DAJ CYNK

Gorillaz w Warszawie i Katowicach za złotówkę

10.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 52

Ważne 4

2

Już za miesiąc odbędą się cztery koncerty w ramach cyklu T-Mobile Electronic Beats prezentuje Humaz Live promującego nową płytę zespołu Gorillaz.Już za miesiąc odbędą się cztery koncerty w ramach cyklu T-Mobile Electronic Beats prezentuje Humaz Live promującego nową płytę zespołu Gorillaz.

Seria występów będzie podsumowaniem współpracy pomiędzy Deutsche Telekom, właścicielem marki T-Mobile, i najsłynniejszym wirtualnym zespołem świata. Wszystko zacznie się 14 czerwca w Warszawie, gdzie Gorillaz wystąpi w Nowym Teatrze. Kolejne koncerty odbędą się 16 czerwca w Budapeszcie i 18 czerwca w Katowicach. Finał serii nastąpi 20 czerwca w klubie Paladium w Kolonii i będzie transmitowany w technologii 360°.

Bilety na wydarzenia w Polsce będą dostępne wyłącznie na stronie www.electronicbeats.pl. Ich pre-dystrybucja rozpocznie się 15 maja o godzinie 12:00 i będzie dostępna wyłącznie dla klientów sieci T-mobile. Dla pozostałych chętnych przewidziane są dwie pule biletów, których dystrybucja przeprowadzona będzie 17 maja od godziny 12:00 i 25 maja, także od godziny 12:00. Każdy chętny będzie mógł nabyć maksymalnie dwa imienne bilety. Całkowity koszt biletu to jedynie 1,23 zł. Jest to opłata transakcyjna dla serwisu Going. Przed zakupem wymagane będzie wysłanie SMS-a o treści GORILLAZ na numer 80557. W odpowiedzi będzie kod, który należy wpisać w serwisie transakcyjnym.

Fani będą mogli też zdobyć bilety na wydarzenie w Kolonii rejestrując się na www.electronicbeats.net i biorąc udział w loterii organizowanej centralnie przez Deutsche Telekom. Pierwsza pula loterii wystartuje w poniedziałek, 15 maja, o godzinie 18:00.

Źródło tekstu: T-mobile

Komentarze
Zaloguj się