DAJ CYNK

GaduAir: Znajomi nie płacą

07.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7607

Ważne 0

0

Od 4. października do końca tego roku użytkownicy GaduAir i zarejestrowani użytkownicy Gadu Gadu mogą dzwonić do siebie za darmo.

Od 4. października do końca tego roku użytkownicy GaduAir i zarejestrowani użytkownicy Gadu Gadu mogą dzwonić do siebie za darmo.

Promocja umożliwia aktywację darmowych połączeń do wszystkich użytkowników w sieci GaduAIR oraz na wszystkie numery w komunikatorze Gadu-Gadu - od momentu aktywacji usługi do końca bieżącego roku.

Darmowe rozmowy można podarować swoim znajomym i przyjaciołom za pośrednictwem strony www.gaduair.pl/znajomi-nie-placa, wystarczy wybrać znajomego ze swojej listy kontaktów Gadu-Gadu, a następnie wysłać mu podarunek.

Otrzymany prezent w postaci darmowych rozmów obdarowany można aktywować, podając na stronie swój numer GaduAIR oraz kod PUK ze startera, a następnie doładowując konto.

Aby zadzwonić na dowolny numer Gadu-Gadu w komunikatorze, wystarczy wpisać w telefonie numer GG rozmówcy poprzedzony znakiem "#", czyli #numerGG i zatwierdzić przyciskiem "zadzwoń".

Zobacz: regulamin (plik .pdf; 369 kB).

Źródło tekstu: GaduAIR

Komentarze
Zaloguj się
138. ~Kris
0

2010-10-27 22:29:33

Dziękuję za patent z książką adresową z telefonu. W końcu udało się przetransferować kontakty z telefonu do serwera gg. Ale wywaliłem gg10 i wróciłem do gg7 (ręczny import i eksport kontaktów).

Odpowiedz

137. ~
0

2010-10-27 20:55:13

A propos sposobu z postu 76. Zapisałem kontakty według schematu na E51. Zainstalowałem gg mobilne wersja 4.7. Importowalem kontakty do gg i zamknąłem. Przy kolejnym wejściu wróciły stare kontakty z serwera a nie z książki tel w mojej noki.

Odpowiedz

136. ~gajowyy
0

2010-10-15 15:25:11

dziekuje za wyczerpujaca odp pozdr:)

Odpowiedz

135. ~
0

2010-10-14 13:47:41

@134: doładowania 10,20,30 - 90dni na wykonywanie i odbieranie połączeń, 50 i 100zł - 180dni na wykonywanie i odbieranie połączeń. Po tym terminie przez 30dni można doładować i odzyskać środki na koncie. Później numer traci ważnośc

Odpowiedz

134. ~gajowyy
0

2010-10-14 13:38:47

wiem ze nie na temat ale mam pytanie moze ktos mi rozpisac gdyz nie wiem jaki jest czas na wykonywanie i odbieranie polaczen w gadu air po doladowaniu odpowiednio za 10zl,20zl,30zl,50zl,100zl z gory dzieki pzdr

Odpowiedz

133. kiwi7
0

2010-10-12 15:38:53

@wiktor - Napisałeś ,że orange world jest przeznaczone tylko dla użytkowników Orange, a następnie przedstawiłeś podobną usługe, ale tylko dla gaduAir? " Orange World je tylko w Orange a w Gaduair jest mobilny katalog stron (odpowiednik Orange World tylko dla gaduair)". Bardziej chodziło mi o to , że operator daje dużo możliwości, zarówno w taryfach jak i usługach. Jak ktoś nie chce pakietów, to przynajmniej operator daje pewna alternatywę, inne rozwiązania etc.

Odpowiedz

0

2010-10-11 21:11:06

Podobno nowa waluta będzie w Gadu Gadu:) Telix napisał.

Odpowiedz

131. ~wiktor
0

2010-10-11 19:44:23

Orange World je tylko w Orange a w Gaduair jest mobilny katalog stron (odpowiednik Orange World tylko dla gaduair) ale najlepiej zamontować sobie aplikacje Opera jar(darmowa z Opery i sami Ci ją przyślą na Twój nr telefonu ) Opery 4,2 lub 5.1 dla ekranu dotykowego.I po sprawie - działa prawie wszystko jak na kompie bez problemu.

Odpowiedz

130. ~
0

2010-10-11 15:01:29

@75 o jakich odpowiednich mówisz? Mam na myśli konkretnie Orange World.

Odpowiedz

0

2010-10-11 10:54:18

Ad.128 proponuje żebys napisał do diler@gaduair.pl Tam Cie poinformują o szczegółach. Mnie poinformowali przed chwilą iż nie moge sobie kupić doładowania jako diler dla własnych potrzeb, doładowanie trafia na konto "dilera" czyli to dodatkowe i z tego konta mogę zasilić komuś innemu konto podstawowe Gadu Air. Tak więc program diler jeszcze nie do końca dobry. Ale na allegro można kupić doładowanie 50zł za mniej niż 40zł od dilera, więc takie się opłaca na pół roku, nawet jeśli są mniejsze o połowe gratisowe pakiety po takim doładowaniu.

Odpowiedz

128. ~Taryfiasz19gr
0

2010-10-11 09:59:58

Ad.126: Aha jeśli bonusy są o połowę mniejsze i nie przedłuża wybranych numerów to doładowanie dilerskie mi się nie opłaca. Przykłądowo ładuję za 30 zł poprzez dilera za 25,5 i mam tylko 50 MB a nie 100 MB (5zł w plecy) i nie przedłuża mi wybranych numerów 6 zł w plecy. Żeby mieć to samo co normalne doładowanie poprzez gaduair.pl muszę zakupić dodatkowo pakiet 100 MB i wykupić wybrane numery 6 zł czyli 25,5+5+6=36,5 zł Czyli w plecy 6,5 zł. Bardziej mi się opłaca doładować poprzez gaduair.pl

Odpowiedz

0

2010-10-11 09:21:35

Przepraszam, zasilenie 50zł wystarcza na pół roku (180 dni).

Odpowiedz

0

2010-10-11 09:19:14

Ad.125 doładowanie kupione przeze mnie jako dilera wpada na konto dodatkowe (dilerskie), mogę sobie kupowac dowolne wartości i ilości doładowań. Czy mogę je wykorzystać dla swoich potrzeb, tego nie wiem. Ale chyba tak.Zasilenie 10zł wystarcza na 90 dni, zasilenie 50zł na 90dni i tak samo ważne są doładowania od dilera. Bonusy chyba są o połowe mniejsze niż przy zasileniu samemu karta kredytową. Ale i tak to się opłaca.

Odpowiedz