DAJ CYNK

Gruszka podsumowuje 2012 rok

28.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5732

Ważne 7

2

Największym sukcesem jest utrzymanie wysokiej statystyki przejść z numerem do Play. Wprawdzie nasz udział nieco się zmniejszył, głównie z powodów ruchów na rynku korporacyjnym, ale jeżeli chodzi o segment B2C (konsumencki) to ciągle 7 na 10 Polaków, zmieniających sieć z numerem, wybiera Play - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora, we wpisie podsumowującym 2012 rok.

Największym sukcesem jest utrzymanie wysokiej statystyki przejść z numerem do Play. Wprawdzie nasz udział nieco się zmniejszył, głównie z powodów ruchów na rynku korporacyjnym, ale jeżeli chodzi o segment B2C (konsumencki) to ciągle 7 na 10 Polaków, zmieniających sieć z numerem, wybiera Play - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora, we wpisie podsumowującym 2012 rok.

Początek roku 2012 był dosyć nerwowy - wyścig z różowymi na ciągłe zmiany w cennikach tylko po to, aby udowodnić kto ma taniej konkretną słuchawkę. Bardzo fajna kampania zasięgowa z Kubą. Pokazaliśmy bardzo dobre wyniki w Barcelonie. Jeden z prezesów konkurencji powiedział dziennikarzom, że za rok Play w Barcelonie już nie będzie. Nieprawda panie Prezesie ;-) Zapraszamy 26 lutego - pisze Gruszka.

Zobacz: Play vs. T-Mobile: wojna na smartfony z finałem w sądzie.

Wiosna a w zasadzie cały 2012 należał do Formuły 4.0. Kochana przez klientów, znienawidzona przez konkurencję. Genialny ruch. My jesteśmy bardzo zadowoleni i mam nadzieję, że Wy też ;-) Naprawdę było warto! Formuła okazała się bardziej hot nawet od naszego niegrzecznego viralu koszulkowego ;-) - pisze dalej Gruszka.

Zobacz: Nielimitowane oferty za 750 mln zł oraz Playowe koszulkowe wspominki [wideo].

Czerwiec to również start nowej oferty prepaid. Moim zdaniem bardzo dobra zmiana, ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem. Ludzie rozumieją prostą konstrukcję - minuty i SMS-y do Play za zero w cenniku. Niestety komentatorzy tu i ówdzie nie podzielili naszego entuzjazmu. Bywa! - pisze rzecznik.

Zobacz: [Aktualizacja] Nowości w prepaidach Play - nowa taryfa, Fresh zostaje.

No cóż, co roku jest coś co niespecjalnie wychodzi. Tak jest z ofertą Play i Cyfra +. Może wspólna jest zbyt skomplikowana, może ludzie inaczej kupują telewizję cyfrową, może ogólnie kupują jej mniej. Nie wiem - pisze Gruszka.

Zobacz: Cyfra+ z darmowym Internetem od Play.

Czarna niedziela MMS-owa i kartonowa afera. Żeby było jasne - mam uczulenie na ?jestę blogerę". Dla mnie każdy klient jest bardzo ważny bez znaczenia czy ma bloga czy nie. W ciągu roku razem z Play4U pomogliśmy kilkuset osobom. W Polityce mogliście przeczytać tylko o jednym - pisze dalej rzecznik.

Zobacz: [Aktualizacja] MMS-y w Play dochodziły z inną zawartością albo do losowych osób, trwa naprawa.

Smartfony AD 2012. Rok zdecydowanie należał do czterech cali. Czołówka górnej półki to dla mnie ex aequo Samsung Galaxy S III (kozak), HTC One X (najpiękniejszy) i iPhone 5 (w mojej kieszeni - Ci, którzy piszą, że nic się nie zmieniło w porównaniu z 4S, nie mieli go w dłoni). Specjalny szacunek dla LG. To zdecydowanie czarny koń, który w rytmie może gangnam style, efektownie i efektywnie namieszał w każdej kategorii z bardzo dobrą linią smartfonów L. Samsung rządzi w Play i nic nie wskazuje na to, żeby coś w tym temacie zmieniło się w tym roku. Trzymamy mocno kciuki za Windows Phone 8 bez względu na to w jakiej obudowie - pisze Gruszka.

Zobacz parametry: Samsung I9300 Galaxy S III, HTC One X i Apple iPhone 5.

Jaki będzie 2013? Widziałem ostatnio kilka ankiet na wiodących portalach poświęconych GSM i wszędzie widać podobne pytanie. Czy rok 2013, podobnie jak poprzednie będzie należał do Play? Powiem jak JBJ (Jorgen Bang-Jensen, prezes P4 - przyp.red.) rok temu. Nic nie wiem o przyszłości poza tym, że będzie ekscytująca ;-) - kończy swoje podsumowanie rzecznik.

Zobacz: Co może być najważniejsze w branży w 2013 roku? .

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się