DAJ CYNK

Głuchy Telefon 2012 Czytelników TELEPOLIS.PL

07.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11212

Ważne 0

0

Znamy już zdobywcę Głuchego Telefonu 2012 Czytelników TELEPOLIS.PL. Wynik ankiety, w której udział wzięło 3 tys. osób, są już jawne. Zwycięzca jest niekwestionowany, ale dwie kolejne pozycje też zebrały solidną liczbę głosów.

Znamy już zdobywcę Głuchego Telefonu 2012 Czytelników TELEPOLIS.PL. Wynik ankiety, w której udział wzięło 3 tys. osób, są już jawne. Zwycięzca jest niekwestionowany, ale dwie kolejne pozycje też zebrały solidną liczbę głosów.

Pierwsze miejsce oraz statuetkę Głuchego Telefonu 2012 Czytelników TELEPOLIS.PL zdobył T-Mobile za swoje 4 grosze. Nasza statuetka jest warta około 250 sprawdzeń salda konta! ;-)

Na drugim miejscu, prawie 500 głosów za T-Mobile, uplasowało się Apple. Trzecie przypadło Prezes UKE Magdalena Gaj.

Pełne wyniki plebiscytu można zobaczyć w archiwum ankiet, bądź klikając tutaj.

O tych, którzy otrzymali Głuchy Telefon 2012, pisaliśmy szerzej w tym artykule.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~sjhyudj
0

2013-04-06 11:12:34

Gdy mamy już gotowy zestaw, wybieramy bazę adresów, do której chcemy dodawać wpisy. Możemy skorzystać z gotowej bazy lokalnej, do której dodawane są wszystkie wprowadzane wcześniej przez nas adresy, z bazy serwerowej noclegi w górach

Odpowiedz

33. DanielR
0

2013-01-08 22:10:32

zym (32), właśnie - bonusowych. W pre-paidach PTC każą sobie płacić za możliwość skontrolowania stanu konta GŁÓWNEGO. Dostrzegasz różnicę? Bo moim zdaniem to jednak ciut większy absurd.

Odpowiedz

32. ~zym
0

2013-01-08 22:05:38

w orangu swojego czasu kazali sobie płacić za możliwość sprawdzenia ilości bonusowych minut to dopiero był absurd

Odpowiedz

31. ~
0

2013-01-08 10:36:13

Ha!!! Głosowałem na T-debilów i wygrali! :)

Odpowiedz

30. thonka
0

2013-01-07 22:19:02

@26 jak juz mam na kogos "patrzec" ale i "posluchac" to wole prezes Panoptykonu - Katarzyne Szymielewicz choc czasem jak jej nie umaluja to tez "straszy" :P

Odpowiedz

29. thonka
0

2013-01-07 22:10:14

@28 autor sie zgadza. ale pani przedstawiana jest jeszcze jako analityk IDC, chyba ze tak z rozpedu pisal ;) http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,9918334,Jak_Solorz_Zak_zamie rza_dzialac_na_rynku_telekomunikacyjnym.html

Odpowiedz

28. WitekT
0

2013-01-07 21:36:00

thonka: ale już występowała chyba jako analityk niezależny, nie IDC. Od pewnego czasu milknie, poza tym ona zawsze wypowiadała się u Przemka Poznańskiego w Wyborczej - a ten odszedł z Gazety...

Odpowiedz

27. WitekT
0

2013-01-07 21:35:04

pixel: wiem, wiem... Już się orientowałem w stawkach operacji plastycznych, ale mnie nie stać. ;-) A z tej trójki najładniejsza chyba Goettig. ;-)

Odpowiedz

26. ~pixel
0

2013-01-07 21:29:38

@WitekT, thonka: W mediach jest tak, że blondynka typu Maja Goettig, Dorota Sierakowska czy Magda Borowik wypadają ciekawie, niezależnie od wiedzy. Stąd takie parcie na "analityków rynku" czy "ekspertów branży". Witek - siłą rzeczy - ponętną blondynką nie jesteś...

Odpowiedz

25. thonka
0

2013-01-07 20:48:41

@24 no way ;( jak nic pamietam, ze jeszcze czytalem jej wywody kolo polowy 2011 po przejeciu plusa przez ZSZ ;)

Odpowiedz

24. WitekT
0

2013-01-07 20:06:24

thonka: ona od kilku lat już w IDC nie pracuje. Też żałuję. ;-)

Odpowiedz

23. DanielR
0

2013-01-07 20:00:05

No, dobra dobra. Nie myślę, zapomniałem o ";-)". Czy tak trudno się... domyśleć? ;-P

Odpowiedz

22. thonka
0

2013-01-07 19:57:23

@18 on na to jak na lato. wisi im to i powiewa. tak jak wisi im pozyskiwanie nowych abonentow ;)

Odpowiedz

21. thonka
0

2013-01-07 19:56:02

jestem zawiedziony. nie bylo pani Borowik z IDC ;)

Odpowiedz

20. wlo
0

2013-01-07 19:33:52

18. DanielR - a Ty jak zwykle myślisz, ze co? da to coś? 1,22 tys. głosów... U mnie w prowincjonalnym mieście kilka razy więcej ludzi TT pewnie używa ;-) Wiesz co dla nich znaczy ten tysiąc głosów? To tyle co ostatnia znacząca cyfra w statystykach ;-) Rozśmieszyłeś mnie po raz kolejny ;-)

Odpowiedz