownika. Kupując grę wysokiej jakości, gracz najczęściej jest usatysfakcjonowany, a przez to bardziej skłonny do dalszych zakupów - zaznacza Agnieszka Sokołowska, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju NITRO.

Współpraca z NITRO pozwala nam wprowadzić do oferty innowacyjne, wysokiej jakości gry, w pełni wykorzystujące możliwości telefonów dostępnych w sieci Plus GSM. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości współpraca z NITRO zaowocuje pojawieniem się w naszej ofercie kolejnych atrakcyjnych tytułów - dodaje rzecznik prasowy Plus GSM, Elżbieta Ptaszyńska-Sadowska.

Umacnianie pozycji rynkowej producentów gier wysokiej jakości stanowi globalny trend na rynku mobilnej rozrywki, mimo że gry te są często droższe od standardowych. Również polscy użytkownicy chętniej sięgają po gry markowe, co wynika z dojrzewania polskiego rynku gier na telefony komórkowe.

Kierując się wynikami naszych obserwacji oraz globalnymi trendami, NITRO kładzie największy nacisk na jakość oferowanych gier. To właśnie jakość stanowi główne kryterium włączania nowych tytułów do oferty – dodaje Justyna Kilar, Marketing Manager NITRO.

Gry z oferty NITRO można nabyć na stronach portalu http://www.nitro.pl oraz we wspólnym serwisie Plus GSM i NITRO pod adresem http://www.plusmega.pl/nitro/wrapper.asp.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus GSM

Przewiń w dół do następnego wpisu