DAJ CYNK

Garmin otwiera polski oddział

24.02.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4

Ważne 0

0

Garmin International, producent systemów nawigacyjnych opartych na technologii GPS wykorzystywanych w transporcie drogowym, lotniczym, żegludze, rekreacji, fitnessie oraz sportach outdoorowych, poinformował o otwarciu swojego oddziału w Polsce.

Garmin International, producent systemów nawigacyjnych opartych na technologii GPS wykorzystywanych w transporcie drogowym, lotniczym, żegludze, rekreacji, fitnessie oraz sportach outdoorowych, poinformował o otwarciu swojego oddziału w Polsce.

Nowy zespół kierowany przez Przemysława Łojka odpowiedzialny będzie za reprezentowanie marki Garmin w zakresie sprzedaży, marketingu, finansów i obsługi klienta na terenie naszego kraju. Celem firmy w 2010 roku będzie wzmocnienie pozycji na polskim rynku poprzez rozbudowę sieci dystrybucyjnej dla wszystkich kategorii produktów.

Garmin od wielu lat pracował na uznanie polskich klientów i osiągnął na tyle znaczącą pozycję, iż zdecydowaliśmy się na otwarcie warszawskiego biura i zwiększenie zaangażowania. Rozszerzenie naszej obecności w Polsce jest zgodne z strategią zintensyfikowania działań na kluczowych rynkach europejskich - powiedział Dan Bartel, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Dyrektor Zarządzający Garmina w Europie.

Garmin oferuje szerokie portfolio produktów z segmentów: motoryzacyjnego, marine, lotnictwa, turystyki outdoorowej, fitness i telefonii komórkowej. Firma tworzy swoje rozwiązania oparte na technologii GPS z myślą o ułatwianiu codziennego życia, informując użytkowników o ich położeniu i drodze do celu, bez względu czy akurat kierują samochodem, czy starają się osiągnąć zamierzone wyniki na bieżni treningowej.

Centrala Garmina mieści się w Olathe (38°52′ N, 94°48′ W) w stanie Kansas, USA. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 8000 inżynierów, projektantów, specjalistów, programistów i serwisantów. Dzięki temu Garmin samodzielnie projektuje, udoskonala i produkuje swoje urządzenia oraz oprogramowanie w swoich centrach i fabrykach w Stanach Zjednoczonych oraz na Tajwanie. Jednocześnie Garmin wspólnie z czołowymi światowymi firmami stale udoskonala rozwiązaniami OEM począwszy od nawigacji samochodowej, a skończywszy na zaawansowanych systemach dla firm logistycznych.

Garmin Polska współpracuje obecnie z 3 partnerami dystrybucyjnymi: firmami EXCEL - Systemy Nawigacyjne Krzysztof Grzegorczyk, Bajtel oraz AB.

Źródło tekstu: Garmin

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy