DAJ CYNK

Gra Angry Birds wreszcie trafiła na tablety BlackBerry PlayBook

22.12.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2043

Ważne 0

0

Najnowsze gry udostępnione w tym tygodniu dla tabletu BlackBerry PlayBook to popularne tytuły z serii Angry Birds firmy Rovio.

Najnowsze gry udostępnione w tym tygodniu dla tabletu BlackBerry PlayBook to popularne tytuły z serii Angry Birds firmy Rovio.

Wszystkie trzy gry są już dostępne w BlackBerry App World w cenie 4,99 dolara za tytuł:
Angry Birds: Stawką jest przetrwanie Angry Birds! Czas na zemstę na świniach, które ukradły ptakom jajka. Wykorzystaj destrukcyjne umiejętności Angry Birds aby zniszczyć fortyfikacje świń!
Angry Birds Seasons: Świętuj z Angry Birds! Angry Birds Seasons jest specjalną edycją gry, która przeprowadza wściekłe ptaki przez kolejne święta w ciągu roku!
Angry Birds Rio: Ocal Angry Birds przed szmuglerami i małpami! Angry Birds zostały porwane i zabrane do Rio de Janeiro! Pomóż im uciec przed szmuglerami i ocalić przyjaciół!



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.
Zobacz: test tabletu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: RIM

Komentarze
Zaloguj się
10. ~czytelnik
0

2011-12-28 14:04:24

5$ za tytuł? Przecież w android market jest za free...

Odpowiedz

9. Ocelatha
0

2011-12-22 16:50:27

Widzę, że T-Mobile nieźle wylansowało Angry Birds w swojej ofercie, teraz każdy to promuje, bo PTC się udało :) Szczerze mówiąc, ja dopiero dzięki nim dowiedziałam się o tej grze. Wcześniej tylko słyszałam. T-Mobile wie co dobre ;p

Odpowiedz

8. ~Amadeusz M.
0

2011-12-22 16:02:04

@1. Już lepszy taki news niż kolejna propagandowa śpiewka na temat Androida czy iPhone''a ;-)

Odpowiedz

7. krzysiop
0

2011-12-22 15:52:30

Ale nokia pewni nieźle wybuliła za to :P

Odpowiedz

6. ~miro
0

2011-12-22 15:30:27

do 4. Dlaczego nie? Przecież np pojawiła się na Nokii N9 z MeeGo. Lepiej późno niż wcale.

Odpowiedz

5. ~
0

2011-12-22 14:47:36

No to jest chyba news dnia. Może od razu dodawajmy newsy o każdej grze która trafia na np. Androida :) rozumiem że jest posucha z wiadomościami ale jak widzę jakie głupie newsy jak ten albo z kolejną reklamą Tp a nie ma słowa o rebrandingu w marcu to jest to jakaś lipa Panowie...

Odpowiedz

4. krzysiop
0

2011-12-22 14:31:21

(która nie będzie robła gier pod każdy nowyOS,który producent stworzy)

Odpowiedz

3. krzysiop
0

2011-12-22 14:23:07

never :P Rovio to poważna firma

Odpowiedz

0

2011-12-22 14:09:56

Ciekawe kiedy będzie Angry Birds na Bada OS? :)

Odpowiedz