DAJ CYNK

Gmail Motion - konto email sterowane ruchami ciała

01.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5637

Ważne 0

0

Google zaprezentował nową usługę - Gmail Motion, dzięki której możliwe jest obsługiwanie konta mailowego za pomocą gestów i tzw. mowy ciała.

Google zaprezentował nową usługę - Gmail Motion, dzięki której możliwe jest obsługiwanie konta mailowego za pomocą gestów i tzw. mowy ciała.

Webowy dodatek bazuje zarówno na dość prostych gestach, jak i na większych ich układach. Więcej informacji na temat Gmail Motion znaleźć można pod adresem gmail.com/motion. Pod wskazanym adresem dostępna jest też usługa w wersji beta.



Źródło tekstu: Google, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~cd59
0

2011-04-04 20:42:14

Żart, że nie potrafią tego zrobić czy żart, że nie ma sensu?

Odpowiedz

13. AbrahaM
0

2011-04-04 00:10:52

kawał "na dziś", ale czy "na jutro" też? biorąc pod uwagę istnienie Kinect''a wyprodukowanego przez Microsoft, to bym się wcale nie zdziwił jakby google coś "w tym rodzaju" za jakiś czas naprawdę zaprezentowało..

Odpowiedz

12. PLANET
0

2011-04-01 22:51:53

Jakis czas Google reklamowalo (wraz z tworczym rozwinieciem) takze tego dnia pewnego roku Internet w kibelkach... ;)

Odpowiedz

11. pduncz
-1

2011-04-01 21:11:12

Trochę nędza, jak na Google''a... Mogli się bardziej postarać, a nie odgrzewać starego kotleta. Opera zrobiła praktycznie identyczny dowcip 2 lata temu, Opera Face Gestures: http://labs.opera.com/news/2009/04/01/ - niemożliwe żeby w Google''u o tym nie słyszeli...

Odpowiedz

10. ~T
1

2011-04-01 20:37:51

Wymiękłem :-))) najbardziej z zajedwabiście grobowej miny wykonawcy gestów. Mistrzostwo świata.

Odpowiedz

-1

2011-04-01 20:10:54

@7 W3 to nie jest sieć...

Odpowiedz

6. ~
1

2011-04-01 19:57:23

Słabe dowcipy w tym roku. Już lepszy był pomysł z "fizycznie" dostarczanymi mejlami...

Odpowiedz

2

2011-04-01 19:28:32

O ile jestem w stanie uwierzyć, że powstanie takie coś do przeglądania, o tyle pisanie to nawet nieźle rozkminili na prima aprils ;p

Odpowiedz

4. ~Kili
3

2011-04-01 19:26:47

No, no - Google nawet fajny wkręt wykombinowało :D

Odpowiedz

3. ~ed3master
3

2011-04-01 19:22:55

hehe trochę emaili się powysyła i będzie można w "Mazowszu" tańczyć :D

Odpowiedz

2. ~SeT
3

2011-04-01 19:13:20

Niezły dowcip, ja się dałem nabrać :)

Odpowiedz

1. Prepaid
2

2011-04-01 19:09:35

Mam od nich Chrome i jest najszybszą przeglądarka jaką miałem na Linuksie.

Odpowiedz