DAJ CYNK

Głuchy Telefon X-lecia Czytelników TELEPOLIS.PL. Oficjalne wyniki!

26.02.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11495

Ważne 11

0

Znamy już zwycięzcę Głuchego Telefonu X-lecia Czytelników TELEPOLIS.PL! Nagrody, która została przyznana za największą wpadkę na rynku telekomunikacyjnym ostatnich 10 lat. 1,3 tys. głosujących wybrało... Sami zobaczcie kogo.

Znamy już zwycięzcę Głuchego Telefonu X-lecia Czytelników TELEPOLIS.PL! Nagrody, która została przyznana za największą wpadkę na rynku telekomunikacyjnym ostatnich 10 lat. 1,3 tys. głosujących wybrało... Sami zobaczcie kogo.

Zobacz: Głuchy Telefon X-lecia Czytelników TELEPOLIS.PL.

37,6% głosów zebrało słynne 4 grosze za sprawdzenie salda w prepaidach T-Mobile! Zastanawiamy się ile rocznie operator na tym zarabia, a ile traci wizerunkowo. 4 grosze ciągle w prześmiewczym tonie przewijają się w komentarzach. Chociażby przy ogłaszaniu współpracy z Alior Bankiem czytelnicy pytali, czy i tam sprawdzanie salda będzie płatne.

Drugie miejsce, dzięki wskazaniom 25,6% głosujących, zajęło wydarzenie sprzed 9 lat - spektakularna, wielomiesięczna awaria platformy prepaid, której Polkomtel wypierał się przez długi czas. Trzecie miejsce, z udziałem na poziomie 14,7%, przypadło promocji nieistniejącej sieci LTE Play z istniejącym limitem.

Pełne wyniki prezentujemy pod tym adresem.

Zwycięzców serdecznie zapraszamy. Nagroda jest wyjątkowa, postaramy się, aby i jej przyznanie odbyło się w pięknej i wzniosłej atmosferze! ;-)

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
36. ~Calm7
-1

2015-02-28 12:12:43

Divhash, coś się tak rozstrzelał? :-D PS. Swoją drogą, to myślałem, że jakaś konkurencja dołki kopie pod tym vectone.. ale nie, oni sami sobie tak kopią.. :-O

Odpowiedz

33. Blank
1

2015-02-28 12:06:01

@30, tu wygranym by był Vectone. Raz, że wygrywał juz nie jeden ranking, a dwa, że żaden inny operator nie wydaje tyle samo / więcej na pracowników niż zarabia ;)

Odpowiedz

32. ~Calm7
0

2015-02-28 00:32:03

Góral. A nagrodą na pocieszenie - ta opaska masturbacyjna o której czytałeś :-D

Odpowiedz

31. goral2099
1

2015-02-28 00:19:47

Mam nadzieję, że zwycięzca stanie na wysokości zadania i stawi się po nagrodę - w końcu to nie byle co, ale nagroda dekady! Musieli się bardzo postarać o nią - to chyba ewenement na slę światową. Ktoś inny na świecie pobiera taką opłatę?

Odpowiedz

30. kferro
0

2015-02-27 18:19:56

A może by tak głuchy telefon, za pracodawcę roku w branży Telco :))

Odpowiedz

1

2015-02-26 20:56:25

@28 No bo to jest taka specjalna prestiżowa promocja, żeby użytkownicy Plusa nie byli gorsi od T-Mobile. Ponoć nawet jeden użytkownik pisał w tej sprawie petycje i ostro negocjował, żeby opłata była jak największa. Bo to podnosi prestiż jego sieci.

Odpowiedz

28. ~Piotrek
0

2015-02-26 19:27:32

Od pewnego czasu w pre-paidach plusa po sprawdzeniu stanu konta kodem *100# jest o 19 gr mniej niż sprawdzając stan konta np na www :-) co ciekawe bład wskazania pojawia się tylko pod kodem USSD *100# i powoduje iż można zwykła rozmową telefoniczną czy SMSem wejśc na minus a w rzeczywistości posiadać dodatnie saldo i aktywne usługi dodatkowe

Odpowiedz

2015-02-26 19:01:14

Porencz nawet w fakapach jest przeciętna ;)

Odpowiedz

26. ~mamert
1

2015-02-26 17:42:43

Swoją drogą, ciekawe czy odbiorą nagrodę :-)

Odpowiedz

25. Ramirez
1

2015-02-26 17:07:04

T Mobile jest takie zabawne że potrafi usuwać dane rejestracyjne w prepaidach. Giną pesele, numery dowodów, lub wszystkie dane. Warto tym byłoby się zainteresować :P

Odpowiedz

24. Horacy
0

2015-02-26 15:08:33

Jak dla mnie to ta irytująca (nieczytelna) capcha powinna się też znaleźć w pierwszej trójce... Do 4 groszy się przyzwyczaiłem, wróć, nie używam kodów USSD tylko przez aplikację...

Odpowiedz

23. WitekT
4

2015-02-26 14:29:08

xy: nie masz racji, a mówię to jako trochę znający sprawę od kulis.

Odpowiedz

22. ~xy
-4

2015-02-26 14:18:17

Awaria w Polkomtelu nie trwała kilka miesięcy tylko ze dwa tygodnie, przy czym znam tylko jeden numer, którego to dotknęło (mój), zaś pozostałe numery w rodzinie i wśród znajomych funkcjonowały zupełnie normalnie.

Odpowiedz

21. ~?????7
2

2015-02-26 14:00:36

Ja zagłosowałem na 4gr. za sprawdzanie stanu konta. Jak dla mnie t-mobile nie istnieje, no chyba że jako roaming Playa.

Odpowiedz