DAJ CYNK

Gruszka: pakiet 30 minut za 6 zł ciągle jest w ofercie

01.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6663

Ważne 12

7

Pakiet 30 minut do wszystkich sieci za 6 zł w prepaidach Play zostaje w ofercie i nie został wyłączony - poinformował TELEPOLIS.PL Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Pakiet 30 minut do wszystkich sieci za 6 zł w prepaidach Play zostaje w ofercie i nie został wyłączony - poinformował TELEPOLIS.PL Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Zobacz: Play usuwa pakiet minut do wszystkich z oferty prepaid.

Chciałem przeprosić klientów za wprowadzenie w błąd przez jednego z naszych konsultantów Play4U2. Próbujemy dowiedzieć się co było tego przyczyną - powiedział TELEPOLIS.PL Gruszka.

Rzecznik dodał, że wszystkie osoby, które nie aktywowały pakiet w ostatnich 30 dniach, a nie widzą odpowiedniej opcji w Play24, są proszone o zgłoszenie tego problemu bezpośrednio do niego.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
87. ~
0

2013-08-03 21:08:36

@76, a kogo dziś interesują stawki poza abonamentem, jeżeli mozna mieć minut tyle, że wygadać trudno? No limit za 29zł, za 65zł w TM 1tys do wszystkich i free w sieci + 2GB w abo z telefonem. Coś długo spałes i widać, że nie wiesz jakie są obecnie oferty

Odpowiedz

86. ~faktoid
0

2013-08-03 15:37:43

hehehehehe jaka beqa play robi syf na wlasnym terenie, a nie nie maja wlasnego ternu tylko jak cyganie rolminguja wszystko

Odpowiedz

85. ~fan Gruchy
0

2013-08-03 15:26:20

NIC SIĘ NIE STAŁO TARARARA NIC SIĘ NIE STAŁO :)

Odpowiedz

84. ~niehlay
0

2013-08-03 07:27:10

do nr 82. : No i co byś jeszcze chciał? Może mają Ci na dodatek loda postawić? :-) - takie rzeczy tylko w... T-Mobile :-) Natomiast tak serio to celujesz swoją kpiną sam w siebie, ponieważ założę się, że chociaż raz negocjowałeś z operatorem korzystniejsze stawki i warunki abonamentu (np. przy przedłużaniu umowy) - a to przecież też można nazwać kombinatoryką, bo "po bożemu" powinieneś brać co Ci od razu dają, a nie kombinować.

Odpowiedz

83. ~bolec
1

2013-08-02 18:20:05

Gruszka swoją niekompetencją pogrąża Play. Do tego brakiem spójnej polityki informacyjnej Play.

Odpowiedz

82. wlo
0

2013-08-02 17:15:22

niehlay - a nie prościej, zę by Play wydłużyło okresy wykorzystania minut? Przecież wiedzą ile ludzie dzwonią i powinni, jako najuczciwszy operator na rynku, dostosowywać ofertę do wymagań i potrzeb klientów - czy może źle myślę? Przecież kombinatoryka to raczej domena użytowników pozostałej trójki, nie?

Odpowiedz

81. ~
0

2013-08-02 15:44:46

Prosta sprawa, wyłączyli a potem się przestraszyli że ludzie poodchodzą i włączyli z powrotem. Amen.

Odpowiedz

80. bolek2004
0

2013-08-02 15:03:32

U mnie też już jest i tu i tu.

Odpowiedz

79. goral2099
0

2013-08-02 14:15:04

Nie wiem jak u innych ale u mnie pakiet wrócił do P24 i można sprawdzić status kodem.

Odpowiedz

78. ~niehlay
0

2013-08-02 12:39:43

do nr 73. : Przecież już wielokrotnie wspominano, że pakiet 30 minut za 6 zł ma w prepaidach Play pewną istotną funkcjonalność i nie chodzi tu bynajmniej o stawkę za minutę połączenia, lecz o przedłużanie ważności promocyjnych minut - uzyskanych np. za doładowanie konta.

Odpowiedz

77. ~
-1

2013-08-02 12:27:12

w której sieci z Plus,T-Mobile,Orange znajdę roaming krajowy innej sieci na wypadek gdy w jakimś miejscu sieć będzie miała zasięg zerowg to żeby się telefon przełączył na zasięg innej sieci żeby nie zostać całkiem bez zasięgu ? która sieć tak ma ? biorę pod uwagę tylko Plus,T-Mobie,Orange, więc ?

Odpowiedz

76. ~
-1

2013-08-02 12:23:02

w której sieci z T-Mobile,Plus,Orange znajdę stawkę 19 gr za minutę po abonamencie ?

Odpowiedz

75. ~
-1

2013-08-02 12:21:28

która z sieci T-Mobile,Plus,Orange ma ofertę że jak doładuje za 50-100 zł to ta cała kasa będzie do wygadania i na pakiety,a dodatkowo dostanę pakiet GB z lejkiem na net który nie pomniejszy doładowania - która sieć z tych co wymieniłem ma taką ofertę ?

Odpowiedz