DAJ CYNK

Galaxy Pocket: niskobudżetowa galaktyka od Samsunga

06.03.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4458

Ważne 0

0

Samsung zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży niskobudżetowego telefonu z rodziny Galaxy, modelu Pocket. Co w nim znajdziemy?

Samsung zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży niskobudżetowego telefonu z rodziny Galaxy, modelu Pocket. Co w nim znajdziemy?

Samsung Galaxy Pocket wyposażony zostanie 2,8-calowy ekran o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Wbudowany aparat ze stałym fokusem wykona zdjęcia w rozdzielczości 2 Mpix i filmy WVGA (800 x 480 pikseli, 15 klatek/sekundę), którymi będzie można się podzielić za pomocą transmisji danych w technologii HSDPA (3,6 Mb/s) oraz Wi-Fi (b/g/n).

W jego wnętrzu nie zabraknie również modułu Bluetooth 3.0 i radia FM z RDS, którego będzie można posłuchać na dowolnym zestawie słuchawkowym - wszystko dzięki wejściu JACK 3,5 mm. Pamięć wewnętrzna urządzenia będzie mieć pojemność 3 GB i będzie można ją rozszerzyć o dodatkowe 32 GB dzięki kartom pamięci microSDHC.

Telefon pracować będzie pod kontrolą systemu Android 2.3 Gingerbread z nakładką TouchWiz, którego napędzać będzie procesor pracujący z częstotliwością 832 MHz. Za zasilanie odpowie ogniwo litowo-jonowe o pojemności 1200 mAh. Wymiary urządzenia to 103,7 x 57,5 x 11,98 mm oraz masa 97 gramów.

Telefon trafi na rynek już w marcu, a jako pierwsi o jego możliwościach przekonać się będą mogli mieszkańcy Włoch. Dostępność na pozostałych rynkach europejskich ma nastąpić niewiele później. Cena urządzenia dla użytkownika końcowego nie została ujawniona.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
23. ~kedros
0

2012-07-27 13:58:56

Amoja zona chce miec maly telefon i wlasnie ten jej kupilem. Nie kazdy potrzebuje komorki wielkos i tableta.

Odpowiedz

22. ~arro
0

2012-03-17 21:24:34

porażka, zapewne będzie tańszy od galaxy Y, a nie ma kilku rzeczy co young. Jedyna zaleta to 3GB pamięci wewnętrznej, ale stanowczo lepiej dać mniej kasy, za Y (ma w zestawie kartę 2 GB).

Odpowiedz

21. ~
0

2012-03-07 00:42:46

@14 - ja używam X10 MP. Przeglądam internet, pocztę -i to parę kont, czasem coś dłuższego napiszę i jest ok. Nie wtorek o co Ci chodzi. Oczywiście SGS2 daje mi większy komfort, ale że względu na wielkość nie jest wygodny na co dzień.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-03-07 00:07:38

@19, zejdź z niego chory człowieku.

Odpowiedz

19. ~
0

2012-03-06 23:48:31

Maniiiek rządzisz!!!

Odpowiedz

18. Maniiiek
0

2012-03-06 16:44:20

@17 500?! W Mediaexpert Galaxy Y za niecałe 500zł można nabyć więc taka cena to głupota.

Odpowiedz

17. ~
0

2012-03-06 16:39:03

cena to chyba ok 500PLN juz nie pamietam gdzie widziałem reklame tesco, real???

Odpowiedz

16. Stefek
0

2012-03-06 15:05:09

dla dzieci z podstawowki i gimnazjum idealny tel żeby wbijać na fejsika!

Odpowiedz

15. MiQr
0

2012-03-06 14:59:35

i jeszcze kogoś dziwi że samsung tak ostro zagarnia rynek smartfonów? Mało kto jednak mówi że może 15% sprzedanych z tego modeli można nazwać pełnoprawnymi..(galaxy s1 i 2, note, nexus, może mocniejsze wave jeszcze). Reszta to naście wariacji jednego szajsu do pchnięcia naiwnym za złotówkę w tanim abo.. I jeszcze ten 2.3 w modelu zapowiedzianym pół roku po ics bez szans na update oczywiście:)

Odpowiedz

14. ~...
0

2012-03-06 13:50:36

Denny tel. Mam proste pytanie do speców od marketingu. Próbowaliście może używać androida na ekranie 2.8? I jeszcze w takiej rozdzielczości? Bo jak nie, to po co wciskacie ludziom taki chłam. Z jednej strony high-end i kuriozalne 4.7 czy 4.8- potrzebne może dla 10% użytkowników a z drugiej taka kicha. Nawet low-end zasługuje na 3.2 cala a na 3.5 czy nawet 3.7, w normalnej rozdzialce, nikt by się pewnie nie obraził.

Odpowiedz

13. ~
0

2012-03-06 13:33:12

@12 widac oplaca im sie produkowac byle fabryka pracowala i mialo logo androida. A z kazdego androida i tak m$ bierze kase.

Odpowiedz

12. danny93
0

2012-03-06 13:11:37

@10 napewno ma jakis S3CXXXX wiec wydajnosc gpu bedzie smieszna :P

Odpowiedz

11. PLANET
0

2012-03-06 13:10:38

To troche kuriozalne, ale jak zaczalem czytac speki, to na poczatku prawie pokrywalo sie ze starym HTC TyTN II. Oczywiscie, mowimy o innej jakosci wykonania, braku klawiatury QWERTY - a w druga strona nastawieniem o wiele bardziej na multimedialnosc - ale to ciekawe spostrzezenie, jak bardzo to wszysto poszlo naprzod, jesli to ma byc teraz low-end.

Odpowiedz

10. ~
0

2012-03-06 12:48:36

Bida, czy ma akceleracje grafiki czy wszystko procek przerabia?

Odpowiedz