DAJ CYNK

GaduAir: Wybrane numery za grosze

25.02.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3543

Ważne 0

0

Od 23. lutego do 30. kwietnia obowiązuje nowa promocja GaduAir Wybrane numery za grosze. W ramach promocji SMS-y do wybranych numerów kosztują 1 gr, a minuta rozmowy 10 gr.

Od 23. lutego do 30. kwietnia obowiązuje nowa promocja GaduAir Wybrane numery za grosze. W ramach promocji SMS-y do wybranych numerów kosztują 1 gr, a minuta rozmowy 10 gr.

W przypadku gdy wybrany numer należy do sieci GaduAir cena za minutę połączenia jest jeszcze niższa i wynosi 5 gr. Usługę aktywować można przez szybkie menu *111# lub przez stronę internetową operatora.

Aktywacja usługi związana jest z uiszczeniem opłaty w wysokości 3 zł. Usługa działa przez 30 dni i nie obejmuje numerów sieci Play oraz Cyfrowego Polsatu.

Zobacz: regulamin promocji Wybrane numery za grosze (plik .pdf; 45 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~
0

2010-02-28 19:34:23

Oferta jest bardzo dobra

Odpowiedz

21. ~
0

2010-02-27 07:54:44

20cd: i kolejna sprawa z która lolo mijasz się z prawdą to to że jak tylko wchodzisz na nr ga i nie masz ustawień czy zmieniasz telefon z nr ga to od razu z automatu przychodzą ci smsy z ustawieniami mmsow i netu ga. Ręcznie zaś ustawić trzeba sobie net i mmsy tylko w mbank mobile. Więc kolego jak oferty i nazwy sieci Ci się mylą to wybacz ale nie jesteś dla mnie wiarygodny..

Odpowiedz

20. ~
0

2010-02-27 07:39:40

19cd: czy patrząc na tamte oferty konkurencji nadal uważasz ofertę GA nieuczciwa jak wszystko jest w regulaminie promocji? Druga sprawa z jaką mijasz się z prawda jest to że niby o ofercie możesz dowiedzieć się dopiero po kupieniu startera GA. Wystarczy że masz zwykle gg logujesz się na konto.gadu-gadu.pl wpisujesz nr gg i hasło i masz wszystkie informacje nt gg i ga. Więc gdzie tu oszustwo?

Odpowiedz

19. ~
0

2010-02-27 07:32:30

Do 18: lolo chyba regulaminów czytać nie umiesz to po pierwsze.Po drugie numerki za grosze są u konkurencji i tak np w erze płacisz za każdy taki jeden numer z sieci era tylko(a ich może być max 3)4zł na 30dni i potem płacisz za każdą minutę w dzień 9gr a w nocy od 22giej 3gr/min.W orange w usłudze tyi3 na 30dni z limitem max 1200min do orange i stacj kosztuje 6zł gdzie min do wybranego nr to 3gr

Odpowiedz

18. ~lolo
0

2010-02-26 22:35:10

Gadu air to oszuści będziecie mieli za grosze jak pierwsze zapłacie trzy zlotoweczki za pakiet.. wczesniej jak nie kupisz starterka nie mozesz przeczytać co kryje się pod hasełkiem numery za grosze dopiera jak się zalogujesz na gadu air a żeby się zalogować musisz kupić sraterek a potem czeka cie niespodzianka masz numerki za grosze ale jak zapłacisz ijuz ci nie wychodzi za grosze gadu air to przekretasy ja dałem się oszukać powiem jak w brejniaku zrobiłem to żebyście wy już nie musieli :( myślicie że będziecie mieli gg za darmo nici z tego przysłali mi konfiguracje która się nie zapisywała ani wpisywanie ręczne, nic nie dawało zadzwoniłem na infolinie znów parę groszy... gostek napisał mi żeby ręcznie wpisać i nic ani netu ani gg. Nie reklamuje ale wcześniej w Orange skonfigurowałem smsem i bez problemu necikśmigałsmigal na operze

