DAJ CYNK

Gillner-Gorywoda: P4 będzie się zbliżać do innych przy 800 MHz

12.11.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4770

Ważne 11

2

Wiadomo, że Orange będzie współpracował z T-Mobile. Pozostałe podmioty posiadające 800 MHz siłą rzeczy będą się do siebie zbliżać, choć jeszcze nie wiadomo jaką formę ta współpraca przybierze - powiedział Tomasz Gillner-Gorywoda, prezes Cyfrowego Polsatu.

Wiadomo, że Orange będzie współpracował z T-Mobile. Pozostałe podmioty posiadające 800 MHz siłą rzeczy będą się do siebie zbliżać, choć jeszcze nie wiadomo jaką formę ta współpraca przybierze - powiedział Tomasz Gillner-Gorywoda, prezes Cyfrowego Polsatu.

Zobacz: Muszyński: wspólne stacje bazowe tak, częstotliwości niekoniecznie.

Przypomnijmy, że bloki 5 MHz w paśmie 800 MHz ma Sferia, NetNet (obie spółki kojarzone z Zygmuntem Solorzem-Żakiem) oraz P4.

Polkomtel złożył wniosek o unieważnienie aukcji, bo - jak uzasadnia prezes CP - posiada ona wiele słabości prawnych, a ostatnia zmiana rozporządzenie przez ministra administracji i cyfryzacji naruszyła interesy jej uczestników.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~pabloki
0

2015-11-12 23:23:34

zaskoczył nas pan tym odkryciem. ale nie wiem czy nie boi sie ten pan że p4 bedzie współpracowało bardziej z orange i tmobile.

Odpowiedz

-1

2015-11-12 18:15:11

17). oj, bez przesady, żadne szyderstwo w Twoją stronę... z mojej strony:-)

Odpowiedz

2015-11-12 18:02:12

Sami synowie prof. Miodka, raz sie czlek pomyli (autokorekty nie ma na emigracji) i juz sie zleca szydercy...

Odpowiedz

0

2015-11-12 17:28:44

tak się zastanawiam, kiedy dziewczyna leci na chłopaka, a gdy ten zacznie jej pisać smsy z rażącymi bykami - to co ona zrobi..? Pewnie uda, że nie widzi i dalej do przodu:-o

Odpowiedz

15. goral2099
-2

2015-11-12 16:57:52

13: O borze... :D

Odpowiedz

14. Halset
-5

2015-11-12 16:46:14

@13 Pomijając Twój wpis bo ma sens i się z nim zgadzam ale MOŻE w wolnej chwili zerknąłbyś do słownika.

Odpowiedz

2015-11-12 16:27:04

@12Proponue pojsc dalej tym tropem, po co wiele marek samochodow, lepsza jedna porzadna, nie trzeba bedzie z czesciami kombinowac, mechanikom bedzie latwiej ;-)Juz kiedys mielismy jedna siec, morze nie byla super porzadna ale byla, nazywala sie PPTiT :-D

Odpowiedz

12. ~LTE
-6

2015-11-12 16:21:10

Ja to się dziwię że jest wiele sieci zamiast zrobić jedną a porządną sieć z wszystkimi pasmami i abo max 30 zł miesiąc na kartę 50 zł.

Odpowiedz

11. ~Chinaaa
-2

2015-11-12 15:50:15

Play potrzebuje kogoś do współpracy... Jestem bardzo za play/''em, ale sieć poza miastami to porażka...1. W budynku z dala od masztu P4 telefon trzyma się Play/''a zamiast przełączyć się na bliższy roaming...2. Czasami mimo pełnego zasięgu transmisja danych się zawiesza i trzeba włączyć i wyłączyć transfer danych.3. Tam gdzie jest LTE trzyma się perfidnie HSPA+ albo roamingu...Rozwiązaniem było by więcej masztów Play/''a ale chyba nie ma co na to liczyć.

Odpowiedz

10. pbbablin
0

2015-11-12 15:37:55

Jak by P4 i Polkomtel działały razem na 800 to ciekawe jakie limity by wprowadził Play na Lte?

Odpowiedz

2

2015-11-12 15:36:59

@7. Wspólne tylko LTE800 ale to też nic pewnego.

Odpowiedz

4

2015-11-12 15:34:09

Czy wszyscy tam w Cyfrowym Polsacie dodaja sobie nazwisko żony do swojego? :)

Odpowiedz

7. cedrus
0

2015-11-12 15:22:20

@5 wątpisz w to czy się dogadają te firmy? ;)Ładnie, w jednej sieci znajdą się dwie grupy użytkowników generujących najwięcej ruchu w dacie. Ciekawe jak sieć to wytrzyma.

Odpowiedz

6. ~mm
2

2015-11-12 15:13:21

T Mobile już oficjalnie złożył wniosek o unieważnienie aukcji.

Odpowiedz

5. ~
4

2015-11-12 14:40:46

A to ciekawe - prezes CP, mówi o tym co będą robić firmy, z którymi CP nie ma żadnych powiązań właścicielskich. A może jednak ma?

Odpowiedz