DAJ CYNK

Gra Angry Birds Rio trafiła do sklepu Ovi

08.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3084

Ważne 0

0

Za 2 euro użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Symbian^3 mogą nabyć grę Angry Birds Rio. Aplikacja już jest kultowa - w pierwszych dziesięć dni od premiery pobrało ją ponad 10 mln użytkowników iOS i Androida.

Za 2 euro użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Symbian^3 mogą nabyć grę Angry Birds Rio. Aplikacja już jest kultowa - w pierwszych dziesięć dni od premiery pobrało ją ponad 10 mln użytkowników iOS i Androida.

Tak wielka ilość pobrań to w znacznym stopniu efekt tego, że aplikacja oferowana jest za darmo dla użytkowników Androida (choć wyświetlane są reklamy). Zarówno użytkownicy iPhone'ów jak i od teraz Nokii muszą za pełną wersję gry zapłacić (dostępna jest też bezpłatna wersja "Lite", czyli krótko mówiąc "demo").

Poniżej Andry Birds Rio na Nokii N8:



Źródło tekstu: dailymobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~Night123
0

2011-04-10 09:06:29

Gra wciąga na długie godziny;) A co do martwego systemu... mam symbiana (N8) i nie narzekam jestem z niego w pełni zadowolony, nie wiem co Wy macie do niego...

Odpowiedz

8. ~iNT
1

2011-04-08 11:53:50

2€ za drogo niestety.

Odpowiedz

-2

2011-04-08 11:47:57

będzie wreszcie dodany plik video do testu SE Hazel, czy się nie doczekamy?

Odpowiedz

6. ~
1

2011-04-08 11:21:19

Gierka całkiem przyzwoita:D rio 2 poziomy przeszedłem:D czekam na maj az odblokuja kolejny:D Świetny zabijacz czasu:) ale nie jest to gra dla ludzi którzy maja słabe nerwy gdyż czesto telefon moze leciec zamiast ptaków:D

Odpowiedz

2011-04-08 11:00:46

@3, tu nie chodzi o rozbudowanie, tylko o tzw. grywalność, czyli to "coś", co trzyma nas przy kompie/telefonie/konsoli na długie godziny. A przypomnij sobie, jak cała Polska (i nie tylko) zagrywała się w stareńskie Deluxe Ski Jump 2.1 ;-)

Odpowiedz

4. ~
0

2011-04-08 10:55:05

LuiN.. racja.. zagotowałem się jak przeczytalem o tym, że kolejne gry na symbiana wychodzą :D.. miliony pobrać a tysiące aplikacji.. :)

Odpowiedz

3. ~nocuje.net
-1

2011-04-08 10:51:11

Mam iphona, znam Angry birds i totalnie nie potrafię pojąć fenomenu tej gry!. Wg mnie gra jest totalnie przeciętna i podobnych produkcji w appstore są setki. Na iphona istnieją dziesiątki znacznie lepszych i bardziej rozbudowanych gier ( np nova, realracing, tc, avatar, itp itp ) więc kolejne informacje o AG to dla mnie niezrozumiały fenomen. pozdrawiam nocuje.net

Odpowiedz

2. LuiN
1

2011-04-08 10:49:19

1 - nie milionami, tylko góra tysiącami. Miliony to mają pobrań tychże aplikacji.

Odpowiedz