DAJ CYNK

Gorące propozycje Acera

22.10.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Wiele wskazuje na to, że Acer chce zawiesić na świątecznej choince jedną z jaśniej świecących lampek. A w zasadzie to dwie - smartfona o niestandardowym ekranie oraz tablet, o bardziej standardowych parametrach.

Wiele wskazuje na to, że Acer chce zawiesić na świątecznej choince jedną z jaśniej świecących lampek. A w zasadzie to trzy - dwa smartfony oraz tablet.

Pierwszą z propozycji Acera, która ma znaleźć się na rynku jeszcze przed świętami, jest smartfon Liquid Metal, o którym pierwsze informacje pojawiły się w sieci. Tym razem do Internetu trafiły jego wyraźne zdjęcia.

Pracować on będzie pod kontrolą systemu Google Android w wersji 2.2 (Froyo), a napędzać go będzie procesor taktowany zegarem o częstotliwości 800 MHz. Jego wnętrze zostanie zamknięte w aluminiowej obudowie.

Drugim mocnym uderzeniem Acera ma być kolejny smartfon w aluminiowej obudowie. Jego cechą charakterystyczną ma być ekran o niestandardowych rozmiarach - podobne rozwiązanie można było spotkać we wcześniejszym telefonie tego producenta, modelu BL40.Trzecia okołoświąteczna propozycja Acera to tablet, którego dokładniejsze parametry wciąż nie są znane. Można tylko przypuszczać, że przekątna jego ekranu wyniesie około 9 lub 10 cali. Jednak na pełną jego specyfikację trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać.

Według aktualnych informacji smartfon Liquid Metal ma być dostępny na rynku jeszcze przed końcem roku, natomiast na tablet trzeba będzie zaczekać aż ucichną noworoczne fajerwerki. Data premiery drugiego smartfonu wciąż pozostaje niewiadomą.

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się