DAJ CYNK

Gruszka: Mam kontakt do klienta Virgin ze słynnego maila

06.09.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11868

Ważne 0

0

Słynny mail, w którym klient sieci Virgin Mobile nazywany jest cieciem, wydaje się być prawdziwy. Do Marcina Gruszki, rzecznika sieci Play, napisał sam zainteresowany.

Słynny mail, w którym klient sieci Virgin Mobile nazywany jest cieciem, wydaje się być prawdziwy. Do Marcina Gruszki, rzecznika sieci Play, napisał sam zainteresowany.

Szerzej o korespondencji klienta z Virgin Mobile pisaliśmy w tej wiadomości.

Otóż wczoraj napisał do mnie klient, który dostał tego legendarnego już, ponoć fakeowego" maila. Ma go w swojej skrzynce pocztowej i chętnie skonfrontuje to na żywo z redaktorem Kosińskim, redaktorem Poznańskim i z każdym innym, kto pisał o sprawie - napisał Marcin Gruszka na swoim blogu.

Cały wpis, który dotyczy sposobu podjęcia tematu przez kilka mediów, szerzej można przeczytać na stronach blogplay.pl.

Źródło tekstu: bloglay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
79. ~Grisza
0

2012-09-10 23:29:56

romano (78.) - dobre :)))

Odpowiedz

78. ~romano
0

2012-09-10 16:44:27

Virgin Mobil to cud sieć każdy polak chcie ją mieć czyś to prezes czy to cieć

Odpowiedz

77. Jo
0

2012-09-09 10:18:42

75. ~zazdrośnikom powiem75.: z Boghiem, nie będziem płakać za Tobą :)

Odpowiedz

76. Jo
0

2012-09-08 23:55:26

74. ~ : w najstarszym zbieraj minuty płaciłeś raz 2 złote za uruchomienie usługi, w "nowym zbieraj minuty" płacisz 2 albo 3 złote (abonament-karta) co miesiąc - tylko zastanawia mnie po grzyba mi tego smsa co wcześniej pisałem teraz wysłali skoro to obowiązuje już z rok ??? I się zastanawiam czy jakieś zmiany się znowu szykują czy jak ???

Odpowiedz

75. ~zazdrośnikom powiem
0

2012-09-08 17:46:51

Tak : przeszedłem niedawno do tak przez was tu krytykowanego Virvin mobile i odtąd nigdy już nie wr9ce wroce do żadnego wielkiego operatora. I wole być cieciem anizeli smieciem u wielkiego p. Gruszki.

Odpowiedz

74. ~
0

2012-09-08 17:22:10

Jo, a czym różniły się stare od nowych zbieraj minuty?

Odpowiedz

73. Jo
0

2012-09-08 16:35:03

****** Mam pytanie, może ktoś coś wie w tym temacie, dostałem dzisiaj sms z sieci Play "Od 10-09-12będzie naliczana opłata za usługę Nowe Zbieraj Minuty 2PLN. Zbieraj minuty i rozmawiaj z kim chcesz ! Regulamin na www.play.pl" - tylko ze oni tą opłatę juz pobierają od dawna, to po piernika mi takiego smsa przysyłają ? - chyba że idą jakieś zmiany ??? :) Coś ktoś wie ? Na necie jeszcze nic w tym temacie nie znalazłem... dzięki za wszelkie info...

Odpowiedz

72. ~Ganc2
0

2012-09-07 21:00:07

@71 - skan ;-)

Odpowiedz

71. ~
1

2012-09-07 10:25:44

70. Rzecznik Play zamiescil tylko skan tego maila na swoim profilu i poszlo, wystarczylo zeby przykleic mu etykietke z napisem -made in gruszka-.

Odpowiedz

70. ~Janes
-1

2012-09-07 10:18:01

A co ma Gruszka rzecznik play do tego maila ? Boja się konkurencji ?

Odpowiedz

69. wlo
1

2012-09-07 08:15:12

68. ~playowiec - wystarczy cennik przeczytać... Tam jest to napisane ;-)

Odpowiedz

68. ~playowiec
1

2012-09-06 22:56:14

stanowiska plusa: "w nawiązaniu do korespondencji chciałbym wyjaśnić, iż stawka za połączenie będzie zależała od tego, do jakiego operatora infrastrukturalnego będzie zalogowany Klient Virgin Mobile w momencie odebrania połączenia." chyba pierwszy raz jest taka historia ;p

Odpowiedz

67. ~Co
1

2012-09-06 22:43:02

66 Patrz 59 jest link do dyskusji na facebooku.

Odpowiedz

66. ~M
1

2012-09-06 22:29:27

Klient Play mający darmowe wew sieci jak dzwoni do Virgin PL to płaci czy rozliczane jest jak połączenie wew. sieci ?

Odpowiedz