DAJ CYNK

Godło "Teraz Polska" dla Neostrady TP

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 739

Neostrada TP została nagrodzona w XIV edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w kategorii usług teleinformatycznych.

Neostrada TP została nagrodzona w XIV edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w kategorii usług teleinformatycznych. Z tej oferowanej przez Telekomunikację Polską usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu korzysta już ponad 200 tys. Klientów, w ciągu roku liczba ta ma się podwoić.

Kapituła konkursu uznała, że Neostrada TP należy do elitarnej grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, są lub mogą stać się wzorem dla innych.

"Kierowana przeze mnie firma wciąż udoskonala swoje usługi, wprowadza nowoczesne rozwiązania, chcąc być wiodącym dostawcą Internetu w Polsce. Przyznanie nagrody "Teraz Polska" pozwala mi wierzyć, że TP przyczynia się do rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz do zwiększania konkurencyjności naszej gospodarki w Zjednoczonej Europie." - powiedział Prezes TP Marek Józefiak odbierając nagrodę.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TP SA

Przewiń w dół do następnego wpisu