DAJ CYNK

Galaxy S w czterech największych polskich sieciach

19.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7450

Ważne 0

0

Orange jako ostatni zapowiedział wprowadzenia smartfonu Samsung I9000 Galaxy S do swojej oferty. Tym samym telefon jeszcze w tym miesiącu dostępny będzie w czterech największych polskich sieciach.

Orange jako ostatni zapowiedział wprowadzenia smartfonu Samsung I9000 Galaxy S do swojej oferty. Tym samym telefon jeszcze w tym miesiącu dostępny będzie w czterech największych polskich sieciach.Samsunga I9000 Galaxy S Play zaoferował jako pierwszy, ale początkowo jedynie w swoim sklepie internetowym eShop. W standardowej ofercie sieci Play telefon dostępny jest od 20. lipca. Poznaliśmy już też ceny urządzenia w sieciach Era i Plus - znaleźć można je w tej wiadomości. Dystrybucja nowej Galaktyki w sieci Orange rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Samsung I9000 Galaxy S oferuje 4-calowy ekran Super AMOLED, procesor ARM Cortex A8 1 Ghz z wyjątkowo wydajnym akceleratorem graficznym, GPS, HSPA, WiFi (b, g, n), Bluetooth 3.0, aparat 5 Mpix, kamerę do wideorozmowy, radio FM, 8/16 GB pamięci, czytnik kart microSDHC, do tego telefon nagrywa filmy w jakości HD (1280 x 720 pikseli @30 kl./s), całością zarządza Android w wersji 2.1 (wkrótce 2.2), a wszystkie to mieści się w urządzeniu o grubości 9,9 mm.

W ciągu ostatnich dni zaczęły do nas napływać informacje od czytelników forum.android.com.pl, którzy zakupili finalne, polskie wersje Samsungów Galaxy S w centrum handlowym Saturn. Powtórzyły się u nich problemy z zanikami zasięgu 3G, o których szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Jak relacjonują, utratom zasięgu 3G towarzyszyły zaniki głosu, a wadę można było zaobserwować na 4 urządzeniach. Oto skrócona wersja nakręconego przez nich filmu:Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się