Odpowiedz

17. ~
0

2010-02-26 19:38:34

do 16: niestety takie błędy operatora mają to do siebie że jak wykryją ten błąd to wyrównają sobie kase z konta klienta w późniejszym czasie. mnie GA na dłuższy czas przyciągnęły by 3 rzeczy conajmniej (procz tego co juz maja). 1. pakiet 100min za 9zl bylby tez na wszystkie stacjonarne. 2. wybrany nr stacj by byl w cenie 5gr/min brutto a nie 10gr. 3. daliby tez większy pakiet netu (na laptopy np m.in.) czyli np 1GB za 20-25zl brutto. W innym przypadku pomimo kiepskiego netu (naliczanie tragiczne) ktore ma play fresh zostałbym w play fresh. chociaz kibicuje GA. Ale GA musi sie bardziej wysilić puki co..

Odpowiedz

16. ~
0

2010-02-26 18:37:04

Ja tam radze dzwonic normalnie, jak narazie maja jakis blad i rozlicza wszystkie polaczenia jako wewnatrz sieciowe ;) 15gr/m

Odpowiedz

15. pablo_79
0

2010-02-26 11:54:05

Oferta dobra, bo pozwala dzwonić taniej do wybranych numerów u największych operatorów. I play ze stanem darmowym, TT hot z numerkami za grosze, oferty Orange z pakietami i taryfami zapewniają tańsze połączenia tylko w obrębie własnej sieci. Może tylko podwójne doładowania w Erze pozwalają na znaczącą obniżkę stawek do wszystkich sieci. To jest ogólny trend, na tle którego GA pozytywnie się wyróżnia. Co do Gaduchy- na razie to opcja całkowicie nieopłacalna.

Odpowiedz

14. ~
0

2010-02-26 07:51:40

13cd:nie dodałem najważniejszego że te wybrane numery są do różnych sieci (prócz polsat i play).I właśnie m.in.dlatego twierdze że te dwie oferty nie walczą ze sobą lecz bardziej rzekłbym wzajemnie się uzupełniają.GA to połączenie komórki GA z stacj numerem i voip GnG (no i komunikatora gg).Nie bez znaczenia jest nowa usługa gaducha.pl która też idzie z konta GA/GG.Co do PF to każdy wie co to jest

Odpowiedz

13. ~
0

2010-02-26 07:42:01

Do 12:tit.Ale strefa darmowa w PF to rozmowy darmowe wewnatrz sieci. Zaś wybrane numery to 5wybranych numerów po 10gr/min brutto.Czyli GA to te wybrane numery plus tani dobry net z dobrym naliczaniem.PF zaś to tanie rozmowy w pakietach po 5gr do play i stacj i DS oraz darmowe smsy do każdej sieci za doladowania.Obie oferty fajnie się uzupełniają.A jak ktoś ma net na kabel to stacj GA też może być

Odpowiedz

12. ~tit
1

2010-02-26 00:57:41

jednak play i strefa darmowa lepsza

Odpowiedz

11. ~klow
-3

2010-02-25 22:26:35

Co jest kończy mi się umowa i wydzwaniają do mnie nonstop. Mówię że nie chce awbonamentu a oni swoje.

Odpowiedz

10. ~
0

2010-02-25 22:18:07

Aktywowałem wybrany numer (do orange), dobrze wpisałem, a dalej pożera mi po 15gr za sms. Pomocy?

Odpowiedz

9. ~
0

2010-02-25 22:11:24

do 8: malo tego środki z GA mozna wykorzystać na gaducha.pl czyli innymi slowy rozmowy na stacjonarne wyjdą 10gr/min brutto a do roznych sieci komórkowych pl 20gr/min brutto. oferta GA jest naprawde dosc ciekawą ofertą..

Odpowiedz

0

2010-02-25 22:03:32

Chciałem zauważyć, że promocja trwa do odwołania, jednak nie krócej niż do 30.04.2010. W promocji można wybrać 5 numerów do których będziemy dzwonić i smsować taniej. Bez różnicy czy wybierzemy 1 czy 5 numerów za ich aktywacje na 30 dni zapłacimy 3zł. Pozdro ;) GaduAir jest naprawdę ciekawe. :)

Odpowiedz