DAJ CYNK

Gaj: aukcja powinna skończyć się w lutym

29.12.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3453

Ważne 2

2

Licytacja na częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz zacznie się pod koniec stycznia, a skończy prawdopodobnie w lutym. Prezes UKE jest także przekonana, że zaraz po zacznie się proces zaskarżania. Jest jednak pewna o utrzymanie wyniku, bo jak mówi w wywiadzie dla PAP, ta aukcja jest naprawdę dobrze przygotowana i przemyślana.

Licytacja na częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz zacznie się pod koniec stycznia, a skończy prawdopodobnie w lutym. Prezes UKE jest także przekonana, że zaraz po zacznie się proces zaskarżania. Jest jednak pewna o utrzymanie wyniku, bo jak mówi w wywiadzie dla PAP, ta aukcja jest naprawdę dobrze przygotowana i przemyślana.

Po przeprowadzeniu aukcji rozpoczniemy proces rezerwowania częstotliwości i zacznie się postępowanie administracyjne - jak mówiłam, spodziewamy się wielu wniosków, zaskarżeń itp. Mam nadzieję, że etap administracyjny uda nam się zakończyć w I półroczu 2015 roku, jednak nie wiem czy będzie to kwiecień, maj czy czerwiec - powiedziała Gaj.

Zobacz: Nastąpiło zwolnienie blokady i rozpoczęcie losowania.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
13. ~pabloki
2

2014-12-29 17:02:09

Może i pani Travel Magdalena ma takie plany na skończenie aukcji ale to tylko plany ... Przypomnę że pani Gaj planowała już wcześniej wystrtować z aukcją." ta aukcja jest naprawdę dobrze przygotowana i przemyślana. " - tak , jasne , poprzednio też była... Jak to się stanęło że siem nie ódało.Dobrze że Redakcja nie ujęła konkretnego roku bo to raczej może być 2016-2018.

Odpowiedz

12. Spacedust
2

2014-12-29 13:20:16

T-Mobile już protestuje ;)

Odpowiedz

11. Spacedust
2

2014-12-29 13:18:56

@10 - No właśnie, o co tu chodzi. Miało być 24 grudnia, a tu teraz mamy koniec stycznia. To mi wygląda na jakiś spisek ze Sferią. Po 1-szym stycznia będzie masowe odpalenie LTE800 w Plusie, a konkurencja nawet aukcji nie rozpocznie ;)

Odpowiedz

10. ~zebaty
3

2014-12-29 10:17:26

Czy to jest ta sama aukcją co miała się w wigilię rozpocząć?

Odpowiedz

9. Kryniczanin
2

2014-12-29 10:00:48

Pani Gaj kiedy możemy się spodziewać dymisji?

Odpowiedz

2

2014-12-29 09:46:46

Znając życie to ta /''/''przemyślana aukcja/''/'' zleci się jeszcze do lutego ale 2016...

Odpowiedz

7. ~user_delete27
2

2014-12-29 09:24:10

Niech zdejmą tą babinkę z UKE bo niedługo pingwiny na biegunie będą się śmiały z tej "instytucji"...

Odpowiedz

6. ~
3

2014-12-29 09:14:06

" ta aukcja jest naprawdę dobrze przygotowana i przemyślana. " według kogo? według niej? hahah

Odpowiedz

5. ~Longman
3

2014-12-29 09:06:31

Pierwszy rzut oka - przeczytałem "Gaj powinna skończyć się w lutym". Pomyślałem "Hurra! Nareszcie!". Następny rzut oka - niestety nie. Ca za zawód...

Odpowiedz

2

2014-12-29 09:05:58

@Już zagłosowałem, mam nadzieję, że ten typ zwycięży, życzę Pani prezes sukcesu.

Odpowiedz

3. ~
3

2014-12-29 08:44:51

Przypominam o glosowaniu na ta panią w plebiscycie Gluchy Telefon

Odpowiedz

2. ~drugiwpis
0

2014-12-29 08:36:30

Zagłosują jak chcą, a wybiorą kogo trzeba. Tak odwołują się do historii...

Odpowiedz

2

2014-12-29 08:31:07

Jest taka dość wiekowa piosenka The Everly Brothers "All I Have to Do Is Dream", chyba Pani prezes ostatnio ją słuchała i za bardzo utożsamia z jej treścią samą siebie i aukcję. Ponieważ w refrenie mamy "I can make you mine, taste your lips of wine", sadzę, że wygra T-mobile.

Odpowiedz