DAJ CYNK

Galaxy Note: ICS dopiero w II kwartale, ale jest na co czekać

22.03.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4545

Ważne 0

0

Samsung zapowiadał nową wersję Androida dla Galaxy Note na I kwartał tego roku, ostatecznie jednak musiał termin ten przesunąć. Jak się jednak okazuje, jest na co czekać - użytkownicy otrzymają pakiet specjalnych dodatków.

Samsung zapowiadał nową wersję Androida dla Galaxy Note na I kwartał tego roku, ostatecznie jednak musiał termin ten przesunąć. Jak się jednak okazuje, jest na co czekać - użytkownicy otrzymają pakiet specjalnych dodatków.

Ice Cream Sandwich dla Samsunga N7000 Galaxy Note będzie miał preinstalowany Premium Suite, zawierający poprawioną aplikację S-Pen umożliwiającą automatyczny zapis cyfrowy nie tylko naszych notatek, ale też tabel czy formuł matematycznych.

Premium Suite zawiera też aplikacjię My Story, umożliwiającą tworzenie spersonalizowanych cyfrowych kartek dla przyjaciół i rodziny. Oprócz tego dostaniemy specjalną wersję gry Angry Birds Space z dodatkowymi 30. poziomami, które nie trafią do żadnych innych urządzeń.

Całość uzupełnią funkcje samego ICS-a, czyli Face Unlock, nowy menadżer aktywnych aplikacji czy akcelerowany chipem graficznym interfejs użytkownika.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia urządzenia w katalogu.
Zobacz: test urządzenia.

Źródło tekstu: newswire, wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~harmider
0

2012-04-17 22:54:26

@21 - brawo. @19 - zgadzam się. Prawie rok używałem sgsII - cud miód maliny, szukając smarta brałem pod uwagę wygodę pisania - nie wyobrażam sobie pisania na qwerty na 3,5" pomimo że moje paluchy jakieś ogromne nie są. Na ekranie sgs w trybie portretowym często zdarzało mi się ciskać nie te literki które chciałem. Na NOTE idealnie i w portretowym i w landscape''ie się pisze - pisanie dwoma rękoma to dla mnie zaleta = szybkość, (nie ma pisania za kółkiem! chociaż niestety nie jest to niemożliwe) PS. Jedyna bardziej kompaktowa alternatywa dla NOTE to dla mnie 4,7" ale musiałbym w łapki dostać htc one x (szkoda że nie ma slota na micro sd)

Odpowiedz

22. ~damador
0

2012-03-24 21:22:33

@21 dokladnie - trzeba tu zauwazyc ze samsung w ch.. leci z upgradem - dali ciala z SGS II i dlatego opoznienie. warto by tez wspomniecx ze note dostal upgrade lc1 ktory wydatnie poprawia wydajnosc i plynnosc dzialania http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=1&m= GT-N7000&r=1#regiona

Odpowiedz

21. ~ws
0

2012-03-24 13:34:32

drodzy aplowcy, zastanawia mnie, po kiego grzyba komentujecie newsy, które Was nie dotyczą? Ja na przykład, jestem zachwyconym użytkownikiem Nota i nie mam ciągot, żeby czytać o iphonach i próbować udowodnić wyższość mojego sprzętu. Wasze opinie tutaj są nic nie warte i kompletnie bez znaczenia. Byłbym wdzięczny za opinie o rzeczach o których coś wiecie i najlepiej zupełnie gdzie indziej :). pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

20. MiQr
1

2012-03-22 11:05:17

swoją drogą to chyba i dobrze, że sie nie spieszą, bo z ics to same problemy narazie..

Odpowiedz

19. ~PLANET
0

2012-03-22 11:03:54

Co jak co, ale powiem wam ze z czasem uzywania wiekszego ekranu (4,3) czlowiek sie jednak przestawia i mniejszego ekran nie uzywa sie juz tak przyjemnie, jak kiedys... Ale jak powtarzam, to przychodzi z czasem, bynajmniej nie od razu.

Odpowiedz

18. ~kaz
1

2012-03-22 11:02:54

Galaxy Note jest moim marzeniem.

Odpowiedz

17. ~
0

2012-03-22 10:42:43

@11 przecież w appstore masz wszystkie te same aplikacje co w play market a nawet więcej( tylko nie są 10x powielone przez różnych programistów ) A jeżeli chodzi o wyświetlacz to 3,5 idealne, bo 5 calowy ekran trzeba w dwóch rękach obsługiwać, to już wolę sobie kupić do internetu i tablet który kosztuje porównywalnie do Nota i ma 7 cali.

Odpowiedz

16. MiQr
0

2012-03-22 10:40:50

@6 ale przecież exynos słabszy od a5x. Jeśli miarą wydajności jest wielkość ekranu to gratuluję wiedzy:)

Odpowiedz

15. ~Lolek
0

2012-03-22 10:37:44

Właśnie się mylisz....to jest smartfon dla dzieci!

Odpowiedz

13. ~
-1

2012-03-22 10:15:46

@6 piękna riposta,gratuluję. Jabolowych trolli,pokroju osobnika o nicku Mike,tak właśnie trzeba gasić.

Odpowiedz

12. ~
0

2012-03-22 10:07:42

Sam twierdze że 3,5" to idealna wielkość ekranu. No 3,7" jeszcze ma sens. @10 - kolega ma racje :)

Odpowiedz

8. ~
0

2012-03-22 09:39:16

Chinese of coz, a nie że porcelana.

Odpowiedz

7. ~
0

2012-03-22 09:37:54

@5 - lepiej dorzucić koszulkę z napisem Think different - support china slaves

Odpowiedz

6. ~Riko
-3

2012-03-22 09:30:41

@5 Użytkownicy gejfonów chcieliby taką rozdzielczość i takie parametry jakie mają urządzenia Samsung. Ale niestety - jak się nie potrafi wyprodukować niczego samemu, to jak tu niby złożyć "supersmartfon"??? [...]nieporęcznej patelni[...] Na razie patelnią parzącą w łapki to jest new iPad. Jakby wstawili tam układy z Note, to wasze iPady trzymane na kolanach by wam jądra usmażyły.

Odpowiedz

5. ~Mike
1

2012-03-22 09:18:44

@ 1 to jest smartfon dla dzieci. Żaden poważny człowiek nie kupi plastikowej, nieporęcznej patelni by podczas rozmowy wygladać jak pajac z deską kuchenną przy uchu. A z dodatków mogli by dać koszulki z napisem "I love copying Apple".

Odpowiedz