DAJ CYNK

Gruszka chce oddać LG V10 w dobre ręce

28.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6281

Ważne 4

11

Rzecznik Play ogłosił na swoim blogu konkurs, w którym można zdobyć smartfon LG V10. Wystarczy napisać, dlaczego go potrzebujecie.



Rzecznik Play ogłosił na swoim blogu konkurs, w którym można zdobyć smartfon LG V10. Wystarczy napisać, dlaczego go potrzebujecie.

LG V10 został po nierozstrzygniętym konkursie, w którym było za mało odpowiedzi, a w dodatku - jak twierdzi rzecznik Play Marcin Gruszka - były kiepskiej jakości. Dlatego teraz każdy może ten telefon zdobyć. Wystarczy pod wpisem umieszczonym na tej stronie napisać, że chcemy ten sprzęt i ciekawie to uzasadnić.

Marcin Gruszka zapowiedział też nowy konkurs, w którym do wygrania będzie Sony Xperia XZ Premium w kolorze Rosso.



Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ Premium

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. wlo
0

2017-11-30 19:46:10

31 - o mnie nie musisz się martwić ;-) I tak bym oddał komuś innemu. Ja tak długo jak to będzie możliwe nie będę korzystał z tego typu telefonów - nie lubię ich po prostu. Telefon jest od komunikacji, do obsługi jedną ręką. Jeśli chcę obu używać - wolę używać klawiatury do komputera ;-)

Odpowiedz

31. ~
0

2017-11-30 19:43:31

Niech gruszka da ten telefon wlo bo to biedak i do tej pory nadal korzysta ze starej nokii e52.

Odpowiedz

30. ~
0

2017-11-29 22:36:48

Play z naprawdę taniej sieci chyba został z ofertami w tyle. Dzisiaj porównałem z ulicy ceny abo no-limit z pakietem netu i nowych telefonów w ratach i z dopłatą. Orange wypada lepiej. Jeszcze został mi Plus i T-mobile do sprawdzenia. Samo abo i tak wypada gorzej od pre-paidów może poza lejkiem w pakiecie netu, który w abo jest większy. Chciałbym, żeby UOKiK został Urzędem Ochrony Konkursów, Konsumentów i Konkurencji, ale ja zawsze za dużo chcę ;) W konkursy nie wierzę wcale.

Odpowiedz

29. ~
0

2017-11-29 21:45:38

Nie chcę nic od niego. Wolę zapłacić i mieć czyste sumienie.

Odpowiedz

28. ~
0

2017-11-29 18:42:05

Jak bym wygrał to sprzedał bym tego LGka i kupił dla pana rzecznika stoliczek bo kręcenie foci bo na płycie osb to trochę bidą zalatuje i drzazga może wejść w paluszek a to trochę nie BHPowskie ;)

Odpowiedz

27. ~Flej
0

2017-11-29 18:00:13

A ten pajac kiedy odda nam transfer w roamingu krajowym i zasięg macierzysty? :D

Odpowiedz

26. ~
0

2017-11-29 17:56:38

Kolejny niewypał zgniłej gruszki i tyle w tym temacie.

Odpowiedz

25. ~Maciej
0

2017-11-29 17:04:53

Nich sie buja z tym szmelcem

Odpowiedz

24. ~Mariusz
0

2017-11-29 14:36:12

Potrzebuje LG ponieważ mam abonament Play bez telefonu i byłby to miły początek nowego roku

Odpowiedz

23. ~puma
0

2017-11-29 12:27:46

At jarkoRobią sobie jaja z gruchy i tego hojnego daru jakim się popisuje.. Nie widzisz tego bystrzaku jeden? A i dlaczego ich od ludzi wyzywasz, nie ma łagodniejszych określeń?

Odpowiedz

22. ~jarko
0

2017-11-29 11:24:53

Ludzie, czy Wy czytać nie umiecie? Dlaczego wpisujecie tutaj komentarze z uzasadnieniem chęci dostania telefonu? Tu nie ma konkursu. W linku jest odnośnik do konkursu.

Odpowiedz

21. ~Paweł
0

2017-11-29 10:32:15

LgV10 Piękno i Styl który mnie fascynuje (bądź ze mną )

Odpowiedz

20. ~Luqa85
0

2017-11-29 10:23:12

Witam. Z racji tego że pewnie duże zainteresowanie takim fonem ja też chciałbym taki posiadać. Z racji wieku to już w tym roku Mikołaj nie przyjdzie więc może Mikołaj

Odpowiedz

19. ~Wirisxd
0

2017-11-29 10:13:44

Posiadam g6 mialem v10 i v20 i bardzo chetnie wrócił bym do v10 ponieważ 2 ekrany super aparaty i reczne wideo to cos co rozwala konkurencje jest to kapitalny smartphone wciąż jeden z lepszych. Przydał by mi sie zarowno w pracy jak i w normalnym użytkowniu

Odpowiedz

18. ~
0

2017-11-29 09:27:39

Ten telefon jest wiekszy od jego glowy.

Odpowiedz